1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@RosjaninBut To tak jak w życiu.
Nie ma co się chwalić czego to się nie zrobi, tylko po cichutku zacząć to robić

0

@Lucerfi Imo Balde za wysoko, tam Neymar by się mógł ładnie odnaleźć

14

@ZielonySzparag Ronaldo na 4 finały, 0 MVP xD

3

@P33ck Nie no, robimy drugie podejście pod Szachtar, tym razem musi się udać :v

Oczywiście jak będą grać w Warszawie, bo jak nie to rybka mi to.

0

Barcelona, Manchester United, Szachtar, Union

0

@Krzysztof1987 Jeszcze nie wiadomo czy dalej będą grali w Warszawie

1

2

@Rust_Cohle
Maignan < Ter Stegen
Hernandez > Balde
Thiaw < Araujo
Tomori = Christensen
Calabria = Kounde
Krunic = Gavi
Tonali < De Jong
Diaz < Pedri
Leao > Dembele
Messias < Raphinha
Giroud < Lewandowski

9:5 wygrywa FC Barcelona

1

@Comfortable_ Ile bym dał, żeby tą setkę Kolo Muaniego obronił S.Romero, a zamiast Paredesa i de Paula grali Mascherano czy Banega, wtedy w pełni mógłbym się cieszyć, że zdobyli złoto :/

bo wbrew sajko fanom, ja nie mam nic do samej Argentyny co do niektórych ich zawodników.

0

@Nicko Nie ma bata, że Messi po takim mundialu jej nie wygra.

6

@PatrychoO Messi z dubletem

0

@Cotutajsiedzieje Nie byłem za City, ale już wolę ich niż ten paryski twór

2

Z jednej strony fajnie, że wygrało City, bo Guardiola i De Bruyne, a z drugiej zajebiście, że to nie P$G i oby nigdy się to nie zmieniło.

0

@AdiBarca87 To niezły "Finał na jedną bramkę" gdzie Inter miał 2x więcej akcji

18

Szacun, nikt z Interu nie zdjął medalu

1

@LM10GOAT Patrząc na częste wpadki City, to co w tym dziwnego?

Ludzie tu pisali, że City rozwalcuje Inter 4:0/1, i co ledwo ledwo 1:0, gdzie Inter miał 2 klarowne sytuacje w tym jedną 200%

0

@MesQueUnClub96 Messi wygra ZP

12

Podziękujcie Lukaku, który bez wątpienia zdobędzie MVP frajera meczu...

3

Boże święty, jak można było to zyepać...

0

@LM10GOAT No tak, bo grał pod wynik a nie zachcianki fanbojków co chcieli po 4/5:0 dla City xD

3

Ale fart xD

0

W końcu się zacznie meczycho

0

@cris2706 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13211661#comment-13211694

Potężna "walka i plucie" o ZP dla Haalanda, nie ma co xD

Chłopie, to fanbojstwo wysysa ci resztki rozumu.
Dla mnie Messi na 99,9% wygra i mu niczego nie ujmuję, za to ty jedynie umniejszasz Haalandowi byleby nie wygrał z Leo (w co sam nie wierzę).

Wrzuć na luz, życie to nie tylko piłka nożna...

1

@partymaker Paredesa i de Paula nie przebija.

0

@cris2706 A co to jest, Ronaldinho albo Neymar, że ma mijać zawodników jak tyczki?
Jego zadaniem jest zdobywanie bramek, i nie ważne czy przebiegnie pół boiska, strzeli farfocla czy z karnego. Gol to gol, każdy liczony tak samo.

0

@cris2706 Nie jestem za City, ale wrócę tu jak Haaland strzeli i zamknie ci gębę xD

Fanbojstwo wchodzi w inny wymiar

0

@cris2706 Jakie opinie, takie "fakty".

1

@cris2706 Dzięki za opinię wyrocznio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?