HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Koniec. Wygrywamy z Salzburgiem 2:0 po bramkach Augustyniaka i Nawrockiego.
Kończymy obóz z bilansem 3-0 i bez choćby straty bramki (9:0)
Genialnie się zapowiada nowy sezon :)
@fart @Arkon @Bartosz85
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Tak jak Twój pobyt na tej stronie. Nie musisz rozumieć
1
@FcPortoFan1999 Teraz wpakowali drugą :p
Legia 2:0!
0
@MesQueUnClub96 Ciebie nie oznaczyłem, więc nie musisz szukać atencji i poklasku.
0
@MesQueUnClub96 Nie zapomnij dopisywać przy swoim spamie o Haalandzie i Lewym
5
1:0 dla Legii, Augustyniaaak!
@fart @Arkon @Bartosz85 @FcPortoFan1999
3
Muci co robi Austroli :D
@Arkon @FcPortoFan1999
1
@IronSanHybrid To @clyde w swojej gorącej dyskusji xD
2
@PatrychoO Środa 7:30, W11
1
@tomek8756 @Kgorecki2500 Ramen > Sushi panowie ;)
Ps: Smacznego ^^
4
Jest już skład na mecz z RB Salzburg (18:00)
Tobiasz - Nawrocki, Augustyniak, Jędrzejczyk - Kun, Elitim, Slisz, Wszołek - Josue - Kramer, Gual
Lecimy z Austriakami!
@fart @Arkon @Bartosz85 @FcPortoFan1999
2
@DaPidejpi Chłopie, ale Ty jesteś ułomny, Boże Święty...
''bol z powodu Legii xD''
A z jakiego innego powodu, jak jedynym klubem z Ekstraklasy z, którego regularnie tu kpisz jest właśnie Legia?
''Potwierdza się ze psychofani polskiej Eklapy nie myślą logicznie, ale co się dziwić jak co tydzień oglądają takie mecze''
Ty za to myślisz bardzo logicznie - kibic Chelsea, która narobiła transferów za grube siano a skończyli w środku tabeli, wirtuozi futbolu xDD
6
@Kgorecki2500 A jak nie masz, to jesteś ''zwykla c*pa'' cytując klasyka ^-^
1
@DaPidejpi Szczególnie w zeszłym sezonie w meczach m.in z Górnikiem gdzie Augustyniak stracił jedynki, w meczu ze Śląskiem, Widzewem czy Pogonią xD
@Sulimo Nie masz co mu tłumaczyć, on jest tak zacietrzewiony na punkcie Polskiej piłki, a już w szczególności Legii, że i tak nie zrozumie
3
@DaPidejpi "Uprzywilejowanego'' powiadasz xD?
https://gol24.pl/tag/lech-poznan-mecz-przelozony
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,28652117,rakow-jeszcze-nie-zaczal-grac-a-juz-przeklada-mecz-w-ekstraklasie.html
https://weszlo.com/2022/07/18/lechia-rowniez-przeklada-mecz-ligowy/
0
@takisobiektos Cyrk? Sorry, ale pieprzysz jak potłuczony.
We wtorek/środę lot do Kazachstanu gdzie mamy inną strefę czasową (+6h), mecz w czwartek wieczorem, wylot z Szymkentu w piątek rano, przylot po południu.
Mecz z Cracovią jest w niedzielę o 20, dodatkowo jest na wyjeździe, więc jak Legia ma się w pełni zregenerować i przygotować i dojechać na mecz na wyjeździe w niecałe 2 dni xD
1
@FCB_dimiC W środę mamy daleki lot do Kazachstanu, a w czwartek mecz w el. Ligi Konferencji
2
@Kamiloza91 ''Bez makijażu pewnie dramat.''
To tak jak co druga dziewczyna w tych czasach xD
4
@KrychaFCB Zdania ekspertów jak zawsze zgodne
2
@IronSanHybrid Cementem go podlali xDD
2
@Kgorecki2500 Wiem, ale i tak obecne ceny paliwa są bardziej proporcjonalne do zarobków niż za uwczesnej władzy
5
@Kgorecki2500 Nie żebym bronił PiSu czy siusiumajtka z Orlenu, ale zobacz jakie mieliśmy ceny paliwa za PO-PSL, a ile zarabialiśmy xD
3
@clyde Pięknie Cię @RanDiFCB nakreślił swoim komentarzem.
Mam nadzieję, że w przypadku potencjalnej wojny (tfu) będziesz walczyła w pierwszym rzędzie bohaterko od siedmiu boleści.
0
@Encore Jakbym był rozpoznawalny tak jak on i miał zbijać kwit na takim czymś, to robiłbym to samo - easy kwit, a też nikomu nie robi krzywdy.
Lepsze to niż jakieś patostreamy jakichś nieudaczników typu magical
0
@Encore No oznaczyłem Cię przecie jak oglądałem to na żywo xD
1
@DanzaKuduroRemix Polecam Hennessy Paradis
0
@Survier Chodziło mi o odpowiedź do mr Barca ;)
0
@Survier Z pierwszym zdaniem się zgadzam, ale porównanie niezbyt trafne
0
@barcelonaLM No kur, ja rozumiem 20 państw, ale 3 xD?