1

@VegetaPolska Też to mam xD

1

@Chucky A Grealish leci teraz maraton pt. będę na bani przez 14 dni :)

6

@Emhyr Tylko głupcy to myśleli, że ten zabójczy wirus wybije pół świata xD

5

@AFA90
To prawdziwe życie, nie telenowele
Policja, kartele i oba te cele to jeden interes
Ze wspólnym portfelem
Jedziesz przy granicy to chowaj kamerę, Gringo

0

@tbas Niczym mnie nie kupią, choćbym miał 5k na miesiąc za nic nie robienie.
Niech się gonią pajace...

6

@Bykunn Pojedyncze przypadki?
Jeśli to są ''pojedyncze przypadki'', to powiedz mi w takim razie, dlaczego najczęstszą grupą przeprowadzającą ataki terrorystyczne są imigranci z bliskiego wschodu (ISIS, pojedyncze jednostki), czy Afryki a nie ci najgorsi ''biali katolicy''?

Widzę, że jak już ktoś jest za lewą stroną to za uja nie wyłamie się z narracji swojej opcji...

Ja na niemal 100% zagłosuję na KO, ale jestem przeciwny sprowadzania ich do Polski.

3

@BARCA1899Messi Nie. Jeden z najpiękniejszych sezonów jakie przeżyłem z tym klubem.

11

@Bykunn Francja, Niemcy?
Pierwsze z wierzchu Bataclan w 2k15, czy ostatnio ten frajer z Syrii co latał z nożem po placu zabaw pod Genewą xD

Serio chcesz to bydło w PL? Bo ja nie bardzo.
Jedyne na co mógłbym się zgodzić, to na faktyczne matki z dziećmi po bardzo dogłębnym prześwietleniu, a reszta bydła niech siedzi gdzie siedzi.

31

@Bykunn No, ale jakie ''pierdo*****''?
Przecież w Twoim porównaniu nie ma krzty analogii xD

Czy Polacy latali wtedy po UK, podkładali bomby, przeprowadzali ataki terrorystyczne/samobójcze, biegali z nożami po placu zabaw gdzie dźgali małe dzieci?

No, ale ja wiem, tam są same biedne kobiety z dziećmi...

31

@Bykunn A co nieprawdziwego powiedział? Przecież to, że większość imigrantów z bliskiego wschodu to bydło i margines społeczny, to czysty fakt

11

@MesQueUnClub_87 A w tle drugiego na noszach mieli xDD

1

@gumaz
1. Zdecydowanie idealnie doprawiona mizeria
2. Młoda kapustka
3. Buraczki, ale tylko starte na ciepło

37

@Barca1992 Ale szacun dla tego Mohammada, opisał to dokładnie tak samo, jak ja bym to opisał, w punkt!

0

@Rust_Cohle Do klopa to Ty się możesz udać na dwójkę co najwyżej

''to wypad na Notatnik fanboju Ronaldo''
No tam to akurat Twój poziom prezentują, więc się dogadasz z kolegami ;)

1

@Rust_Cohle Nie podlizuj się deredsiak, i tak nie przyjdzie do Liverpoolu

3

@Esteban_ Swego czasu go mocno nie lubiłem, ale teraz wydaje mi się takim mega spoko ziomkiem.

Napiłbym się z nim pół literka :p

0

@michal26 A ile chcą żebyśmy przyjęli?

Tak czy siak ja jestem przeciwny przyjmowaniu do nas tego badziewia patrząc na to co się odwala w Niemczech czy we Francji...

1

@kuz Kto by nie brał xD?

Gdzie mam podpisać?
Miałbym jeszcze 62 lata życia jak król :D

0

@masq Rozwiniesz temat?

0

@LM10GOAT Przynajmniej kibicuję klubowi a nie pojedynczemu piłkarzowi xD

5

@DonCarletto To fanboj Messiego, więc za dużo od niego wymagasz

2

@Deviler To jest jego zaginiony brat bliźniak

1

@Kapiczek 32 letni Brozović i tak jest lepszy niż Kessie, Neves czy Zubimendi

2

@Medium Jedno nie wyklucza drugiego

2

@draxidox Mów za siebie nędzny Polaczku.

Pozdrawiam ze słonecznego Quito

0

@MesQueUnClub96 fajnych masz tych koleżków u siebie w szkółce xD
https://www.facebook.com/reel/1266590290959619?s=yWDuG2&fs=e

0

Puszcza Niepołomice ostatnią drużyną, która zagra w PKO BP Ekstaklasie 23/24!

Piękna historia :)

1

Jazda Puszcza!!!

Utrzymajcie to

1

Tekijaski jaka żałosna symulka xD

0

@mekston Wiadomo, jak zawsze jest to tylko gdybanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?