HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cris2706 Tak sobie wmawiaj fanbojku, jest dokładnie tak jak mówisz ^^
Idąc twoim tokiem ''myślenia'' to Lisandro Martinez , Lautaro Martinez, Messi, Di Maria, Mascherano to nie Argentyńczycy
1
Ładuj im Garnachinho!
1
@cris2706 ''Lepsze to niż mieć ból dupy o Messiego''
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem dalej u ciebie kuleje, ale jakoś mnie to nie dziwi.
'' modlić się do Ronaldo''
Aha, to dlatego w nicku masz ''cris'' xD
1
Ale to łatwo wygląda, kopnął jakby od niechcenia :D
0
@cris2706 Odezwał się fanboj Argentyny, City i Messiego xD
Ps: Nie wspominamy o zbanowanych ;)
0
@Encore Tutaj @cris2706 akurat przysnął ^_^
0
@cris2706 Ale ty nudny jesteś z tym Messim.
Przejrzyj sobie moje starsze posty (szczególnie te za jego gry w Barcelonie) i co pisałem na jego temat to pogadamy...
''O ile już jej nie życzysz''
Tutaj to już cię solidnie odkleiło :D
Nawet jak do Barcy przyjdzie przygłup typu Paredes, de Paul, czy w końcu boski Emilianek (na szczęście to nam nie grozi), to będę kibicował xD
Nie mierz wszystkich swoją miarą
0
@cris2706 No w sumie ta, tera do hejtowania masz Bruno i Casemiro xD
1
@arasz1819 Rozdarte serce, co? :D
Z jednej strony City Guardioli, z drugiej ten Hag xD
@Encore Ronaldo odszedł, hejt pozostał
Wystarczy spojrzeć na posty niejakiego @cris2706 xDD
0
@Emhyr To chłop czy dziewczyna xD?
3
@jacobFCB "pięciu uczestnikom" ^^
Takim jak na orlenie, gdzie paliwko było podobno "tanie"? :D
4
@bartas97 4. Wyborcy PiSu skąd Kaczyński bierze kasę na 500+, 13-tki, 14-tki itd
3
@PietrasCoelho Nico Williams
0
@kamilop Mimo wszystko wolałbym trio Lukaku, Lautaro i Dżeko kosztem wyżej wymienionego xD
3
@tomek8756 Celnie i w punkt o sobie!
1
@Kidd 5000/1 było
1
@cris2706 "Jakby trafił byłaby potrójna korona."
Gdyby babka miała wąsy, to by była dziadkiem.
Gdybyśmy wygrali 4:0 to i tak z tym Liverpoolem i taką sraką na Anfield by nas dojechali choćby w dogrywce.
"Ty nie lubisz Messiego a polerujesz berło do Ronaldo i nigdy nie podałeś jakiegokolwiek argumentu, także XD"
No tak, jak codziennie nie biję pokłonów Messiemu i nie wstawiam kilkunastu tweetów na jego temat to muszę go nie lubić xD
"Polerujesz berło do Ronaldo"
Poleruje berło, bo doceniam jego osiągnięcia i nie stawiam go na TOP 4 czy 6?
Wam to już naprawdę wyprało głowę od tej nienawiści do niego, że każda pochwała w jego stronę = AntyMessi...
Kiedy ty i tobie podobni zrozumiecie, że są ludzie, którzy lubią zarówno Messiego jak i Ronaldo?
1
@SuperPatsonFCB @Kidd Czyli tak jak myślałem.
Będzie to służyć głównie pod robienie przed wyborczego kontentu o Tusku dla ciemnoty i ogólnemu robieniu im pod górkę w wyborach.
PiS i Dudek w pigułce...
0
@SuperPatsonFCB Czyli w rezultacie co to oznacza?
Na plus dla nas i pstryczek w nos Kaczyńskiego czy na minus?
4
@cris2706 Nie musisz go lubić, ale żeby podać przykład zarobków których przecież sam sobie nie zaproponował to xD
Alemany'ego i Laporty też nie lubisz? Przecież to oni dali mu taki kontrakt.
Poza tym, Dembele się ogarnął, spoważniał, spokorniał, więc nie wiem o co masz do niego problem.
Wiem, odpiszesz "kontuzję", ale z tego co wiem to od tego jest sztab.
8
@cris2706 Nie lubisz go przez pryzmat zarobków, które dawał mu Bartomeu i Laporta?
Gadasz, jakby to szło z twojej kieszeni :D
Coraz lepsze te teksty xD
4
@AlexDark00 Ja też nie, ale pamiętam jak go tutaj orali swego czasu, bo wypisywał stricte pisowski przekaz.
5
@AlexDark00 "Nie chodzi na wybory" Pff, jasne :D
Prześledź sobie jego starsze posty, które z daleka jadą pisowską propagandą.
Czyżby kolega się wstydził tego na kogo głosuje :P ?
6
@Azi A Ty dalej głosuj na PiS pelikanie :D
6
@Azi A teraz idź potulnie włącz TVP Info, bo przegapisz pasek o Konfederacji albo o Tusku.
2
@Bezhistorii Ja mówię ;)
Pomyśl tylko o tym jak szybko ludzie zapomnieli o katastrofie w Odrze ^^
17
@clyde Niestety to tylko utopia.
@Azi Za to jest sporo głosujących na PiSlam...
19
Proponuję żeby arbitrem głównym finału LM imienia Grzegorza Florydy został męczennik sir Lewis Hamilton, na liniach niech pomagają mu Vinicius z Balotellim, a na wozie Var niezawodni @Kessie i @Deviler.
Sędzią technicznym niech będzie @MesQueUnClub96
0
@arasz1819 To idź głosuj na Kaczafiego.
0
@IronSanHybrid UEFKA taka pielęgnująca wartości...
Szkoda, że nie pielęgnowała ich w momencie najazdu ruskich na Ukrainę i dopiero po nagonce wykluczyli ich reprezentację i zawiesili kluby xD
Założę się, że jakby sędzia był z Rosji to nie byłoby nawet tematu i normalnie by sędziował :D