HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 36 komentarzy, dzień w dzień, przez 1465 dni, tak tylko przypominam ;)
A policzenie Twojego spamu zajęło mi kilkanaście sekund
0
@Danny Gaucho No co, niestety nie umiem się pogodzić z wyższością mistrza ;]
@Firestone Ja już go wczoraj wystarczająco wyjaśniłem, do tego stopnia, że chłopczyk zgłaszał wszystko jak leci ;)
Mi to wystarczy
0
I cyk kolejne 103 komentarze (wiadomo kogo) przez ostatnią dobę, zaraz pod 40 na dzień podbije xD
2
@bartas97 Dlaczego mnie to nie dziwi...
5
Co sądzicie? Progres, regres, czy stagnacja dla Sebka?
Plus, że zgarniemy 1,762 mln euro :D
@Arkon @fart @Bartosz85
3
@Przemek2323 Drugi TVN, tylko, że ''publiczny''
Jak chce się obejrzeć normalne wiadomości, bez jadu na jedną czy drugą opcję, to polecam Polsat o 18:50
2
@FCBparasiempre Wydaje mi się, że i to by niestety nie wystarczyło, za dużo sezonów Polskie drużyny kompromitowały się z piłkarskimi pasterzami Europy.
Dlatego tak ważne jest, żeby mieć mocną ligową 4-kę, która będzie nas reprezentować w pucharach.
W lidze możemy się kłócić i sobie dogryzać, ale w pucharach będę kibicował nawet Widzewowi, bo liczą się punkty w rankingu i zmiana postrzegania naszej ligi.
@FcPortoFan1999 No to faktycznie musieli Ligę Rosyjską wykreślić, bo na UEFA.com normalnie jest
1
@barcelonaLM Do Rosario to sam bym się chętnie przeleciał ;p
1
@FCBparasiempre Na 24-tym ;/
@FcPortoFan1999 Na stronie UEFA mamy 24 ;)
2
@FCBparasiempre Jeszcze kilka lat temu tak było, ale nasza liga spadła w rankingu a UEFA przy okazji utworzyła Conference League więc LE jest obecnie tylko dla mistrza jak odpadnie z el. Ligi Mistrzów
1
@PatrychoO Juve by się nie powstydziło takich strojów, ale mi to osobiście nie siada
1
@Kamilos84 Ale to jest genialne xD
0
@Popitek12 Definitywnie nie.
0
@GeneralXavi Od ŚPD oczekiwać asyst O_o
1
@Luciano99 Kogoś ty zatrudnił xDDD
Przecież @Comentateiro przy pierwszych 5 metrach zejdzie na zawał
2
@Bartek_VEB
Twoja wypłata - mój obiad
Twoje życie nie warte tego jointa
@Luciano99 Już Ci coś chyba mówiłem, pal wroty od Loli, bo ci skopce tą wulkanizację
8
No i to jest stara dobra La Rambla :D
3 gorące, 2 o Konfederacji a trzecia o szczepionkach.
A piłka? A komu to potrzebne :p
Nie mogę się doczekać tego września/października
0
@ranger3120 Vinicius gra w Tottenhamie?
1
Pięknie się bawią w tym PZPNIE z cenami na wrześniowy mecz z Wyspami Owczymi
https://footroll.pl/footlol/grafiki/37919,ceny-biletow-na-mecz-polska-wyspy-owcze-d
3
@Kgorecki2500
Ładną masz tą siorkę ^-^
4
@macio_944 "Cieszę się, że 2 dawki wleciały, ponieważ szansa, że dzięki nim przeszedłem wirusa w bardzo lekki sposób jest spora, a jakichś kretyńsko wyimaginowanych powikłań nie ma"
Ja to rozumiem, podjąłeś decyzję, że chcesz się zaszczepić, i się zaszczepiłeś? Ok nic mi do tego.
Generalnie ja wychodziłem z założenia, że dopóki ktoś nie czepia się do mnie o to, że się nie szczepiłem to ja nie będę się czepiał osoby, która poszła się zaszczepić.
Każdy miał prawo do swojej indywidualnej decyzji.
Ja miałem wątpliwości i nie przyjąłem, miałem covida, ale przeszedłem go bardzo lekko więc w sumie nie żałuję, ale jeśli ktoś czuł taką potrzebę to mi nic do tego.
I na tym zakończę, bo nie ma co znowu tego odkopywać.
0
@arasz1819 Z drugiej strony popatrz jak ciała trupów nie zaszczepionych masowo walają sie po ulicach tak jak mówili "EKSPERCI" na TVNie czy TVŚciek Info.
Ważna jest sugestia. Inteligencka kasta nie potrzebuje wiele. Wystarczy źdźbło.
0
@Sulimo Przez chwilę był temat Legii, ale, że przejdzie do Lechii to w życiu bym nie przypuszczał.
Widzę, że wjechali na grubo, czyżby za sezon powrót do Ekstraklasy?
1
@Pedri16Future Jest podejrzanym, ale póki co nic mu nie udowodniono.
Sprawa ciągnie się już któryś rok
13
@Survier Mógłbym tutaj teraz od buta wymienić z 10 userów, którzy nachalnie zachęcali do szczepień i wyzywali innych od "szurów".
Patrząc na to przez pryzmat czasu, cieszę się, że też nim byłem ;p
2
@Comfortable_ To celowa zagrywka.
Palenie głupa, żeby nic co powie nie zostało użyte przeciwko YNW.
Prawnicy wykonali kawał dobrej roboty
2
@Emhyr Widziałem to XD
Przynajmniej widać, że jest lojalny wobec Melly'ego, a nie to co niektórzy pseudo raperzy w Stanach
2
@Bartek_VEB Polska polityka w pigułce
0
@Rust_Cohle Wcale bym się nie ździwił, w końcu podtrzymanie 36 komentarzy na dzień zobowiązuje
4
@Emhyr Zapewne na KO xD
Na które i ja zagłosuje, ale gdyby nie obowiązek odsunięcia PiSu od władzy to też w życiu bym ich nawet nie rozważył.