0

@Medium Aż sobie zrobię ss'a tego komentarza i wyślę Ci jak Robercig załaduje wam dublet

0

@bartas97 Wiem, aczkolwiek dyskutowaliśmy też o procentach dofinansowania, a tutaj Raków nie ma sobie równych ;)

1

@FcPortoFan1999 Pojawił się i zniknie ;)
Zobaczysz, że w przyszłym zrobią max TOP4, tym bardziej, że wypadł im Ivi

@bartas97 A gdzie finansowanie stadionu z pieniędzy podatnika :D?

1

@marcin62 To i tak nie tak długo, aczkolwiek wiadomo mogłoby być szybciej

0

@PatrykBarca Widziałem zainteresowanie 5 klubów (głównie Barca i Real) a przewijał się również Milan, Inter i PSG, chyba, że to były zwykłe ploty

0

@MesQueUnClub96 Ale PSG też było nim zainteresowane

1

@Ojciec5tkidzieci Przynajmniej nie jest z nim tylko dla kasy, bo poznali się jeszcze przed tym jak był multimilionerem.

0

@Szmulek To zależy od miasta a nie od NFZ.
Ja mieszkam w około 40 tys mieście i w mojej przychodni nigdy nie miałem problemu dostać się do internisty.
Wstaję sobie 6:20, podjeżdżam do przychodni 6:55 a od siódmej są zapisy.

1

@PatrychoO A nie chodziło mu stricte o idoli z Realu?

@MesQueUnClub96 Jakby tak było to poszedłby do Arabii albo do PSG

2

@JimMorrisonFCB I zapewne taki był zamysł ^-^

3

@DaPidejpi Aż dziw, że go do jakichś rajdów nie wzięli albo jakiego LeMans

Jakby większość posiadała takie umiejętności jazdy, to na drogach nie mielibyśmy tylu wypadków

2

@PIWOSZ89 A co to, już mundial 2026?

0

@Kuba_1 Przecież jeśli Argentyna nie trafi na Brazylię we wczesnej fazie turnieju to finał ma niemal w banku i to nawet bez Messiego w topowej formie.

Kolumbia średnia, Urugwaj też (ostatni mundial dobitnie pokazał), Chile w przebudowie, czyli niemal wszyscy rywale im odpadają.

2

@Encore Ale, że żurnalista czy zeamsone?

0

@mateusz33 I brać Neymara

0

@MesQueUnClub96 Siurkacz jutro ląduje w Polsce

0

@BordowyPtak To w takim razie niech czeka na Mbappe jak ma czas, a w LM odpadną gdzieś max w 1/4, bo będą grali bez klasowej ''9''

0

@marcinK0000 Poszło pv

1

@kuz Serio, mam nadzieję, że Mbappe znowu się na nich wypnie i zostaną wtedy z samym Joselu. A wtedy będzie żałowanie, że się nie wzięło Kane'a :p

Chociaż osobiście chcę, żeby został w Spurs

1

@VegetaPolska 3/4 lata na najwyższym poziomie to mało Twoim zdaniem?

5

@VegetaPolska Kane'a nazywać ''półśrodkiem'' XD

1

@marcinK0000 Chcesz grupkę z legitnymi koszulkami Barcelony?
Tam na 100% będą mieli tą koszulkę

@MarcepanowyKsiaze Na OLX w większości masz fejki niestety

6

@barcanawieki Jeszcze tego pomarańcza brakuje...

0

@BordowyPtak Ostatnio na Szybcy i Wściekli 10
@DragonxNF 3 raz na tej samej części? :D

3

@DonAndresFCB Obie kapitalne, choć dla mnie Ikera ładniejsza, ale może to z sentymentu do tej Hiszpanii. A co do wagi, to wiadomo, że Martineza dużo ważniejsza, bo jakby wpadło to byłoby już po meczu a interwencja Casillasa była w 62' więc Hiszpania miałaby jeszcze czas odrobić.

''Kopnął na siłę to fakt, ale zobacz jak ogromną powierzchnie bramki zajął Martinez.''
Tam też Muani trochę z**bał, bo wystarczyło, że odegrałby do niekrytego Mbappe i byłoby 4:3
Tu masz dobrze pokazane


0

@BorzyKrzys Idealny target xD
Od chlania z knurem na melinie po balety w Marbelli z Ferrarim, Truemankiem i Sentino, aż po walkę w podrzędnej federacji MMA. Tylko czekać aż Fame ją weźmie

2

@DaPidejpi Boehly, Glazery i patrząc całościowo Kroenke szczególnie za czasów Wengera, gdzie musiał grać szrotem a i tak wyciskał z tego szrotu TOP4 sezon w sezon

1

@Deviler Nie wykluczone, że Kane przedłuży ;)

3

@bartekvisca A daj Pan spokój, szkoda szczępić ryja

0

@Explode Teraz to już na pewno ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?