HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojtas823 Mam cichą nadzieję, że o PiSie masz podobne zdanie
3
100% w0men xD
@tomek8756
0
Speed na strimku urządził sobie świętowanie z ekipą z okazji 4 lipca :D
@Encore
3
Polecam nowy odcinek z Jabłonem xDD
1
@Arkon Panie, tutaj każdy wie, że ja za kogutami :D
A skąd sympatia? Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem sobie jakiś turniej w PES'a 2010 na PS2 i z racji, że jako 12/13-latek interesowałem się tylko Barcą, a Premier League w ogóle, wybrałem sobie klub pod nazwą ''North East London'' gdzie grał wtedy Luka Modrić czy Jermain Defoe, gra tą drużyną mi się mega spodobała do tego stopnia, że później zacząłem grać ligę angielską i tak to się właściwie zaczęło :)
Dodatkowo kibicem Spurs jest też Taco Hemingway, którego bardzo lubię.
1
@Katalonbar Legii i Tottenhamu.
1
@FcPortoFan1999 Braciak Joao Felixa fajny grajek
0
@Ojciec5tkidzieci Boliwia?
0
@Fenelon Co to za repka?
1
@MesQueUnClub96 To znajdź, bo bekowy odcinek jest xD
0
Zobaczcie sobie odcinek Ukrytej Prawdy na TVNie xDDD
Klątwa faraona hahah
3
@mindbender84 O kurw... ale orka xD
Chyba serio trzeba przemyśleć głos na tą Konfę
4
@Lola120 @Luciano99 Nie mówiłeś, że kogoś zatrudniasz
1
@IronSanHybrid Przecież w chociażby CS'ie takie akcje są na porządku dziennym, sam bardzo często robię podobne ninja defuse'y ;)
1
@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak, co bym nie mówił o pisie i jak bardzo ich nienawidził, to trzeba przyznać, że żyje się lepiej niż za rządów PO-PSL, a od czego to zależy? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy ze skąpstwa poprzedniego rządu na większą podwyżkę minimalnej czy choćby dlatego, że Polska względem tamtych lat bardzo mocno się rozwinęła.
Zobaczmy chociażby na przykładzie głupiego paliwa, jak nieproporcjonalna to była cena patrząc na minimalną (i tak mam na uwadze, że teraz doją nas i doili na cenach paliw).
Najniższa krajowa w 2010r - 1317 zł brutto - paliwo 4,55 = 289 litrów
Najniższa krajowa obecnie - 3600 zł brutto - paliwo 6,44 = 559 litrów
Wiadomo, że po odliczeniu wszystkich składek, zusu, srusu, netto wyjdzie mniej ale to i tak jest ponad 200 litrów więcej niż za poprzedników.
Więc na samym tylko paliwie można zobaczyć jaka jest przepaść.
'' A największych ścierwem jakie funkcjonowało w tamtych latach to firmy pośredniczące, które pobierały część Twojej wypłaty na śmieciowych umowach.''
One dalej istnieją, tylko przeobraziły się w agencję pracy tymczasowej, które obecnie specjalizują się głównie w przyjmowaniu Ukraińców, którym też potrącają niemały procent pensji, za to, że muszą być na każde skinienie i pracować nawet po 10 dni z rzędu.
4
@Ls0811 Ja bym to uszeregował tak: Covid ---> wojna na Ukrainie ---> pucz Prigożyna w Rosji przez co mogą straszyć grupą Wagnera na Białorusi ---> zamieszki we Francji ---> kompromitacja Tuska...
6
@Compadre Milan w środku tabeli będzie w przyszłym sezonie
2
@Trojanek23 Za to, to i u mnie mają plusa, bo nie chcę wiedzieć co by było, gdyby w trakcie covida rządziło PO, Lewica albo Hołownia, które niemalże chciało przymusu szczepień a zarazem zamordyzmu rodem z Chin, jednak nie jest to chyba wystarczające, żebym oddał na nich głos.
@MesQueUnClub_87 Też się nad tym zastanawiam patrząc chociażby minimalną w latach 2007 - 2010, gdzie u mnie rodzice płacili do spółdzielni 400 - 500 zł za sam czynsz a gdzie życie?
0
@tadzik447 Ile zarabiałeś za Tuska i w, którym roku jeśli mogę zapytać?
1
@Davvd Nie dożyjemy takiej polityki w Polsce, bo nie oszukujmy się, niezależnie od partii, chodzi im tylko o to, żeby dorwać się do władzy i czerpać z tego mniejsze lub większe korzyści, ale pocieszę Cię, tak wygląda polityka niemal na całym świecie.
4
@barteq Niee, to już nie chodzi o samo TV. Zwyczajnie jakoś nie potrafię się do niego przekonać, dodatkowo gość płacze na jakimś wideo i udostępnia to do sieci - no zwyczajnie sam sobie nie pomaga, żeby ludzie zaczęli brać go na poważnie.
@MesQueUnClub_87 Ale KO to przecież nic innego niż stare PO :p
1
@FcPortoFan1999 No niby tak, tylko potem nie można narzekać na to co się dzieję w kraju, jak samemu nie poszło się na wybory.
Mimo wszystko trzeba na kogoś zagłosować, że PiS przestał niszczyć naszą Polskę.
@darek60 Tutaj pełna zgoda, najważniejsze jest odsunięcie ich od władzy, a nawet jak nie, to doprowadzenie do tego, żeby nie mieli większości w sejmie.
2
@Untouchable No to czyli ''Trzecia droga'', bo teraz są w koalicji ;)
Niestety, ale Hołownia kompletnie nie pasuje jako twarz partii, za to Kosiniaka bardzo lubię - konkretny facet
25
Prawda jest taka, że w tym kraju nie ma partii na, którą zdrowo myślący człowiek może zagłosować.
PiS = Ściek
PO = mniejsze zło, aczkolwiek jak przestudiujemy ich rządy to też nie było za kolorowo.
Doskonale pamiętam ile zarabiał mój ojciec, gdzie przez 11/12h nie było go w domu
Trzecia droga = miała być powiewem świeżości, ale jednak, osoba Hołowni kompletnie do mnie nie przemawia, tym bardziej po tym jakie bzdety potrafi wygadywać.
Lewica = Niech Scheuring Wielgus posłuży za komentarz tej partii, im wystarczy dać mówić i pisać na twitterze xD
Konfederacja = Czyli partia, którą bardzo poważnie rozważałem przy poprzednich wyborach, (koniec końców oddałem pusty głos). Gospodarczo partia idealna dla mnie, aczkolwiek światopoglądowo już nie do końca, choć w sprawie imigrantów mamy identyczne zdanie, jednakże osoby Brauna czy Korwina dają wyraźny znak zapytania czy warto?
I tak to leci w tej Polsce...
2
@pacior95 W tym wypadku mogą dać i milion złotych, bo prawdopodobieństwo mniejsze niż wygrana w totka
4
@Ojciec5tkidzieci Typowa Fifa na Ultimate Team xD
2
Tytuł: SENTINO X VIKI GABOR X ALBERTO 2
Autor: typo g
Gorąco polecam :D
@BXOD @unbelievable @kryhaa @Tollusiek
5
@PatrychoO Soczysta brzoskwinka
0
@MesQueUnClub96 To tak jak ty w dyskusjach o Lewym i królu Norwegii
2
@Rust_Cohle Szczerze? To chyba Mane, bo lubię pomagać innym, nie jestem rozrzutny i nie robię wszystkiego na pokaz