3

Autor: Metro Boomin, The Weeknd, Diddy, 21 Savage
Tytuł: Creepin



Ale ten track ma zajebisty vibe, ale co się dziwić jak bit od Metro a na bicie Week i jeden z najlepszych US raperów :)

Polecanko!

5

@tomek8756 Najgorsze jest to, że ta propaganda działa...
Zobacz sobie, ostatnie "Komentery" to się za głowę złapiesz. Dziady z małych miejscowości, siedzą na tych wsiach, oglądają tylko "słuszną" telewizję i efekty mamy jak na dłoni.

7 na 10 osób? Chyba wzorem Hajty wyliczał xD

0

@Deviler Kameni? Kozak, szczególnie za czasów gry w Maladze ♡

11

Kolejny popis telewizji publicz... reżimowej xD


I przyjdzie taki jeden z drugim i będzie mówił, że PiS i PO to to samo...

Za PO telewizja publiczna była faktycznie telewizją publiczną i ludzie nie byli skłóceni do tego stopnia co teraz.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @kamyk_23

0

@Kuba_1 Już lepiej to Miami, ale pewnie wybierze Arabię, bo gigantyczna kasa

0

@macio_944 Przecież zeszliśmy z pensji Alby i Busquetsa.

Jeszcze im mało?

1

@okiemtypera_lucaxx95 Kto stawiał wyżej Messiego od Ronaldo xD?

Niektórzy (w tym ja) bardziej bronili Ronaldo, bo sajko fani Leo umniejszali/ją mu już abstrakcyjne rzeczy niż faktycznie umieszczali go wyżej w hierarchi.

2

@messi10 wracaj, gdzie Ci będzie lepiej niż w domu? :)

3

@Przemek2323 Jak to dobrze, że nie oglądam tego chłamu.

Już wolę siedzieć w robocie xD

1

@BorzyKrzys Spokojnie, kolega pisze jedną ręką ^^

1

@FCB_dimiC Żałosna to jest propaganda pisowska w telewizji "PUBLICZNEJ"...

2

@AxelF Bo on jest z tych co mówią, że wszyscy kradną, ale jak pójdzie głosować to będzie pisał " Mimo wszystko PiS"...

0

Patrz mi w twarz
Zanim znikną
Moje oczy bez głębi
Wstawić możesz w nie wszystko
To jak wiatr, szkło w palcach
Ludzie mnie bolą
Mdli mnie od kłamstwa

0

@cris2706 No to oglądaj. Ja w pracy siedzę ;)

0

@J4no Jakby to było takie łatwe, to byłbym teraz w Warszawie :(

1

Nie ma to jak iść na 14 do roboty, kiedy powinieneś być na marszu...

2

@pluszek Nie, ale bacznie się przyglądając jestem w stanie stwierdzić kogo popierasz o kogo nie.

3

@pluszek A teraz wklej tutaj "kulturę" Kuny, jednego z członków twojej pseudo partii.

5

#JudgementDay!

Wierzę w was - Polacy!

1

@Roobo Ligue1 i tak wezmą bez problemu

0

@cris2706 Ty to pokazujesz każdym postem na La Rambli, więc nie powinieneś się zbytnio odzywać.

1

@barcelonaLM Na równi z @Lionel_Messi10, tylko, że z nim da się czasami normalnie porozmawiać a z Kriskiem ni uja.

Chłop se nawet dyndającego Viniciusa dał na avatar xD

3

@Sau_Ron Krisek w roli głównej, także szkoda zachodu

2

@bartas97 Bonifikarta już tylko dla pracowników, bodajże od 1 lipca ;)

@zenoowity Starzeje się, jak każdy z nas :|

1

@bartas97 A ktoś liczy xD?

Nie wiem czy obecnej chwili chciałbym go choćby w Legii a co dopiero Real ;D

1

@MarioVeB! @cules100pro @koziar
Puchar za MŚ >>> wszystkie inne ;)

1

@Emhyr Trener TOP!, ale chciałbym go kiedyś zobaczyć w jakimś słabszym klubie/reprezentacji, z poza ścisłego topu, bo jednak trenując Barcę, Bayern czy obecnie City z nieograniczonym budżetem, jest dużo łatwiej zdobywać trofea :D

0

@Bartula Nie no, chyba naprawdę kontuzja, bo kulał przed chwilą

1

@Bartula Gdzie on płakał?

3

@Deviler Swoje już zrobił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?