HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Für Deutshland
0
Ma w ogóle Hiszpania jakiegoś klasowego napastnika prócz tego tartaku który powołał?
0
Nice try, Rodri
3
Morata, kekw....
1
@graco14 Le Normand - Laporteee, rrrrrobi wrrrrażenie :D
2
Tutaj pół tego Hiszpańskiego tartaku jest do wywalenia na już
0
Komedia...
0
Ale ręka, totalnie z dupy
1
@bartas97 albo @Bartłomiej Misiurski xD
0
No kto?
https://strawpoll.com/polls/2ayLkVr8VZ4
7
Pino - Morata - Rodrigo
Zabójcze trio xD
0
@Murazor Ja mu ich nie dałem ;p
0
Lenglet i tak wciąga Garcię i parodystę Alonso, więc nie bądźcie już tacy sceptyczni ;)
0
@Donnie_Darko Chodzi pewnie o "w sam raz do wycierania podłóg", ale mogę się mylić xD
0
@barcelonaLM nie każda p0lka to polka ;)
0
@Martwy Całkiem poważnie, dla mnie mega średnie :(
2
@Comentateiro Zdecydowanie nowy antysystemowiec w sejmie - Comentateiro.
0
@Comentateiro Ok, czyli dalej nie umiesz czytać, tak myślałem.
W takim razie jedź pod ołtarzyk Grzegorza do JU-ES-EJ ;)
0
Komentarz usunięty
0
@Comentateiro Przeczytaj jeszcze raz i ze zrozumieniem staruszku
@ProMILs Piszę tylko o tym, że lewactwo robi na tym politykę, a to, że był ćpunem i złodziejem to druga sprawa.
0
@Esteban_ W sumie to nie wina Floyda, że lewactwo wykorzystało jego śmierć do uprawiania polityki
5
@DonCarletto No i to akurat jest czysty fakt
1
@Sulimo Obecnie żadna, a już na pewno nie Milka, która od bardzo dawna jest totalnym syfem składowo co i smakowo.
To już nie ta sama czekolada co za małego
1
@barcelonaLM I też nie zadziała, chyba, że na pisowski beton
0
@Arkon Spokojnie, pod koniec listopada powinno być już względnie ok.
A co do Legii, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Nie przekonuję mnie transfer np: Kuna, ale nikogo narazie nie skreślam.
Najbardziej czekam na występy Guala i czy potwierdzi swoje umiejętności z Jagiellonii.
0
@michal26 Wiem, ale dalej będą płacze o zwycięzcę (jeśli wygra PiS, to oczywiście uzasadnione) ;)
0
@Pawlak1992 To @bambik
4
@Arkon Zobaczysz co tutaj się będzie działo w październiku/listopadzie ;)
1
Komentarz usunięty
3
@michal26 Jakie referendum?