0

@Kluivert_P Masz jeszcze ceferina

2

Ale pogrom :o


0

@Bartula No zdrowe to to raczej nie jest ^^

0

@BorzyKrzys Piątek ósma rano jestem w drodze na lotnisko

0

@BorzyKrzys Bronić was, to jeszcze narzekasz...
(Nie)spodziewałem się tego po Tobie :(

3

0

@zodiak_10 Usuń, bo dołączysz do niego ;)

0

@Hosh Mi już nie chodzi nawet o rozmiary zwycięstwa, co o jakieś wywyższanie zwycięstwa Rakowa i pouczanie Legii i Lecha, które latami reprezentowały nas w Europie.

Przecież Flora ma niemal 2x tańszy skład niż Korona Kielce i nawet dla niej obowiązkiem byłoby zwycięstwo z takimi ogórami, no sorry.

@barcelonaLM Idź wychwalaj pod niebiosa zwycięstwo ŚWIĘTEGO Rakowa z potężną Florą Tallin.

5

@Kamiloza91 Widzę, że znowu odpłynąłeś xD
''Piękny Raków Częstochowa łatwo i przyjemnie melduję się w kolejne rundze Lig Mistrzów. ;)Legia in Lech uczcie się jak to się robi!''

O klubach, które w ostatnim dziesięcioleciu reprezentowały nas z sukcesami (jak na Polskie warunki), pisać, że mają się uczyć od Rakowa jak to się robi to trzeba być jakimś zaślepionym fanatykiem.

Podnieta, że w pierwszej rundzie pokonali jakichś kelnerów z Tallina (gdzie to byłoby obowiązkiem nawet dla Korony Kielce) xD

Zobaczymy teraz jak poprzeczka zawiśnie dużo wyżej i zagracie z Karabachem :D
Generalnie, w pucharach kibicuję każdej Polskiej drużynie, ale każdy taki wpis osłabia chęć kibicowania takiej drużynie.

Chełpienie się sukcesami, jakbyście zdobyli co najmniej 10 MP, wyszli z grupy LM, grali u siebie jak równy z równym z Realem Madryt, czy walili na łeb Villarreal xD

0

@Michael24 Patrząc przez pryzmat obecnego sezonu i ekip, które awansowały to obstawiam, że może być do trzech razy sztuka i w końcu zleci Śląsk, do tego mam przeczucie, że ŁKS znowu awansował na sezon, a jako trzeci zespół typowałbym kogoś z trójki Korona, Zagłębie i Ruch, bo ma stosunkowo młody skład i nie wiem czy podołają.

0

@tristan87 No to ten z Wilanowa skakał wg. mediów skakał 12 wieczorem, aż dziwne, że wideo wyciekło dopiero wczoraj

0

@tristan87 Ale, który?
Tego Ravgora czy tego z Wilanowa co skakał na golasa?

0

@tristan87 O tamtym z Wilanowa to jest już info sprzed 4/5 dni, bo skoczył wieczorem 12-go

1

@bartas97 Widzę, że polubiliście się już Oskarkiem :D

To może zostaniecie na dłużej niż ten tydzień ^^

0

2

@escarabajo Akurat w przypadku tego dziadziusia to żaden wyznacznik

1

@Tomek_TF Messi wieszający pranie też kozak ^^

W tym zdjęciu zawsze mega mi się podobało uchwycenie momentu jak trzymał ją jedną ręką

2

Nie ma bardziej satysfakcjonującej cieszynki w historii futbolu po strzelonej bramce


2

Tytuł: SZUKAJ MNIE X DRILL
Autor: typo g


Gorąco polecam Panią Edytę w drillu :D
@Tollusiek @kryhaa

0

@PatrychoO Wyprzedadzą pewnie tak jak ten poprzedni rzut

Ja chyba będę celował w replikę, jak nie uda się dorwać na ich stronie

2

@VegetaPolska Waruj od Loli, my już jesteśmy ustawieni.
@Lola120 musimy dogadać szczegóły, bo chcą nam wszystko zepsuć ;)

1

@GeFcIo Albo klątwa faraona jak w ukrytej prawdzie xD

1

@tomek8756 xD
Ja jeszcze nie widzę ;P

0

2

@Bocheno1 191 komentarzy naklepał przez ostatnie 24h xD

2

@Salchent Nowe nabytki ich pewnie wywindują na środek tabeli ;)

1

@MesQueUnClub96 W końcu to przyznałeś.

0

Carlitoooooooooos!

3

@PatrychoO A tak cisnął bekę z @Encore'a xD

1

Piękny as serwisowy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?