3

@zodiak_10 Nie wiem dlaczego, ale dla mnie to mega słodkie, idzie się uśmiechnąć :D

3

@barcelonaLM Ale bym mu chętnie liścia wypłacił, nie ma gorszego śmiecia w Polskiej polityce, on przebija nawet pana ''nazwij mnie szmatą''.

4

@Sulimo Kurła, ale mogłeś przynajmniej coś założyć na te gacie

0

@escarabajo Ooo, Celhaka od początku, ciekawe :D

0

@Medium ''Co ma Sentino do tego? ''
Ano może to, że go słuchasz i zawsze go broniłeś, coś się zmieniło? :D

''Ten łak Travis niech najpierw zadba o dykcję i ściągnie złote zęby jak wchodzi do studia, bo ni uja nie idzie zrozumieć o czym on wyje''
To może warto byłoby liznąć trochę angielskiego i wtedy byś rozumiał tak jak ja ;)

A łakiem to można nazwać obecnego klauna 6ix9ine'a, czy odklejusa Da Baby'ego, ale Travisa xD?

@Kubsoleon K-Pop to ponoć zwykły singiel i nie będzie go na Utopii.

0

@Medium Nie, żeby coś ale duży ''%'' gimbusów i blachar kręcących dupą na IG na story spopularyzował też Sentino do obecnego poziomu xD

Poza tym, Tobie to ciężko dogodzić

1

3

Już jutro o 6:00 czasu Polskiego!!! :)


Ale się jaraaam
@kryhaa @BulaKG @HypeR @PatriBarca

8

Żółta xDD

1

Ładnie pierdyknął, brawo Kittel

1

Teraz to śmierdzi niedawną Mołdawią...

1

Co to k*rwa jest...?

0

Fajnie by było jakby strzelili jeszcze jedną i to przypieczętowali, bo 2:1 będzie niebezpieczne

4

Ale wylew xD

Pięknie Raków!

0

Weź ty już zejdź Ukrainiec...

1

@sidi12843 Nike, R-Gol, grupki na FB, bo też nowe sprzedają

2

@michal26 Jest dobrze, ale nie wybiegajmy aż tak daleko ;)

W 4 rundzie czeka m.in Galatasaray i Dinamo Zagrzeb

2

A nie mówiłem, goooooooool
@SuperPatsonFCB @FcPortoFan1999

0

@Esteban_ Ja 4:55, ale od jutra już weeknd ;)

1

@bartekvisca Dla nich to i tak drobniaki

6

@AFA90 I dobrze, nic tak nie cieszy jak upadek na ryj tego pseudo klubiku

Oby nie udało im się kupić jakiejś gwiazdy do środka pola

0

@SuperPatsonFCB Już tak nie przesadzajmy, Karabach też nie zagrał jakiejś fantastycznej piłki.

Jak dla mnie oni są spokojnie do ogrania

1

@gumaz I ten o smaku Afryki ;)

0

@barcelonaLM Tak, i będą zarzynać zdrowie, żeby obejrzeć sparing

0

@FcPortoFan1999 Ale dramatyczne musi być to Bate xD

0

Mistrz Polski co nie potrafi się zmotywować z dopingiem w tak ważnym meczu...

Przecież Legia czy Lech zrobiliby kocioł z tego stadionu

Ale co ja będę pisał, jak to samo jest na reprezentacji.

2

Raków jaka stypa z dopingiem xD

Non stop tylko Qarabag słychać

3

Naprzód Rakowie!

0

@Michael24 Oczywiście, że tak, puchary to coś innego niż Polskie podwórko

2

@Barcasub Top 3 atencjuszy La Rambli
4. @Comentateiro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?