1

@Rust_Cohle No niestety.
Czyste "dziennikarstwo", które robi niemały hajs na czarnej masie.

Romero jest tego idealnym przykładem.

0

@FcPortoFan1999 W sumie ja też nie chciałbym tam grać, no chyba, że dla kasy :p

0

@Kgorecki2500 No nie wiem, jak nie zapłaci, to chyba moga iść do sądu?

11

@mekston
Red: "Skąd rząd ma pieniądze"
Baba: "sk... rząd wie"

XD kwintesencja propagandy

3

Co jest xD?


@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 @takisobiektos

17

@IronSanHybrid Szacunek za tak żelazne nerwy prowadzącego, ja bym nie wytrzymał ciśnienia

0

@VegetaPolska Z kwiatami na pierwsze spotkanie xD?

1

@don'T.R.I.P.e Donalda Tuska, nie chcą go puścić dojcze ^-^

2

@Conradxc Pewnie w sekcji kobiecej tyle ma, ale w mieszanych będzie wolniejsza od Messiego

0

@Cotutajsiedzieje Muszą czymś nadrobić kompleksy i niedoskonałości.

1

@AFA90 Zwykły impostor

0

@bartas97 Co mu się stało?

@FcPortoFan1999 Obyś miał rację z tym prowadzeniem :)

@Azi 23-latka z Kolumbii, który gra techniczną piłkę, (podobnie co Josué) i może podnieść jakość ligi nazywasz szrotem xD?

Mówisz, że każdy taki zawodnik zabiera miejsce w składzie wychowankowi?
Sęk w tym, że Ci wychowankowie z Legii II, po wejściu do pierwszej drużyny zazwyczaj przepadają i idą na wypożyczenia do I ligi (ostatnio jedynie Strzałek jest wyjątkiem).

1

@FcPortoFan1999
Kun, Elitim, Slisz, Josué, Wszołek

Nie powiem, fajnie wygląda ta linia pomocy :p

3

@Azi Na naszą ligę? To może być kot jakich mało.

Dla przypomnienia, z tego samego Racingu przyszedł do nas Pablo Torre ;)

4

Oficjalka!


Jaram się niesamowicie
@fart

0

@Medium Kompromitacje są w każdym obozie politycznym, ale fakt zaliczył wtopę xD

5

@MesQueUnClub96 I dobrze, niech się kończy

1

@Mezocyklon87 To w takim razie powiedz mi co miałaby zrobić KO z Tuskiem na czele, żeby wygrać wybory i wyciąć tego pisowskiego wrzoda?

Mamy tak roszczeniowy naród, że każda próba ucięcia socjali przez Tuska, kończy jego kampanie wyborczą, a KO tuła się przy max 25% poparcia xD

1

@Comentateiro Pewnie to niemieckie RMF FM, które działa na szkodę Polaków?

5

@MesQueUnClub_87@Medium @michal26
W TVP INFO mówią, że mamy stabilną sytuację finansową!
I ja im wierzę, bo po co mieliby kłamać?

1

@Comentateiro No chyba, że nie wygrają, na co mam nadzieję

1

@Medium W odniesieniu do Klaruni i jej opisu pasuje cytat, że "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" :D

2

@KrychaFCB I zapewne byli to rodowici ''Niemcy'' xD

1

@Emhyr Piękny złomawanko drewniaka przez Ramsdale'a :D

1

@Faro Ja jak szedłem z kompem to za 3h mogłem przyjść po odbiór

9

@Ojciec5tkidzieci Jak koleżance Klarze cuś nie pasuje to polecam zamieszkać na postępowym zachodzie. Może Grecja, Francja, a może bliski wschód?

Tam na pewno będzie mogła w spokoju spacerować wieczorami :p

2

@Kluivert_P Piona!

Aczkolwiek jak już mam zjeść na mieście to zawsze w pierwszej kolejności myślę o BM

5

@Deviler Bar Mleczny > BK = McDonald's

8

@jacobFCB Albo opowieści kanara co chował Xboxa po sklepie xD

0

Ktoś tutaj niedawno poruszył ten wątek.
Cała prawda o tych pseudo szeryfach z ECPU, których tak ostatnio oklaskują


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?