0

@DLFCB Szybko poszło :D
Właśnie miałem wklejać xDD

0

@michal26 Tama to jednak nie elektrownia

2

@marcin62 Polskie "elity"

4

@AmigoBlancos Już widzę jak James czy Neymar spojrzeliby na takiego paszkwila.

#TeamStano!

0

@Keson @Alex @Song ponoć jest w orbicie zainteresowań Laporty

0

@MesQueUnClub96 Nie bardziej od Ciebie i spamu, który robisz tu razem z fanem Arsenalu.
Spokojnie, was nie przebiją

0

@Medium Rzeźniczak legendą Legii? Od kiedy xD?

@escarabajo No co, zwyczajnie boli go pewna partia ciała, że Legia to najbardziej utytułowany klub w Polsce ;)

0

Parejo? Romeu?
Panie @Laporta zakręć się Pan przy tym AS Arta i spróbuj wyciągnąć naszą Kameruńską perłę.

Doświadczony (na koncie występy w Barcelonie czy Arsenalu), tani w utrzymaniu, mała kwota wykupu, a i jak będzie trzeba to w przypadku urazu, któregoś z obrońców może wskoczyć na ŚO.

Joan, nie zastanawiaj się, przecież to tylko 28 sezon "przejściowy" xD

2

@Firestone Dokładnie, ale teraz to już napewno będzie ostatni sezon ;D

I za rok, info, że chcemy jakiegoś kolejnego średniaka, bo nie mamy kasy xD

2

@Memtzen07 "Sezon przejściowy" xD

Uwielbiam to zagadnienie w naszym przypadku

1

@tomek8756 2 czy 3 lata temu on był u mojej babci na wigilii xDDD

0

@DonCarletto Kucharek jest gotów na ustępstwa, więc miałaby idealnego pantofelka ^^

1

@DonCarletto Gym mode, start :)

3

@Przemek2323 Oj Przemo.

Niedziela, ładna pogoda, niedziela handlowa a ty znowu oglądasz TVPiS xD

0

@michal26 Obejrzyj Simpsonów to dopiero zobaczysz kto jest wizjonerem ;)

7

@Zoker Po drodze jeszcze bycie selekcjonerem reprezentacji Polski

0

@Gall U tych myślących napewno, tak samo jak to, że są drugą armią świata.

4

@tristan87 Rest In Peace Prigożyn

14

@Cotutajsiedzieje Konwój terrorysty z Rosario.

0

@Azi Co stracił? Przecież mimo tej wpadki on dalej będzie tam miał gigantyczne poparcie xD

Tam jest taka propaganda, że takie coś w życiu nie skruszy tego betonowego elektoratu.

1

@Firestone Tym bardziej, że coraz więcej wskazuje, że to nie była ustawka.

Jedyny znak zapytania, to to, czemu nagle zrezygnował, czym go omamili? A może to był zwyczajny słup?

0

@IronSanHybrid Szkoda, że nie martwi się o krew Ukraińskich dzieci, które mordowali jego ludzie.

Miałem z tyłu głowy, że tak będzie i się nie pomyliłem

3

Prigożyn, ty uju, oszukałeś 38 milionów Polaków

2

Nie no, jak to nie jest fake, i faktycznie wycofa to xDDD z typa

0

"Kancelaria Łukaszenki podała, że Prigożyn zgodził się zatrzymać przemarsz najemników Grupy Wagnera przez terytorium Rosji - informuje Reuters.

Grupa Wagnera narazie nie potwierdziła tych doniesień."

Ekh, oby to był fake

1

@MesQueUnClub96 Kolega @Sulimo pisał o Moskwie xD

Ja wiem, że masz 13 lat, ale wypadałoby już umieć czytać

@michal26 Nie no, wiadomo, że lepiej żeby nic takiego nie miało miejsca, zresztą sam w to nie wierzę, bo Putin nie jest skończonym idiotą

2

@michal26 To niech zrzucają, nie nasz problem

4

@Kapitan hawk Mbappov na testach w Spartaku

3

Wagnerowcy, jak Wangerowcy.
Ruskie to niech się cieszą, że zlecenia nie dostał @Dominic @Toretto aka rodzina, bo byłoby już po ptokach a Plac Czerwony byłby doszczętnie zniszczony xD

0

@daniel32778 Wiesz, tego nie wiemy, Ruskie "mają" jeszcze swojego ukochanego sojusznika - Chiny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?