1

@VegetaPolska Für Deutshland

0

Ma w ogóle Hiszpania jakiegoś klasowego napastnika prócz tego tartaku który powołał?

0

Nice try, Rodri

3

Morata, kekw....

1

@graco14 Le Normand - Laporteee, rrrrrobi wrrrrażenie :D

2

Tutaj pół tego Hiszpańskiego tartaku jest do wywalenia na już

0

Komedia...

0

Ale ręka, totalnie z dupy

1

0

7

Pino - Morata - Rodrigo

Zabójcze trio xD

0

@Murazor Ja mu ich nie dałem ;p

0

Lenglet i tak wciąga Garcię i parodystę Alonso, więc nie bądźcie już tacy sceptyczni ;)

0

@Donnie_Darko Chodzi pewnie o "w sam raz do wycierania podłóg", ale mogę się mylić xD

0

@barcelonaLM nie każda p0lka to polka ;)

0

@Martwy Całkiem poważnie, dla mnie mega średnie :(

2

@Comentateiro Zdecydowanie nowy antysystemowiec w sejmie - Comentateiro.

0

@Comentateiro Ok, czyli dalej nie umiesz czytać, tak myślałem.

W takim razie jedź pod ołtarzyk Grzegorza do JU-ES-EJ ;)

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro Przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem staruszku

@ProMILs Piszę tylko o tym, że lewactwo robi na tym politykę, a to, że był ćpunem i złodziejem to druga sprawa.

0

@Esteban_ W sumie to nie wina Floyda, że lewactwo wykorzystało jego śmierć do uprawiania polityki

5

@DonCarletto No i to akurat jest czysty fakt

1

@Sulimo Obecnie żadna, a już na pewno nie Milka, która od bardzo dawna jest totalnym syfem składowo co i smakowo.

To już nie ta sama czekolada co za małego

1

@barcelonaLM I też nie zadziała, chyba, że na pisowski beton

0

@Arkon Spokojnie, pod koniec listopada powinno być już względnie ok.

A co do Legii, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Nie przekonuję mnie transfer np: Kuna, ale nikogo narazie nie skreślam.
Najbardziej czekam na występy Guala i czy potwierdzi swoje umiejętności z Jagiellonii.

0

@michal26 Wiem, ale dalej będą płacze o zwycięzcę (jeśli wygra PiS, to oczywiście uzasadnione) ;)

0

4

@Arkon Zobaczysz co tutaj się będzie działo w październiku/listopadzie ;)

1

Komentarz usunięty

3

@michal26 Jakie referendum?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?