0

@BordowyPtak Rzadko kiedy Rockstar Blueberry, ale generalnie małymi kroczkami odchodzę od tego syfu i izotoników, bo wiem doskonale jak bardzo jest to niezdrowe.

1

@Medium Uuu Bedoesiarz

0

@Tomo1989 To musiałby w takim razie popełnić samobójstwo w ustronnym miejscu, bo inaczej już by ktoś na niego natrafił.
W ogóle bardzo dziwna jest ta sprawa, bo jak uciekł za granicę to jakim cudem Polskie służby na to pozwoliły, zważając na to, że wiedzieli jak wygląda i kim jest?

1

@Hosh Nie liczyłbym na to.
Komik z Ukrainy ma to w dupie, bo jego narodzik do tej pory w sporej części czci Banderę...

Dlatego ja nie potrafię polubić tego narodu, tak zwyczajnie, po ludzku, bo jest zwyczajnie zakłamany.

0

O której GP na Silverstone?

0

@Rewolucja123 Ja mam 200 Mb/s przy pobieraniu 20 MB/s xD
Nawet nie chcę myśleć jak to u niego wygląda :p

0

@michaleu Polska policja w pigułce...
Chłop zabił niemal całą swoją rodzinę a Ci nie mają żadnych tropów i nie mogą go znaleźć, gdzie gość nie wyglądał na jakiegoś geniusza co ma wszystko zaplanowane na ostatni guzik.

Tak swoją drogą to ciekawe gdzie on teraz siedzi?

2

@MarcepanowyKsiaze Przesłuchaj sobie "Influenzę" z Taco, tam to Mielzky poleciał jak mistrz świata

1

@YeastMoss No co by nie mówić Marcelo był genialnym obrońcą, jestem w stanie zaryzykować, że lepszym nawet od Alby, ale to już kwestia indywidualna

@escarabajo Wiem jak jest, sam myślałem jak tu zmieścić chociażby Davida Silvę, Pedro, Aguero, de Bruyne czy Neymara :D

0

@Graves @Nazio87 Tu ma stare konto

1

Jakbyście mieli złożyć swoją XI, ale tylko z waszych ulubionych zawodników to jakby ona wyglądała?

Ja zacznę :p
Casillas - Marcos Rojo, Mascherano, Puyol, Piszczek - Iniesta, N'Golo Kante, Modrić - Son, Messi, Ronaldinho

Ławka: ter Stegen, Pique, Lahm, de Bruyne, Błaszczykowski, Fernando Torres, Suarez

0

@Nazio_87 Ale jak to? Dali ci bana, wpisujesz dobre hasło i nie możesz się zalogować?

1

@Kgorecki2500 Panieee, co to za ortodoksyjna dieta? :D

2

@masq Przecież to oczywisty sarkazm ;)

0

@Kgorecki2500 Ty lepiej powiedz co tam w biedrze kupiłeś na obiad

2

@CatalanDream Ja mam jeszcze Windowsa 7 xD

0

Czasem na tak, czasem na nie
Wciąż idę po swoje, nie oglądam się
Choć mówią mi to skończy się źle

1

@Kgorecki2500 O nieee Bosakowa

0

@FCB24 W obu przypadkach, beka jest nie na miejscu

0

@Rust_Cohle Zapytaj sabotażystę Levego, który średnio potrafi zarządzać klubem...

1

@Rust_Cohle Kiedy Arsenal był w finale LM? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
No właśnie

0

Ale bym se obejrzał taki dwumecz Bayern - Arsenal, gdzie Bawarczycy znowu rozbijają ich 10:2 :p

0

Ale, że Speed tak się z nim zakoleguje to bym nie przypuszczał
https://www.instagram.com/stories/ishowspeed/3142308303598109507/
@takisobiektos @Encore

2

@PatrykBarcelona Ale słodziaki :)

1

@Tomek_TF Ogólnie wcześniej, przed tymi dissami, kompletnie go nie słuchałem, i jak ktoś coś mówił, że go słucha to pytałem ''co to za g*wno'' - do czasu spiny z Białasem ;p
Najlepsze jest to, że Białas sam do niego haczył, a koniec końców przegrał

0

@MarcepanowyKsiaze Obu nie lubię, ale bardziej Białasa.
Do tej pory od czasu do czasu słucham tych dzieł od Śliwy gdzie na spokoju obnażył tego pajaca ;D

0

@Sysia11 No i tutaj grubo się mylisz, bo o Lautaro i Alvarezie nigdy nie napisałem złego słowa, Martineza sam chciałem w Barcy a w Alvarezie jeszcze za jego początków widziałem potencjał.

Ten Echeverri równie dobrze może być niewypałem jak chociażby ten Palacios, który swego czasu był bardzo mocno hajpowany, a póki co gra w Bayerze Leverkusen, albo ten Nico Gonzalez z Fiorentiny.

Poza tym Roque i Endrick już trochę udowodnili swoją wartość w Serie A

2

@Sysia11 Przecież Ci niżej wymienieni to będą najwyżej jakimiś średniakami więc nie wiem gdzie ty byś chciała, żeby ktoś dawał za nich takie kwoty

1

@Kessie @Luciano99 nie chcesz się zabrać za Agę?
Może ona odwzajemni to uczucie ;)

1

@SelloutCrowd Wolę Vitora, w pomocy mamy z czego wybierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?