HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Aż sobie zrobię ss'a tego komentarza i wyślę Ci jak Robercig załaduje wam dublet
0
@bartas97 Wiem, aczkolwiek dyskutowaliśmy też o procentach dofinansowania, a tutaj Raków nie ma sobie równych ;)
1
@FcPortoFan1999 Pojawił się i zniknie ;)
Zobaczysz, że w przyszłym zrobią max TOP4, tym bardziej, że wypadł im Ivi
@bartas97 A gdzie finansowanie stadionu z pieniędzy podatnika :D?
1
@marcin62 To i tak nie tak długo, aczkolwiek wiadomo mogłoby być szybciej
0
@PatrykBarca Widziałem zainteresowanie 5 klubów (głównie Barca i Real) a przewijał się również Milan, Inter i PSG, chyba, że to były zwykłe ploty
0
@MesQueUnClub96 Ale PSG też było nim zainteresowane
1
@Ojciec5tkidzieci Przynajmniej nie jest z nim tylko dla kasy, bo poznali się jeszcze przed tym jak był multimilionerem.
0
@Szmulek To zależy od miasta a nie od NFZ.
Ja mieszkam w około 40 tys mieście i w mojej przychodni nigdy nie miałem problemu dostać się do internisty.
Wstaję sobie 6:20, podjeżdżam do przychodni 6:55 a od siódmej są zapisy.
1
@PatrychoO A nie chodziło mu stricte o idoli z Realu?
@MesQueUnClub96 Jakby tak było to poszedłby do Arabii albo do PSG
2
@JimMorrisonFCB I zapewne taki był zamysł ^-^
3
@DaPidejpi Aż dziw, że go do jakichś rajdów nie wzięli albo jakiego LeMans
Jakby większość posiadała takie umiejętności jazdy, to na drogach nie mielibyśmy tylu wypadków
2
@PIWOSZ89 A co to, już mundial 2026?
0
@Kuba_1 Przecież jeśli Argentyna nie trafi na Brazylię we wczesnej fazie turnieju to finał ma niemal w banku i to nawet bez Messiego w topowej formie.
Kolumbia średnia, Urugwaj też (ostatni mundial dobitnie pokazał), Chile w przebudowie, czyli niemal wszyscy rywale im odpadają.
2
@Encore Ale, że żurnalista czy zeamsone?
0
@mateusz33 I brać Neymara
0
@MesQueUnClub96 Siurkacz jutro ląduje w Polsce
0
@BordowyPtak To w takim razie niech czeka na Mbappe jak ma czas, a w LM odpadną gdzieś max w 1/4, bo będą grali bez klasowej ''9''
0
@marcinK0000 Poszło pv
1
@kuz Serio, mam nadzieję, że Mbappe znowu się na nich wypnie i zostaną wtedy z samym Joselu. A wtedy będzie żałowanie, że się nie wzięło Kane'a :p
Chociaż osobiście chcę, żeby został w Spurs
1
@VegetaPolska 3/4 lata na najwyższym poziomie to mało Twoim zdaniem?
5
@VegetaPolska Kane'a nazywać ''półśrodkiem'' XD
1
@marcinK0000 Chcesz grupkę z legitnymi koszulkami Barcelony?
Tam na 100% będą mieli tą koszulkę
@MarcepanowyKsiaze Na OLX w większości masz fejki niestety
6
@barcanawieki Jeszcze tego pomarańcza brakuje...
0
@BordowyPtak Ostatnio na Szybcy i Wściekli 10
@DragonxNF 3 raz na tej samej części? :D
3
@DonAndresFCB Obie kapitalne, choć dla mnie Ikera ładniejsza, ale może to z sentymentu do tej Hiszpanii. A co do wagi, to wiadomo, że Martineza dużo ważniejsza, bo jakby wpadło to byłoby już po meczu a interwencja Casillasa była w 62' więc Hiszpania miałaby jeszcze czas odrobić.
''Kopnął na siłę to fakt, ale zobacz jak ogromną powierzchnie bramki zajął Martinez.''
Tam też Muani trochę z**bał, bo wystarczyło, że odegrałby do niekrytego Mbappe i byłoby 4:3
Tu masz dobrze pokazane
0
@BorzyKrzys Idealny target xD
Od chlania z knurem na melinie po balety w Marbelli z Ferrarim, Truemankiem i Sentino, aż po walkę w podrzędnej federacji MMA. Tylko czekać aż Fame ją weźmie
2
@DaPidejpi Boehly, Glazery i patrząc całościowo Kroenke szczególnie za czasów Wengera, gdzie musiał grać szrotem a i tak wyciskał z tego szrotu TOP4 sezon w sezon
1
@Deviler Nie wykluczone, że Kane przedłuży ;)
3
@bartekvisca A daj Pan spokój, szkoda szczępić ryja
0
@Explode Teraz to już na pewno ;p