HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ale mi nie chodzi o całą drabinkę City, tylko stricte o wczorajszy mecz.
Można mówić tak jak @Emhyr, że City miało sytuacje Bernardo i Fodena, aczkolwiek akcje z Lukaku dalej było przy wyniku 0:1, więc co by nie mówić bramka Dimarco albo ta setka Lukaku i Inter mógłby iść za ciosem.
0
Ekh, tyle miejsca mu zostawili...
0
@Emhyr Jest w tym trochę racji co by nie mówić
2
@FcPortoFan1999 Wolę historyczny awans Puszczy niż tą bezpciową Termalikę co znowu awansuje i za rok zleci xD
7
@Herato Mam nadzieję, że żartujesz z tym Interem
1
Pięknie Puszcza, jazda ze słoniami!!!
1
Te słonie po bramce Termaliki xDD
0
Puszcza grać, coorfa mać!
0
@Rust_Cohle Trzeba było siodełko zamontować ^^
A tak na serio, to minimum 12 km to ja robię na rowerku stacjonarnym 3/4 razy w tygodniu.
Zajebiście się spalają zbędne kalorie i budują mięśnie nóg
1
@Sulimo Bez przesady Sulimiak, Stomil też gunwo zagrał
3
No i gitara, jak nie potrafisz wygrać 11 na 10 to zasłużenie przegrywasz
1
No i mamy rzuty karne
0
@quarto Chuj wie, ale wolałbym samolotem
0
@szkudi7 Zobaczymy, teraz Motor się pewnie jeszcze bardziej zamuruje
0
@szkudi7 Oby karne były
0
@koziar No to np: Barca, Arsenal/BVB/Lipsk, Szachtar, Celtic
0
@Kgorecki2500 Nie chcesz Barcy w PL?
2
@AFA90 Barca, United, Szachtar, Union, bo najpewniej fajne meczyki byłyby w Warszawie
0
@Rust_Cohle Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
Jeszcze będziesz podziwiał nasze trofea!
0
@Rust_Cohle Nie widziałem tego, aczkolwiek moja lepsza ;)
"Może i kadra słaba, ale na Tottenham starcza co sezon xD"
Jak gracie w "12" jak w ostatnim meczu pomiędzy nami to nie ma się co dziwić...
0
@mindbender84 Taki jest zamysł ;)
12
Porównanie kadr #1
Alisson < Tobiasz
TAA < Wszołek
Konate = Jędrzejczyk
VVD = Nawrocki
Robertson = Ribeiro
Fabinho = Slisz
Henderson < Kapustka
Elliot < Josue
Salah > Baku
Gakpo = Muci
Nunez < Pekhart
10:6 dla Legii Warszawa!
5
@NeKenI Oj, nawet nie wiesz jak się z tym zgadzam :|
5
Komentarz usunięty
0
Był ktoś już na ''Transformers Przebudzenie Bestii''?
Warto się przejść?
1
@Barcanajlepszyteam No coś tam o Laporcie nagadywał ostatnio w temacie powrotu Messiego (latały tweety) i to jak wyzwał Camavingę
@cris2706 W sensie, może źle się wyraziłem. Nie są to jakieś giga odklejki, ale zostawiają rysę na jego (nienagannym do tej pory) wizerunku
0
@Emhyr
1. Cuccittini
2. Wiking
3. Żółw
2
@Encore Po jego ostatnich odklejkach to nawet mi go nie szkoda.
Szkoda to mi jest przede wszystkim tego finału w Brazylii i takich zawodników jak S.Romero, Mascherano czy Banega
0
@BlaseR9 Powtórka na TVP Sport?
1
@Encore Na szczęście* Enkorze