HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Też to mam xD
1
@Chucky A Grealish leci teraz maraton pt. będę na bani przez 14 dni :)
6
@Emhyr Tylko głupcy to myśleli, że ten zabójczy wirus wybije pół świata xD
5
@AFA90
To prawdziwe życie, nie telenowele
Policja, kartele i oba te cele to jeden interes
Ze wspólnym portfelem
Jedziesz przy granicy to chowaj kamerę, Gringo
0
@tbas Niczym mnie nie kupią, choćbym miał 5k na miesiąc za nic nie robienie.
Niech się gonią pajace...
6
@Bykunn Pojedyncze przypadki?
Jeśli to są ''pojedyncze przypadki'', to powiedz mi w takim razie, dlaczego najczęstszą grupą przeprowadzającą ataki terrorystyczne są imigranci z bliskiego wschodu (ISIS, pojedyncze jednostki), czy Afryki a nie ci najgorsi ''biali katolicy''?
Widzę, że jak już ktoś jest za lewą stroną to za uja nie wyłamie się z narracji swojej opcji...
Ja na niemal 100% zagłosuję na KO, ale jestem przeciwny sprowadzania ich do Polski.
3
@BARCA1899Messi Nie. Jeden z najpiękniejszych sezonów jakie przeżyłem z tym klubem.
11
@Bykunn Francja, Niemcy?
Pierwsze z wierzchu Bataclan w 2k15, czy ostatnio ten frajer z Syrii co latał z nożem po placu zabaw pod Genewą xD
Serio chcesz to bydło w PL? Bo ja nie bardzo.
Jedyne na co mógłbym się zgodzić, to na faktyczne matki z dziećmi po bardzo dogłębnym prześwietleniu, a reszta bydła niech siedzi gdzie siedzi.
31
@Bykunn No, ale jakie ''pierdo*****''?
Przecież w Twoim porównaniu nie ma krzty analogii xD
Czy Polacy latali wtedy po UK, podkładali bomby, przeprowadzali ataki terrorystyczne/samobójcze, biegali z nożami po placu zabaw gdzie dźgali małe dzieci?
No, ale ja wiem, tam są same biedne kobiety z dziećmi...
31
@Bykunn A co nieprawdziwego powiedział? Przecież to, że większość imigrantów z bliskiego wschodu to bydło i margines społeczny, to czysty fakt
11
@MesQueUnClub_87 A w tle drugiego na noszach mieli xDD
1
@gumaz
1. Zdecydowanie idealnie doprawiona mizeria
2. Młoda kapustka
3. Buraczki, ale tylko starte na ciepło
37
@Barca1992 Ale szacun dla tego Mohammada, opisał to dokładnie tak samo, jak ja bym to opisał, w punkt!
0
@Rust_Cohle Do klopa to Ty się możesz udać na dwójkę co najwyżej
''to wypad na Notatnik fanboju Ronaldo''
No tam to akurat Twój poziom prezentują, więc się dogadasz z kolegami ;)
1
@Rust_Cohle Nie podlizuj się deredsiak, i tak nie przyjdzie do Liverpoolu
3
@Esteban_ Swego czasu go mocno nie lubiłem, ale teraz wydaje mi się takim mega spoko ziomkiem.
Napiłbym się z nim pół literka :p
0
@michal26 A ile chcą żebyśmy przyjęli?
Tak czy siak ja jestem przeciwny przyjmowaniu do nas tego badziewia patrząc na to co się odwala w Niemczech czy we Francji...
1
@kuz Kto by nie brał xD?
Gdzie mam podpisać?
Miałbym jeszcze 62 lata życia jak król :D
0
@masq Rozwiniesz temat?
0
@LM10GOAT Przynajmniej kibicuję klubowi a nie pojedynczemu piłkarzowi xD
5
@DonCarletto To fanboj Messiego, więc za dużo od niego wymagasz
2
@Deviler To jest jego zaginiony brat bliźniak
1
@Kapiczek 32 letni Brozović i tak jest lepszy niż Kessie, Neves czy Zubimendi
2
@Medium Jedno nie wyklucza drugiego
2
@draxidox Mów za siebie nędzny Polaczku.
Pozdrawiam ze słonecznego Quito
0
@MesQueUnClub96 fajnych masz tych koleżków u siebie w szkółce xD
https://www.facebook.com/reel/1266590290959619?s=yWDuG2&fs=e
0
Puszcza Niepołomice ostatnią drużyną, która zagra w PKO BP Ekstaklasie 23/24!
Piękna historia :)
1
Jazda Puszcza!!!
Utrzymajcie to
1
Tekijaski jaka żałosna symulka xD
0
@mekston Wiadomo, jak zawsze jest to tylko gdybanie