HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB Szybko poszło :D
Właśnie miałem wklejać xDD
0
@michal26 Tama to jednak nie elektrownia
2
@marcin62 Polskie "elity"
4
@AmigoBlancos Już widzę jak James czy Neymar spojrzeliby na takiego paszkwila.
#TeamStano!
0
@Keson @Alex @Song ponoć jest w orbicie zainteresowań Laporty
0
@MesQueUnClub96 Nie bardziej od Ciebie i spamu, który robisz tu razem z fanem Arsenalu.
Spokojnie, was nie przebiją
0
@Medium Rzeźniczak legendą Legii? Od kiedy xD?
@escarabajo No co, zwyczajnie boli go pewna partia ciała, że Legia to najbardziej utytułowany klub w Polsce ;)
0
Parejo? Romeu?
Panie @Laporta zakręć się Pan przy tym AS Arta i spróbuj wyciągnąć naszą Kameruńską perłę.
Doświadczony (na koncie występy w Barcelonie czy Arsenalu), tani w utrzymaniu, mała kwota wykupu, a i jak będzie trzeba to w przypadku urazu, któregoś z obrońców może wskoczyć na ŚO.
Joan, nie zastanawiaj się, przecież to tylko 28 sezon "przejściowy" xD
2
@Firestone Dokładnie, ale teraz to już napewno będzie ostatni sezon ;D
I za rok, info, że chcemy jakiegoś kolejnego średniaka, bo nie mamy kasy xD
2
@Memtzen07 "Sezon przejściowy" xD
Uwielbiam to zagadnienie w naszym przypadku
1
@tomek8756 2 czy 3 lata temu on był u mojej babci na wigilii xDDD
0
@DonCarletto Kucharek jest gotów na ustępstwa, więc miałaby idealnego pantofelka ^^
1
@DonCarletto Gym mode, start :)
3
@Przemek2323 Oj Przemo.
Niedziela, ładna pogoda, niedziela handlowa a ty znowu oglądasz TVPiS xD
0
@michal26 Obejrzyj Simpsonów to dopiero zobaczysz kto jest wizjonerem ;)
7
@Zoker Po drodze jeszcze bycie selekcjonerem reprezentacji Polski
0
@Gall U tych myślących napewno, tak samo jak to, że są drugą armią świata.
4
@tristan87 Rest In Peace Prigożyn
14
@Cotutajsiedzieje Konwój terrorysty z Rosario.
0
@Azi Co stracił? Przecież mimo tej wpadki on dalej będzie tam miał gigantyczne poparcie xD
Tam jest taka propaganda, że takie coś w życiu nie skruszy tego betonowego elektoratu.
1
@Firestone Tym bardziej, że coraz więcej wskazuje, że to nie była ustawka.
Jedyny znak zapytania, to to, czemu nagle zrezygnował, czym go omamili? A może to był zwyczajny słup?
0
@IronSanHybrid Szkoda, że nie martwi się o krew Ukraińskich dzieci, które mordowali jego ludzie.
Miałem z tyłu głowy, że tak będzie i się nie pomyliłem
3
Prigożyn, ty uju, oszukałeś 38 milionów Polaków
2
Nie no, jak to nie jest fake, i faktycznie wycofa to xDDD z typa
0
"Kancelaria Łukaszenki podała, że Prigożyn zgodził się zatrzymać przemarsz najemników Grupy Wagnera przez terytorium Rosji - informuje Reuters.
Grupa Wagnera narazie nie potwierdziła tych doniesień."
Ekh, oby to był fake
1
@MesQueUnClub96 Kolega @Sulimo pisał o Moskwie xD
Ja wiem, że masz 13 lat, ale wypadałoby już umieć czytać
@michal26 Nie no, wiadomo, że lepiej żeby nic takiego nie miało miejsca, zresztą sam w to nie wierzę, bo Putin nie jest skończonym idiotą
2
@michal26 To niech zrzucają, nie nasz problem
4
@Kapitan hawk Mbappov na testach w Spartaku
3
Wagnerowcy, jak Wangerowcy.
Ruskie to niech się cieszą, że zlecenia nie dostał @Dominic @Toretto aka rodzina, bo byłoby już po ptokach a Plac Czerwony byłby doszczętnie zniszczony xD
0
@daniel32778 Wiesz, tego nie wiemy, Ruskie "mają" jeszcze swojego ukochanego sojusznika - Chiny