0

Zaraz będzie 2:2, jak uj

1

Nicolaescu ładnie pociągnął

3

@BARCA1899Messi Fajna, naprawdę fajna. Czuć ten vibe Euro

0

Pięknie Roberdzik, ale warto tez wyróżnić podanie Milika :)

6

Mame nie teraz, maszyna ruszyła, jedziemyyy

1

Jakie przybliżenia xDD

2

Co un kręci tak tą kamerą xD

1

A Polacy już jadą z ruską ***** :D

2

@Sulimo Mi wystarczy 3:0 po fajnej grze ;)

1

@arasz1819 Z tym, że Santos ma gigantycznie większe doświadczenie w trenerce od krętacza Michniewicza, i to, że uwaliłeś się na każdego Portugalczyka tego nie zmieni.

1

@tbas A Zubimendi w planach Laporty ;)

2

Meczowy:



Fajny skład wg mnie

2

@sandra2608 Sandruś, krótka piła, co dzisiaj porabiasz, bo mam dla Ciebie kandydata ^^?

1

@Neymarinho weź wróć do barcy :)

0

@Danny Gaucho Nie bardziej niż piłkarza, który wysłał Burofax (żart, żeby nie było, że jestem hejtusem Messiego) ^-^

1

Imo powrót Neya nakręcił by jeszcze większy hype niż powrót Messiego
Sam przez dłuższy czas miałem do niego żal o to w jaki sposób odszedł, ale teraz mega chcę jego powrotu

1

@IronSanHybrid Nie mówiłeś, że zapraszasz kolegów @Koperek01 @maselkovic @Mizeria

1

@ranger3120 Z 8 litrów wody na dzień przy takiej pogodzie

16

@Koperek01 A ja nie uwielbiam. Tragiczna.

22 - 25 i około 45/50% wilgotności to jest idealna pogoda

1

@Comentateiro To odsuńmy w końcu ten kure..... PiS od władzy, a nie tylko piszmy po internecie...

0

@Barca1922 Ale Ty wiesz, że kibole są wszędzie (nie myl z kibicami) i w każdym klubie, ale wiadomo to Legia zawsze najgorsza xD

0

@Barca1922 Byku, trochę luzu xD

Edit: Z plebsem? Z tym plebsem, który ostatnio ogarnął wam wejście na stadion gdzie mieliście zakaz na mecz przy Łazienkowskiej?

Odezwała się pyra, z kotła.

@bartas97 Wiadomo, w pucharach niech wszyscy grają jak najdalej ;)

0

@Barca1922 Amiką* ;)

0

@SuperPatsonFCB Rywal z dolnej półki, ale żeby nie skończyło się jak zawsze xD

Podejść na pełnym skupieniu i będzie win

1

@John_Doe I parcie na szkło

2

@Comentateiro 9 - 10 zł za kilogram truskawek to dla Ciebie dużo?

0

@DaPidejpi 11 dni temu ostatni komentarz, zaczynam się obawiać ^^

0

@Lionel_Messi10 Załamania doznałeś czy o co chodzi?

0

Czarny Mercedes, Audi RS6, zapach jest Hermes

3

@Rust_Cohle Jakbyś przyjął tyle nad programowych dawek szczepionki to też byś miał dwubiegunowość ^^

Gość jest trochę jak Sentino xD
Z tym, że Seba przynajmniej robi dobre letniaczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?