HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Giannis? TOP!
0
@Sulimo Może to kwestia tego, że ma już wyepane po całości na to PSG?
5
"Neymar zaoferował się Barcelonie po tym jak Messi ogłosił, że dołączy do Interu Miami!
Barça zamierza uruchomić jakiś plan B, aby wzmocnić zespół po tym jak Leo wybrał Inter Miami. Blaugrana jest w końcu pewna, że będzie miała wystarczający limit wynagrodzeń, aby sprowadzić gwiazdy z najwyższego poziomu i analizuje dużo sytuacji na rynku transferowym.
Brazylijczyk byłby gotów, aby zmniejszyć swoją pensję. Neymar bardzo chce wrócić do Barcelony."
ℹ️ L.Miguelsanz (????)
Ekh, znowu dają się łudzić człowiekowi :(
0
@Bartula Dodatkowa drużyna do kibicowania?
Ja od przeszło 1,5 roku regularnie chodzę na Legię, i po tym sezonie mam jeszcze większą zajawę.
Oglądanie Barcy i jej gry w tym sezonie mnie już męczyło, dlatego w tym sezonie od pewnego momentu oglądałem co 2/3 mecz.
0
@arasz1819 Dobrze Panie Mourinho ;]
1
@IronSanHybrid Uwielbiamy go, co nie Enkorze :D? @Encore
0
@arasz1819 W końcu mądrze prawisz o tym paryskim ścieku
1
@KrychaFCB Czyli jesteś za PO :)
Swój człowiek ^_^
1
@AFA90 Ciekaw jestem czy Becks mu kogoś ściągnie czy będzie musiał grać z obecną kadrą, bo nie oszukujmy się, Inter to nie jest studnia bez dna co Araby.
@ZielonySzparag Nie sądzę, że będzie tam do końca kariery, z Tego co pamiętam Messi mówił, że chce zakończyć w Newell's
3
Na język nasuwa się tylko jedno słowo - szkoda :(
Niby lepiej, że poszedł do tego Interu, a nie do Arabii, ale no, oni zamykają tabelę i nie mają choćby jednego klasowego zawodnika z, którym Messi mógłby poklepać.
Ciekaw jestem, co skłoniło go do tego transferu, (?) bo na pewno nie projekt sportowy.
Pieniądze? Piękna okolica? Czy może transfer pod taką luźną grę, gdzie będzie grał sobie już czysto 4 fun?
Ciekaw jestem tego zespołu, i tego co Beckham dalej zamierza.
0
@clyde Do tego zobacz skład xD
Sam znam tam tylko Yedlina, Kryvtsova i Campanę, bo grał na Mistrzostwach bodajże U18/19? w Polsce
0
@Kuczek No to oglądaj ;)
https://www.google.com/search?q=iga+
4
@Deviler To coś na zasadzie co możesz kupić za 200 tys zł za rok, a czego nie możesz kupić za 30 tys zł dla zwykłego Kowalskiego
Oni żyją na takim poziomie i w takiej ''bańce'', że to jest totalnie inne myślenie.
0
@DaPidejpi Ta, a chwilę później czel$ioki zlecą z ligi
0
@Encore No właśnie m.in do tego pije.
Zwyczajnie nie rozumiem tak diametralnej zmiany zdania.
Przecież tu wychodzi czysta hipokryzja.
2
@Death_voice Mogłeś odpisać w tamtym wątku, a nie szukasz poklasku w nowym.
@koziar O odklejeniu mówi ktoś kto umniejsza Ronaldo, który jeszcze do niedawna był porównywany do Messiego.
Czy to na La Rambli, mediach czy TV, wtedy ochoczo wszyscy ustawiali go na 2 miejscu.
Leo wygrał mundial to zaczęła się narracja, że jak Ronaldo nie ma złota to wypada z TOP3 xDDD
Pięknie się uaktywniacie, będę miał kolejnego sajko fana do ignorowania :)
1
@BartqRKO No jak jakie procesy? MŚ.
Teraz te same osoby, które jeszcze niedawno umieszczały Ronaldo na 2 miejscu, wywalają go na czwarte, bo?
Nie zdobył MŚ.
Po prostu Messi zdobyciem złota dał im "argument", żeby zrzucić go na 4 miejsce, bo pozostała dwójka też ma złoto.
7
@zodiak_10 15 lat gry na topowym poziomie, 5 ZP, 5LM i dziesiątki innych trofeów, mówi to panu coś?
Zarówno Pele jak i Maradona tego nie mają i mieć nie będą.
Jak już tak wszystko spłycamy do MŚ, to powiedz jeszcze, że Mario Götze, Giroud albo Fernando Torres są od niego lepsi, bo zdobyli Mistrzostwo Świata xD
Jak jeszcze rozumiałem wojenki Messi - Ronaldo, tak umniejszanie Ronaldo drugiego miejsca jest nie śmiesznym żartem, zwykłą nienawiścią i pokazem ignorancji.
3
@adiczak "Między KO a PiSem mój wybór jest prosty, wybieram PiS."
Chłopie, masz 25 lat, widzisz ich przekręty, złodziejstwo, upartyjnienie spółek skarbu państwa, przejęcie telewizji PUBLICZNEJ, próbę przejęcia sądów na wzór Węgier czy Turcji i mówisz, że "wybór jest prosty", bo jesteś katolikiem i bronią kościoła xDDD
Właśnie przez takich jak Ty, niedługo możemy mieć drugą Białoruś, ale co tam ważne, że bronią wartości chrześcijańskich mimo, że sami wyznają je na pokaz...
Ja też jeż jestem katolikiem i na 99,9% idę głosować na KO, bo martwię się o przyszłość - swoją i mojej rodziny.
9
@Faro A czy ty jako pracodawca trzymałbyś słabego pracownika (Ferran, Fati, Garcia) kosztem pracownika "eksperta" xD?
3
@Deviler w tą sobotę
https://www.instagram.com/reel/Cs35WJ8oceQ/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
@Encore Wiadomo, tutaj poleciałem subiektywnie, ale w kwestii TOP2 zwyczajnie nie powinno być żadnych dyskusji.
1
@Medium 4 dzień bez komentarza, nie chce nic sugerować ×_×
@Sysia11 zajrzyj tam do niego
5
1. Messi
2. C.Ronaldo
3. Maradona
4. Pele
Jedyne i słuszne TOP4
0
@PatrychoO Low Quality Bait
0
@barcelonaLM Co? Gdzie? Legia gra? :D
0
@Nazio87 Taktyk.
@Medium, coś dla Ciebie :p
0
@Encore Zdecydowanie pajacerka i disrespect.
5
No i to mi się podoba, wróciła stara dobra Rambla
3 gorące i 3 na temat polityki :D
2
@Comfortable_ Mata po Patoreakcji się dla mnie skończył, potem stopniowo coraz większe gónwo wypuszczał.