0

@mekston Ale mi nie chodzi o całą drabinkę City, tylko stricte o wczorajszy mecz.

Można mówić tak jak @Emhyr, że City miało sytuacje Bernardo i Fodena, aczkolwiek akcje z Lukaku dalej było przy wyniku 0:1, więc co by nie mówić bramka Dimarco albo ta setka Lukaku i Inter mógłby iść za ciosem.

0

Ekh, tyle miejsca mu zostawili...

0

@Emhyr Jest w tym trochę racji co by nie mówić

2

@FcPortoFan1999 Wolę historyczny awans Puszczy niż tą bezpciową Termalikę co znowu awansuje i za rok zleci xD

7

@Herato Mam nadzieję, że żartujesz z tym Interem

1

Pięknie Puszcza, jazda ze słoniami!!!

1

Te słonie po bramce Termaliki xDD

0

Puszcza grać, coorfa mać!

0

@Rust_Cohle Trzeba było siodełko zamontować ^^

A tak na serio, to minimum 12 km to ja robię na rowerku stacjonarnym 3/4 razy w tygodniu.

Zajebiście się spalają zbędne kalorie i budują mięśnie nóg

1

@Sulimo Bez przesady Sulimiak, Stomil też gunwo zagrał

3

No i gitara, jak nie potrafisz wygrać 11 na 10 to zasłużenie przegrywasz

1

No i mamy rzuty karne

0

@quarto Chuj wie, ale wolałbym samolotem

0

@szkudi7 Zobaczymy, teraz Motor się pewnie jeszcze bardziej zamuruje

0

@szkudi7 Oby karne były

0

@koziar No to np: Barca, Arsenal/BVB/Lipsk, Szachtar, Celtic

0

@Kgorecki2500 Nie chcesz Barcy w PL?

2

@AFA90 Barca, United, Szachtar, Union, bo najpewniej fajne meczyki byłyby w Warszawie

0

@Rust_Cohle Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
Jeszcze będziesz podziwiał nasze trofea!

0

@Rust_Cohle Nie widziałem tego, aczkolwiek moja lepsza ;)

"Może i kadra słaba, ale na Tottenham starcza co sezon xD"

Jak gracie w "12" jak w ostatnim meczu pomiędzy nami to nie ma się co dziwić...

0

@mindbender84 Taki jest zamysł ;)

12

Porównanie kadr #1

Alisson < Tobiasz
TAA < Wszołek
Konate = Jędrzejczyk
VVD = Nawrocki
Robertson = Ribeiro
Fabinho = Slisz
Henderson < Kapustka
Elliot < Josue
Salah > Baku
Gakpo = Muci
Nunez < Pekhart

10:6 dla Legii Warszawa!

5

@NeKenI Oj, nawet nie wiesz jak się z tym zgadzam :|

5

Komentarz usunięty

0

Był ktoś już na ''Transformers Przebudzenie Bestii''?
Warto się przejść?

1

@Barcanajlepszyteam No coś tam o Laporcie nagadywał ostatnio w temacie powrotu Messiego (latały tweety) i to jak wyzwał Camavingę

@cris2706 W sensie, może źle się wyraziłem. Nie są to jakieś giga odklejki, ale zostawiają rysę na jego (nienagannym do tej pory) wizerunku

0

@Emhyr
1. Cuccittini
2. Wiking
3. Żółw

2

@Encore Po jego ostatnich odklejkach to nawet mi go nie szkoda.

Szkoda to mi jest przede wszystkim tego finału w Brazylii i takich zawodników jak S.Romero, Mascherano czy Banega

0

@BlaseR9 Powtórka na TVP Sport?

1

@Encore Na szczęście* Enkorze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?