HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Autor: Metro Boomin, The Weeknd, Diddy, 21 Savage
Tytuł: Creepin
Ale ten track ma zajebisty vibe, ale co się dziwić jak bit od Metro a na bicie Week i jeden z najlepszych US raperów :)
Polecanko!
5
@tomek8756 Najgorsze jest to, że ta propaganda działa...
Zobacz sobie, ostatnie "Komentery" to się za głowę złapiesz. Dziady z małych miejscowości, siedzą na tych wsiach, oglądają tylko "słuszną" telewizję i efekty mamy jak na dłoni.
7 na 10 osób? Chyba wzorem Hajty wyliczał xD
0
@Deviler Kameni? Kozak, szczególnie za czasów gry w Maladze ♡
11
Kolejny popis telewizji publicz... reżimowej xD
I przyjdzie taki jeden z drugim i będzie mówił, że PiS i PO to to samo...
Za PO telewizja publiczna była faktycznie telewizją publiczną i ludzie nie byli skłóceni do tego stopnia co teraz.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @kamyk_23
0
@Kuba_1 Już lepiej to Miami, ale pewnie wybierze Arabię, bo gigantyczna kasa
0
@macio_944 Przecież zeszliśmy z pensji Alby i Busquetsa.
Jeszcze im mało?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Kto stawiał wyżej Messiego od Ronaldo xD?
Niektórzy (w tym ja) bardziej bronili Ronaldo, bo sajko fani Leo umniejszali/ją mu już abstrakcyjne rzeczy niż faktycznie umieszczali go wyżej w hierarchi.
2
@messi10 wracaj, gdzie Ci będzie lepiej niż w domu? :)
3
@Przemek2323 Jak to dobrze, że nie oglądam tego chłamu.
Już wolę siedzieć w robocie xD
1
@BorzyKrzys Spokojnie, kolega pisze jedną ręką ^^
1
@FCB_dimiC Żałosna to jest propaganda pisowska w telewizji "PUBLICZNEJ"...
2
@AxelF Bo on jest z tych co mówią, że wszyscy kradną, ale jak pójdzie głosować to będzie pisał " Mimo wszystko PiS"...
0
Patrz mi w twarz
Zanim znikną
Moje oczy bez głębi
Wstawić możesz w nie wszystko
To jak wiatr, szkło w palcach
Ludzie mnie bolą
Mdli mnie od kłamstwa
0
@cris2706 No to oglądaj. Ja w pracy siedzę ;)
0
@J4no Jakby to było takie łatwe, to byłbym teraz w Warszawie :(
1
Nie ma to jak iść na 14 do roboty, kiedy powinieneś być na marszu...
2
@pluszek Nie, ale bacznie się przyglądając jestem w stanie stwierdzić kogo popierasz o kogo nie.
3
@pluszek A teraz wklej tutaj "kulturę" Kuny, jednego z członków twojej pseudo partii.
5
#JudgementDay!
Wierzę w was - Polacy!
1
@Roobo Ligue1 i tak wezmą bez problemu
0
@cris2706 Ty to pokazujesz każdym postem na La Rambli, więc nie powinieneś się zbytnio odzywać.
1
@barcelonaLM Na równi z @Lionel_Messi10, tylko, że z nim da się czasami normalnie porozmawiać a z Kriskiem ni uja.
Chłop se nawet dyndającego Viniciusa dał na avatar xD
3
@Sau_Ron Krisek w roli głównej, także szkoda zachodu
2
@bartas97 Bonifikarta już tylko dla pracowników, bodajże od 1 lipca ;)
@zenoowity Starzeje się, jak każdy z nas :|
1
@bartas97 A ktoś liczy xD?
Nie wiem czy obecnej chwili chciałbym go choćby w Legii a co dopiero Real ;D
1
@MarioVeB! @cules100pro @koziar
Puchar za MŚ >>> wszystkie inne ;)
1
@Emhyr Trener TOP!, ale chciałbym go kiedyś zobaczyć w jakimś słabszym klubie/reprezentacji, z poza ścisłego topu, bo jednak trenując Barcę, Bayern czy obecnie City z nieograniczonym budżetem, jest dużo łatwiej zdobywać trofea :D
0
@Bartula Nie no, chyba naprawdę kontuzja, bo kulał przed chwilą
1
@Bartula Gdzie on płakał?
3
@Deviler Swoje już zrobił :D