HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@RosjaninBut To tak jak w życiu.
Nie ma co się chwalić czego to się nie zrobi, tylko po cichutku zacząć to robić
0
@Lucerfi Imo Balde za wysoko, tam Neymar by się mógł ładnie odnaleźć
14
@ZielonySzparag Ronaldo na 4 finały, 0 MVP xD
3
@P33ck Nie no, robimy drugie podejście pod Szachtar, tym razem musi się udać :v
Oczywiście jak będą grać w Warszawie, bo jak nie to rybka mi to.
0
Barcelona, Manchester United, Szachtar, Union
0
@Krzysztof1987 Jeszcze nie wiadomo czy dalej będą grali w Warszawie
1
Ahh ci niezawodni eksperci ^^
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13211731#comment-13211731
2
@Rust_Cohle
Maignan < Ter Stegen
Hernandez > Balde
Thiaw < Araujo
Tomori = Christensen
Calabria = Kounde
Krunic = Gavi
Tonali < De Jong
Diaz < Pedri
Leao > Dembele
Messias < Raphinha
Giroud < Lewandowski
9:5 wygrywa FC Barcelona
1
@Comfortable_ Ile bym dał, żeby tą setkę Kolo Muaniego obronił S.Romero, a zamiast Paredesa i de Paula grali Mascherano czy Banega, wtedy w pełni mógłbym się cieszyć, że zdobyli złoto :/
bo wbrew sajko fanom, ja nie mam nic do samej Argentyny co do niektórych ich zawodników.
0
@Nicko Nie ma bata, że Messi po takim mundialu jej nie wygra.
6
@PatrychoO Messi z dubletem
4
@Rust_Cohle https://zapodaj.net/c8f31bfcb4990.jpg.html
0
@Cotutajsiedzieje Nie byłem za City, ale już wolę ich niż ten paryski twór
2
Z jednej strony fajnie, że wygrało City, bo Guardiola i De Bruyne, a z drugiej zajebiście, że to nie P$G i oby nigdy się to nie zmieniło.
0
@AdiBarca87 To niezły "Finał na jedną bramkę" gdzie Inter miał 2x więcej akcji
18
Szacun, nikt z Interu nie zdjął medalu
1
@LM10GOAT Patrząc na częste wpadki City, to co w tym dziwnego?
Ludzie tu pisali, że City rozwalcuje Inter 4:0/1, i co ledwo ledwo 1:0, gdzie Inter miał 2 klarowne sytuacje w tym jedną 200%
0
@MesQueUnClub96 Messi wygra ZP
12
Podziękujcie Lukaku, który bez wątpienia zdobędzie MVP frajera meczu...
3
Boże święty, jak można było to zyepać...
0
@LM10GOAT No tak, bo grał pod wynik a nie zachcianki fanbojków co chcieli po 4/5:0 dla City xD
3
Ale fart xD
0
W końcu się zacznie meczycho
0
@cris2706 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13211661#comment-13211694
Potężna "walka i plucie" o ZP dla Haalanda, nie ma co xD
Chłopie, to fanbojstwo wysysa ci resztki rozumu.
Dla mnie Messi na 99,9% wygra i mu niczego nie ujmuję, za to ty jedynie umniejszasz Haalandowi byleby nie wygrał z Leo (w co sam nie wierzę).
Wrzuć na luz, życie to nie tylko piłka nożna...
1
@partymaker Paredesa i de Paula nie przebija.
0
@cris2706 A co to jest, Ronaldinho albo Neymar, że ma mijać zawodników jak tyczki?
Jego zadaniem jest zdobywanie bramek, i nie ważne czy przebiegnie pół boiska, strzeli farfocla czy z karnego. Gol to gol, każdy liczony tak samo.
0
@cris2706 Nie jestem za City, ale wrócę tu jak Haaland strzeli i zamknie ci gębę xD
Fanbojstwo wchodzi w inny wymiar
0
@cris2706 Jakie opinie, takie "fakty".
1
@cris2706 Dzięki za opinię wyrocznio