HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Tego dziada w ogóle ktoś jeszcze bierze na poważnie?
1
@Medium ''Ale ja napisałem to w kontekście stuffu, a Ty sam wątek alkoholowy zacząłeś, więc????''
Zacząłem wątek alkoholowy, bo wydźwięk twojej pierwszej odpowiedzi był taki, jakby to tylko marihuana potrafiła uzależniać, a wódeczka była spoko, bo w tym kraju mało kto widzi problem w alkoholiźmie.
'' i nie muszę robić z siebie ofiary z tego powodu''
Opis tego jak wygląda codzienne życie z alkoholikiem nazywasz robieniem z siebie ofiary?
0
@Medium Wiem, że miało być zabawne, i pewnie bym się z tego śmiał gdybym sam na własnej skórze tego nie przeżył.
Ja to ja, ale taki pajac zrujnował życie fizyczne i psychiczne również mojej mamie, więc no.
2
@DonCarletto Nie no porównywanie marychy z amfą czy mefedronem jest lekko nie na miejscu.
16
@MesQueUnClub_87 Ponad 8 lat mieszkałem z alkoholikiem, który w niczym nie widział problemu, pod koniec swojej przygody w naszym domu, chlał już codziennie (od bezbronnego piwka, po wódę przed klatką + pracował na budowie, więc wiadomo jak to tam wygląda) i do tego doszły narkotyki.
Oczywiście nie muszę mówić, że kilka dni w tygodniu były awantury, a kulminacja była w niemal każdą sobotę, bo dostawał tygodniówkę, którą przetracał w 1/1,5 dnia...
Dlatego nigdy nie zrozumiem demonizowania 1 skręta, choć sam nie palę, a społecznego przyzwolenia na chlanie bez umiaru.
7
@Medium Od piwa też można popaść w alkoholizm
4
@Medium A za alkoholem jesteś?
0
@negreanu Oznaczaj jakby co ;)
7
Jako, że @BorzyKrzys zainspirował mnie swoją propozycją dzisiaj gorąco polecam ten stary letniaczek :p
Autor: Dj Antoine, Timati ft. Kalenna
Tytuł: Welcome to St. Tropez
2
@Comfortable_ Rozbił to spore wyolbrzymienie, ale tu musiał być po flaszeczce, bo nie da się tak jeździć na trzeźwo xD
1
@Borneo Ale ja jestem za PO i ich tutaj bronię ;)
Chyba ci się nicki pomyliły :)
9
Zapraszam na kolejna część serii pt. "PiS i PO to to samo" ;)
https://zapodaj.net/0b91955be931f.jpg.html
@macio_944 @kamyk_23 @bartas97 @Comentateiro @Borneo @tomek8756 @Kgorecki2500 @Encore
0
@Kapiczek Byłyby fajne, gdyby nie kolor rękawków, biała czcionka i ohydne logo LaLiga (tu akurat jest alternatywa w postaci patch'a LM)
2
@LS Bo prawdziwy ramen jest dla zarządu, a ramen instant jest dla kitajców
0
@ObiwanKenobi A kto do tego doprowadził? Pewnie Tusk, który nie rządzi od 8 lat...?
5
@Kgorecki2500 Zdecydowanie Włoska
Pizza, lasagne, spaghetti i wszelkiego rodzaju makarony które uwielbiam czy ravioli biją na głowę resztę stawki ;p
0
@FcPortoFan1999 Od tego 27-ego kiedy byłem na Legia - Śląsk też mi się w uj dłuży, i z niecierpliwością czekam na mecz z ŁKSem.
1
@Bykunn No no Bykunn, w końcu z sensem, tak trzymaj :)
4
@Seba_89_ Oczywiście, że najrozsądniejszą opcją byłoby wrócić do kompromisu, ale póki PiS będzie u władzy to to się raczej na pewno nie stanie.
A co do PO i Lewicy, to z tego co obserwuję, to Tusk ma troszeczkę inne podejście do tematu niż tamta banda oszołomów co chce aborcję na życzenie.
'' tak naprawdę 5-10 czy nawet 100 kobiet na rok co umrze to dramat tylko dla rodzin, nikt się tym nie interesuje tylko podgrzewa się emocje.''
Dokładnie. Niestety, ale u nas na trupach robi się tylko i wyłącznie politykę, tak jak pisuary to robią od lat na Smoleńsku :(
0
@MarioVeB! Nie wierzysz w swój Śląsk i Lecha?
1
@FcPortoFan1999 Prócz Cracovii i Pogoni jest całkiem przyjemny
9
@macio_944 @bartas97 Ale wiecie ''PiS i PO to to samo'' xD
2
@FcPortoFan1999 @P33ck Tutaj macie cały: https://www.ekstraklasa.org/aktualnosci/14443/zestaw-par-nowego-sezonu-ekstraklasy
6
Znamy już terminarz całego sezonu :D
Tutaj terminarz 1 kolejki
@bartas97 @FcPortoFan1999 @fart @takisobiektos @Kgorecki2500 @Sulimo
5
@DonCarletto a @Jakub prawą ręką ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@DonCarletto Tymczasem Arctos
https://www.google.com/search?q=Arktos&client=opera-gx&hs=zwp&biw=1239&bih=883&sxsrf=APwXEdc7I3i-wm2EFtGu_iMrCr_cpvpFHg%3A1686751269005&ei=JMiJZNfzPI2nrgSp6LvQAg&ved=0ahUKEwjXldqR9sL_AhWNk4sKHSn0DioQ4dUDCA4&uact=5&oq=Arktos&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIHCCMQigUQJzIICAAQgAQQsQMyCAguEIAEENQCMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgsILhCABBDHARDRAzoKCAAQRxDWBBCwA0oECEEYAFDRBljRBmCEDGgBcAF4AIABeIgBeJIBAzAuMZgBAKABAcABAcgBCA&sclient=gws-wiz-serp
0
@DaPidejpi Wy i te wasze ''haczyki'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) hahah
1
@Sulimo Kilka dni temu czytałem, że chcieli grać na stadionie Polonii w Warszawie :D
10
@LM10GOAT Tutaj lepsze xD
8
Wytrzeźwiał :D
@Kgorecki2500 @Encore