HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@zodiak_10 Nie wiem dlaczego, ale dla mnie to mega słodkie, idzie się uśmiechnąć :D
3
@barcelonaLM Ale bym mu chętnie liścia wypłacił, nie ma gorszego śmiecia w Polskiej polityce, on przebija nawet pana ''nazwij mnie szmatą''.
4
@Sulimo Kurła, ale mogłeś przynajmniej coś założyć na te gacie
0
@escarabajo Ooo, Celhaka od początku, ciekawe :D
0
@Medium ''Co ma Sentino do tego? ''
Ano może to, że go słuchasz i zawsze go broniłeś, coś się zmieniło? :D
''Ten łak Travis niech najpierw zadba o dykcję i ściągnie złote zęby jak wchodzi do studia, bo ni uja nie idzie zrozumieć o czym on wyje''
To może warto byłoby liznąć trochę angielskiego i wtedy byś rozumiał tak jak ja ;)
A łakiem to można nazwać obecnego klauna 6ix9ine'a, czy odklejusa Da Baby'ego, ale Travisa xD?
@Kubsoleon K-Pop to ponoć zwykły singiel i nie będzie go na Utopii.
0
@Medium Nie, żeby coś ale duży ''%'' gimbusów i blachar kręcących dupą na IG na story spopularyzował też Sentino do obecnego poziomu xD
Poza tym, Tobie to ciężko dogodzić
1
@abram3k Coś ma podobno być ;) A co kupujesz?
Takie mają być:
https://www.complex.com/sneakers/a/victor-deng/travis-scott-jordan-cut-the-check-release-date
3
Już jutro o 6:00 czasu Polskiego!!! :)
Ale się jaraaam
@kryhaa @BulaKG @HypeR @PatriBarca
8
Żółta xDD
1
Ładnie pierdyknął, brawo Kittel
1
Teraz to śmierdzi niedawną Mołdawią...
1
Co to k*rwa jest...?
0
Fajnie by było jakby strzelili jeszcze jedną i to przypieczętowali, bo 2:1 będzie niebezpieczne
4
Ale wylew xD
Pięknie Raków!
0
Weź ty już zejdź Ukrainiec...
1
@sidi12843 Nike, R-Gol, grupki na FB, bo też nowe sprzedają
2
@michal26 Jest dobrze, ale nie wybiegajmy aż tak daleko ;)
W 4 rundzie czeka m.in Galatasaray i Dinamo Zagrzeb
2
A nie mówiłem, goooooooool
@SuperPatsonFCB @FcPortoFan1999
0
@Esteban_ Ja 4:55, ale od jutra już weeknd ;)
1
@bartekvisca Dla nich to i tak drobniaki
6
@AFA90 I dobrze, nic tak nie cieszy jak upadek na ryj tego pseudo klubiku
Oby nie udało im się kupić jakiejś gwiazdy do środka pola
0
@SuperPatsonFCB Już tak nie przesadzajmy, Karabach też nie zagrał jakiejś fantastycznej piłki.
Jak dla mnie oni są spokojnie do ogrania
1
@gumaz I ten o smaku Afryki ;)
0
@barcelonaLM Tak, i będą zarzynać zdrowie, żeby obejrzeć sparing
0
@FcPortoFan1999 Ale dramatyczne musi być to Bate xD
0
Mistrz Polski co nie potrafi się zmotywować z dopingiem w tak ważnym meczu...
Przecież Legia czy Lech zrobiliby kocioł z tego stadionu
Ale co ja będę pisał, jak to samo jest na reprezentacji.
2
Raków jaka stypa z dopingiem xD
Non stop tylko Qarabag słychać
3
Naprzód Rakowie!
0
@Michael24 Oczywiście, że tak, puchary to coś innego niż Polskie podwórko
2
@Barcasub Top 3 atencjuszy La Rambli
4. @Comentateiro