HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BordowyPtak Rzadko kiedy Rockstar Blueberry, ale generalnie małymi kroczkami odchodzę od tego syfu i izotoników, bo wiem doskonale jak bardzo jest to niezdrowe.
1
@Medium Uuu Bedoesiarz
0
@Tomo1989 To musiałby w takim razie popełnić samobójstwo w ustronnym miejscu, bo inaczej już by ktoś na niego natrafił.
W ogóle bardzo dziwna jest ta sprawa, bo jak uciekł za granicę to jakim cudem Polskie służby na to pozwoliły, zważając na to, że wiedzieli jak wygląda i kim jest?
1
@Hosh Nie liczyłbym na to.
Komik z Ukrainy ma to w dupie, bo jego narodzik do tej pory w sporej części czci Banderę...
Dlatego ja nie potrafię polubić tego narodu, tak zwyczajnie, po ludzku, bo jest zwyczajnie zakłamany.
0
O której GP na Silverstone?
0
@Rewolucja123 Ja mam 200 Mb/s przy pobieraniu 20 MB/s xD
Nawet nie chcę myśleć jak to u niego wygląda :p
0
@michaleu Polska policja w pigułce...
Chłop zabił niemal całą swoją rodzinę a Ci nie mają żadnych tropów i nie mogą go znaleźć, gdzie gość nie wyglądał na jakiegoś geniusza co ma wszystko zaplanowane na ostatni guzik.
Tak swoją drogą to ciekawe gdzie on teraz siedzi?
2
@MarcepanowyKsiaze Przesłuchaj sobie "Influenzę" z Taco, tam to Mielzky poleciał jak mistrz świata
1
@YeastMoss No co by nie mówić Marcelo był genialnym obrońcą, jestem w stanie zaryzykować, że lepszym nawet od Alby, ale to już kwestia indywidualna
@escarabajo Wiem jak jest, sam myślałem jak tu zmieścić chociażby Davida Silvę, Pedro, Aguero, de Bruyne czy Neymara :D
0
@Graves @Nazio87 Tu ma stare konto
1
Jakbyście mieli złożyć swoją XI, ale tylko z waszych ulubionych zawodników to jakby ona wyglądała?
Ja zacznę :p
Casillas - Marcos Rojo, Mascherano, Puyol, Piszczek - Iniesta, N'Golo Kante, Modrić - Son, Messi, Ronaldinho
Ławka: ter Stegen, Pique, Lahm, de Bruyne, Błaszczykowski, Fernando Torres, Suarez
0
@Nazio_87 Ale jak to? Dali ci bana, wpisujesz dobre hasło i nie możesz się zalogować?
1
@Kgorecki2500 Panieee, co to za ortodoksyjna dieta? :D
2
@masq Przecież to oczywisty sarkazm ;)
0
@Kgorecki2500 Ty lepiej powiedz co tam w biedrze kupiłeś na obiad
2
@CatalanDream Ja mam jeszcze Windowsa 7 xD
0
Czasem na tak, czasem na nie
Wciąż idę po swoje, nie oglądam się
Choć mówią mi to skończy się źle
1
@Kgorecki2500 O nieee Bosakowa
0
@FCB24 W obu przypadkach, beka jest nie na miejscu
0
@Rust_Cohle Zapytaj sabotażystę Levego, który średnio potrafi zarządzać klubem...
1
@Rust_Cohle Kiedy Arsenal był w finale LM? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
No właśnie
0
Ale bym se obejrzał taki dwumecz Bayern - Arsenal, gdzie Bawarczycy znowu rozbijają ich 10:2 :p
0
Ale, że Speed tak się z nim zakoleguje to bym nie przypuszczał
https://www.instagram.com/stories/ishowspeed/3142308303598109507/
@takisobiektos @Encore
2
@PatrykBarcelona Ale słodziaki :)
1
@Tomek_TF Ogólnie wcześniej, przed tymi dissami, kompletnie go nie słuchałem, i jak ktoś coś mówił, że go słucha to pytałem ''co to za g*wno'' - do czasu spiny z Białasem ;p
Najlepsze jest to, że Białas sam do niego haczył, a koniec końców przegrał
0
@MarcepanowyKsiaze Obu nie lubię, ale bardziej Białasa.
Do tej pory od czasu do czasu słucham tych dzieł od Śliwy gdzie na spokoju obnażył tego pajaca ;D
0
@Sysia11 No i tutaj grubo się mylisz, bo o Lautaro i Alvarezie nigdy nie napisałem złego słowa, Martineza sam chciałem w Barcy a w Alvarezie jeszcze za jego początków widziałem potencjał.
Ten Echeverri równie dobrze może być niewypałem jak chociażby ten Palacios, który swego czasu był bardzo mocno hajpowany, a póki co gra w Bayerze Leverkusen, albo ten Nico Gonzalez z Fiorentiny.
Poza tym Roque i Endrick już trochę udowodnili swoją wartość w Serie A
2
@Sysia11 Przecież Ci niżej wymienieni to będą najwyżej jakimiś średniakami więc nie wiem gdzie ty byś chciała, żeby ktoś dawał za nich takie kwoty
1
@Kessie @Luciano99 nie chcesz się zabrać za Agę?
Może ona odwzajemni to uczucie ;)
1
@SelloutCrowd Wolę Vitora, w pomocy mamy z czego wybierać