HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kluivert_P Masz jeszcze ceferina
2
Ale pogrom :o
0
@Bartula No zdrowe to to raczej nie jest ^^
0
@BorzyKrzys Piątek ósma rano jestem w drodze na lotnisko
0
@BorzyKrzys Bronić was, to jeszcze narzekasz...
(Nie)spodziewałem się tego po Tobie :(
3
@zodiak_10 No nie wiem ^^
@CristianoRonaldo
0
@zodiak_10 Usuń, bo dołączysz do niego ;)
0
@Hosh Mi już nie chodzi nawet o rozmiary zwycięstwa, co o jakieś wywyższanie zwycięstwa Rakowa i pouczanie Legii i Lecha, które latami reprezentowały nas w Europie.
Przecież Flora ma niemal 2x tańszy skład niż Korona Kielce i nawet dla niej obowiązkiem byłoby zwycięstwo z takimi ogórami, no sorry.
@barcelonaLM Idź wychwalaj pod niebiosa zwycięstwo ŚWIĘTEGO Rakowa z potężną Florą Tallin.
5
@Kamiloza91 Widzę, że znowu odpłynąłeś xD
''Piękny Raków Częstochowa łatwo i przyjemnie melduję się w kolejne rundze Lig Mistrzów. ;)Legia in Lech uczcie się jak to się robi!''
O klubach, które w ostatnim dziesięcioleciu reprezentowały nas z sukcesami (jak na Polskie warunki), pisać, że mają się uczyć od Rakowa jak to się robi to trzeba być jakimś zaślepionym fanatykiem.
Podnieta, że w pierwszej rundzie pokonali jakichś kelnerów z Tallina (gdzie to byłoby obowiązkiem nawet dla Korony Kielce) xD
Zobaczymy teraz jak poprzeczka zawiśnie dużo wyżej i zagracie z Karabachem :D
Generalnie, w pucharach kibicuję każdej Polskiej drużynie, ale każdy taki wpis osłabia chęć kibicowania takiej drużynie.
Chełpienie się sukcesami, jakbyście zdobyli co najmniej 10 MP, wyszli z grupy LM, grali u siebie jak równy z równym z Realem Madryt, czy walili na łeb Villarreal xD
0
@Michael24 Patrząc przez pryzmat obecnego sezonu i ekip, które awansowały to obstawiam, że może być do trzech razy sztuka i w końcu zleci Śląsk, do tego mam przeczucie, że ŁKS znowu awansował na sezon, a jako trzeci zespół typowałbym kogoś z trójki Korona, Zagłębie i Ruch, bo ma stosunkowo młody skład i nie wiem czy podołają.
0
@tristan87 No to ten z Wilanowa skakał wg. mediów skakał 12 wieczorem, aż dziwne, że wideo wyciekło dopiero wczoraj
0
@tristan87 Ale, który?
Tego Ravgora czy tego z Wilanowa co skakał na golasa?
0
@tristan87 O tamtym z Wilanowa to jest już info sprzed 4/5 dni, bo skoczył wieczorem 12-go
1
@bartas97 Widzę, że polubiliście się już Oskarkiem :D
To może zostaniecie na dłużej niż ten tydzień ^^
0
@Rust_Cohle Nie jestem w jego lidze (i dobrze) xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13322708#comment-13322891
2
@escarabajo Akurat w przypadku tego dziadziusia to żaden wyznacznik
1
@Tomek_TF Messi wieszający pranie też kozak ^^
W tym zdjęciu zawsze mega mi się podobało uchwycenie momentu jak trzymał ją jedną ręką
2
Nie ma bardziej satysfakcjonującej cieszynki w historii futbolu po strzelonej bramce
2
Tytuł: SZUKAJ MNIE X DRILL
Autor: typo g
Gorąco polecam Panią Edytę w drillu :D
@Tollusiek @kryhaa
0
@PatrychoO Wyprzedadzą pewnie tak jak ten poprzedni rzut
Ja chyba będę celował w replikę, jak nie uda się dorwać na ich stronie
2
@VegetaPolska Waruj od Loli, my już jesteśmy ustawieni.
@Lola120 musimy dogadać szczegóły, bo chcą nam wszystko zepsuć ;)
1
@GeFcIo Albo klątwa faraona jak w ukrytej prawdzie xD
1
@tomek8756 xD
Ja jeszcze nie widzę ;P
0
@bartas97 :)
2
@Bocheno1 191 komentarzy naklepał przez ostatnie 24h xD
2
@Salchent Nowe nabytki ich pewnie wywindują na środek tabeli ;)
1
@MesQueUnClub96 W końcu to przyznałeś.
0
Carlitoooooooooos!
3
@PatrychoO A tak cisnął bekę z @Encore'a xD
1
Piękny as serwisowy!