HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz będzie 2:2, jak uj
1
Nicolaescu ładnie pociągnął
3
@BARCA1899Messi Fajna, naprawdę fajna. Czuć ten vibe Euro
0
Pięknie Roberdzik, ale warto tez wyróżnić podanie Milika :)
6
Mame nie teraz, maszyna ruszyła, jedziemyyy
1
Jakie przybliżenia xDD
2
Co un kręci tak tą kamerą xD
1
A Polacy już jadą z ruską ***** :D
2
@Sulimo Mi wystarczy 3:0 po fajnej grze ;)
1
@arasz1819 Z tym, że Santos ma gigantycznie większe doświadczenie w trenerce od krętacza Michniewicza, i to, że uwaliłeś się na każdego Portugalczyka tego nie zmieni.
1
@tbas A Zubimendi w planach Laporty ;)
2
Meczowy:
Fajny skład wg mnie
2
@sandra2608 Sandruś, krótka piła, co dzisiaj porabiasz, bo mam dla Ciebie kandydata ^^?
1
@Neymarinho weź wróć do barcy :)
0
@Danny Gaucho Nie bardziej niż piłkarza, który wysłał Burofax (żart, żeby nie było, że jestem hejtusem Messiego) ^-^
1
Imo powrót Neya nakręcił by jeszcze większy hype niż powrót Messiego
Sam przez dłuższy czas miałem do niego żal o to w jaki sposób odszedł, ale teraz mega chcę jego powrotu
1
@IronSanHybrid Nie mówiłeś, że zapraszasz kolegów @Koperek01 @maselkovic @Mizeria
1
@ranger3120 Z 8 litrów wody na dzień przy takiej pogodzie
16
@Koperek01 A ja nie uwielbiam. Tragiczna.
22 - 25 i około 45/50% wilgotności to jest idealna pogoda
1
@Comentateiro To odsuńmy w końcu ten kure..... PiS od władzy, a nie tylko piszmy po internecie...
0
@Barca1922 Ale Ty wiesz, że kibole są wszędzie (nie myl z kibicami) i w każdym klubie, ale wiadomo to Legia zawsze najgorsza xD
0
@Barca1922 Byku, trochę luzu xD
Edit: Z plebsem? Z tym plebsem, który ostatnio ogarnął wam wejście na stadion gdzie mieliście zakaz na mecz przy Łazienkowskiej?
Odezwała się pyra, z kotła.
@bartas97 Wiadomo, w pucharach niech wszyscy grają jak najdalej ;)
0
@Barca1922 Amiką* ;)
0
@SuperPatsonFCB Rywal z dolnej półki, ale żeby nie skończyło się jak zawsze xD
Podejść na pełnym skupieniu i będzie win
1
@John_Doe I parcie na szkło
2
@Comentateiro 9 - 10 zł za kilogram truskawek to dla Ciebie dużo?
0
@DaPidejpi 11 dni temu ostatni komentarz, zaczynam się obawiać ^^
0
@Lionel_Messi10 Załamania doznałeś czy o co chodzi?
0
Czarny Mercedes, Audi RS6, zapach jest Hermes
3
@Rust_Cohle Jakbyś przyjął tyle nad programowych dawek szczepionki to też byś miał dwubiegunowość ^^
Gość jest trochę jak Sentino xD
Z tym, że Seba przynajmniej robi dobre letniaczki