0

@Kondziubarca Tego dziada w ogóle ktoś jeszcze bierze na poważnie?

1

@Medium ''Ale ja napisałem to w kontekście stuffu, a Ty sam wątek alkoholowy zacząłeś, więc????''

Zacząłem wątek alkoholowy, bo wydźwięk twojej pierwszej odpowiedzi był taki, jakby to tylko marihuana potrafiła uzależniać, a wódeczka była spoko, bo w tym kraju mało kto widzi problem w alkoholiźmie.

'' i nie muszę robić z siebie ofiary z tego powodu''
Opis tego jak wygląda codzienne życie z alkoholikiem nazywasz robieniem z siebie ofiary?

0

@Medium Wiem, że miało być zabawne, i pewnie bym się z tego śmiał gdybym sam na własnej skórze tego nie przeżył.

Ja to ja, ale taki pajac zrujnował życie fizyczne i psychiczne również mojej mamie, więc no.

2

@DonCarletto Nie no porównywanie marychy z amfą czy mefedronem jest lekko nie na miejscu.

16

@MesQueUnClub_87 Ponad 8 lat mieszkałem z alkoholikiem, który w niczym nie widział problemu, pod koniec swojej przygody w naszym domu, chlał już codziennie (od bezbronnego piwka, po wódę przed klatką + pracował na budowie, więc wiadomo jak to tam wygląda) i do tego doszły narkotyki.

Oczywiście nie muszę mówić, że kilka dni w tygodniu były awantury, a kulminacja była w niemal każdą sobotę, bo dostawał tygodniówkę, którą przetracał w 1/1,5 dnia...

Dlatego nigdy nie zrozumiem demonizowania 1 skręta, choć sam nie palę, a społecznego przyzwolenia na chlanie bez umiaru.

7

@Medium Od piwa też można popaść w alkoholizm

4

@Medium A za alkoholem jesteś?

0

@negreanu Oznaczaj jakby co ;)

7

Jako, że @BorzyKrzys zainspirował mnie swoją propozycją dzisiaj gorąco polecam ten stary letniaczek :p

Autor: Dj Antoine, Timati ft. Kalenna
Tytuł: Welcome to St. Tropez


2

@Comfortable_ Rozbił to spore wyolbrzymienie, ale tu musiał być po flaszeczce, bo nie da się tak jeździć na trzeźwo xD


1

@Borneo Ale ja jestem za PO i ich tutaj bronię ;)

Chyba ci się nicki pomyliły :)

9

0

@Kapiczek Byłyby fajne, gdyby nie kolor rękawków, biała czcionka i ohydne logo LaLiga (tu akurat jest alternatywa w postaci patch'a LM)

2

@LS Bo prawdziwy ramen jest dla zarządu, a ramen instant jest dla kitajców

0

@ObiwanKenobi A kto do tego doprowadził? Pewnie Tusk, który nie rządzi od 8 lat...?

5

@Kgorecki2500 Zdecydowanie Włoska
Pizza, lasagne, spaghetti i wszelkiego rodzaju makarony które uwielbiam czy ravioli biją na głowę resztę stawki ;p

0

@FcPortoFan1999 Od tego 27-ego kiedy byłem na Legia - Śląsk też mi się w uj dłuży, i z niecierpliwością czekam na mecz z ŁKSem.

1

@Bykunn No no Bykunn, w końcu z sensem, tak trzymaj :)

4

@Seba_89_ Oczywiście, że najrozsądniejszą opcją byłoby wrócić do kompromisu, ale póki PiS będzie u władzy to to się raczej na pewno nie stanie.

A co do PO i Lewicy, to z tego co obserwuję, to Tusk ma troszeczkę inne podejście do tematu niż tamta banda oszołomów co chce aborcję na życzenie.

'' tak naprawdę 5-10 czy nawet 100 kobiet na rok co umrze to dramat tylko dla rodzin, nikt się tym nie interesuje tylko podgrzewa się emocje.''

Dokładnie. Niestety, ale u nas na trupach robi się tylko i wyłącznie politykę, tak jak pisuary to robią od lat na Smoleńsku :(

0

@MarioVeB! Nie wierzysz w swój Śląsk i Lecha?

1

@FcPortoFan1999 Prócz Cracovii i Pogoni jest całkiem przyjemny

9

@macio_944 @bartas97 Ale wiecie ''PiS i PO to to samo'' xD

6

Znamy już terminarz całego sezonu :D


Tutaj terminarz 1 kolejki
@bartas97 @FcPortoFan1999 @fart @takisobiektos @Kgorecki2500 @Sulimo

5

@DonCarletto a @Jakub prawą ręką ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@DaPidejpi Wy i te wasze ''haczyki'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) hahah

1

@Sulimo Kilka dni temu czytałem, że chcieli grać na stadionie Polonii w Warszawie :D

10

@LM10GOAT Tutaj lepsze xD


8

Wytrzeźwiał :D


@Kgorecki2500 @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?