HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle No niestety.
Czyste "dziennikarstwo", które robi niemały hajs na czarnej masie.
Romero jest tego idealnym przykładem.
0
@FcPortoFan1999 W sumie ja też nie chciałbym tam grać, no chyba, że dla kasy :p
0
@Kgorecki2500 No nie wiem, jak nie zapłaci, to chyba moga iść do sądu?
11
@mekston
Red: "Skąd rząd ma pieniądze"
Baba: "sk... rząd wie"
XD kwintesencja propagandy
3
Co jest xD?
@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 @takisobiektos
17
@IronSanHybrid Szacunek za tak żelazne nerwy prowadzącego, ja bym nie wytrzymał ciśnienia
0
@VegetaPolska Z kwiatami na pierwsze spotkanie xD?
1
@don'T.R.I.P.e Donalda Tuska, nie chcą go puścić dojcze ^-^
2
@Conradxc Pewnie w sekcji kobiecej tyle ma, ale w mieszanych będzie wolniejsza od Messiego
0
@Cotutajsiedzieje Muszą czymś nadrobić kompleksy i niedoskonałości.
1
@AFA90 Zwykły impostor
0
@bartas97 Co mu się stało?
@FcPortoFan1999 Obyś miał rację z tym prowadzeniem :)
@Azi 23-latka z Kolumbii, który gra techniczną piłkę, (podobnie co Josué) i może podnieść jakość ligi nazywasz szrotem xD?
Mówisz, że każdy taki zawodnik zabiera miejsce w składzie wychowankowi?
Sęk w tym, że Ci wychowankowie z Legii II, po wejściu do pierwszej drużyny zazwyczaj przepadają i idą na wypożyczenia do I ligi (ostatnio jedynie Strzałek jest wyjątkiem).
1
@FcPortoFan1999
Kun, Elitim, Slisz, Josué, Wszołek
Nie powiem, fajnie wygląda ta linia pomocy :p
3
@Azi Na naszą ligę? To może być kot jakich mało.
Dla przypomnienia, z tego samego Racingu przyszedł do nas Pablo Torre ;)
4
Oficjalka!
Jaram się niesamowicie
@fart
0
@Medium Kompromitacje są w każdym obozie politycznym, ale fakt zaliczył wtopę xD
5
@MesQueUnClub96 I dobrze, niech się kończy
1
@Mezocyklon87 To w takim razie powiedz mi co miałaby zrobić KO z Tuskiem na czele, żeby wygrać wybory i wyciąć tego pisowskiego wrzoda?
Mamy tak roszczeniowy naród, że każda próba ucięcia socjali przez Tuska, kończy jego kampanie wyborczą, a KO tuła się przy max 25% poparcia xD
1
@Comentateiro Pewnie to niemieckie RMF FM, które działa na szkodę Polaków?
5
@MesQueUnClub_87@Medium @michal26
W TVP INFO mówią, że mamy stabilną sytuację finansową!
I ja im wierzę, bo po co mieliby kłamać?
1
@Comentateiro No chyba, że nie wygrają, na co mam nadzieję
1
@Medium W odniesieniu do Klaruni i jej opisu pasuje cytat, że "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" :D
2
@KrychaFCB I zapewne byli to rodowici ''Niemcy'' xD
1
@Emhyr Piękny złomawanko drewniaka przez Ramsdale'a :D
1
@Faro Ja jak szedłem z kompem to za 3h mogłem przyjść po odbiór
9
@Ojciec5tkidzieci Jak koleżance Klarze cuś nie pasuje to polecam zamieszkać na postępowym zachodzie. Może Grecja, Francja, a może bliski wschód?
Tam na pewno będzie mogła w spokoju spacerować wieczorami :p
2
@Kluivert_P Piona!
Aczkolwiek jak już mam zjeść na mieście to zawsze w pierwszej kolejności myślę o BM
5
@Deviler Bar Mleczny > BK = McDonald's
8
@jacobFCB Albo opowieści kanara co chował Xboxa po sklepie xD
0
Ktoś tutaj niedawno poruszył ten wątek.
Cała prawda o tych pseudo szeryfach z ECPU, których tak ostatnio oklaskują