0

@cris2706 Tak sobie wmawiaj fanbojku, jest dokładnie tak jak mówisz ^^

Idąc twoim tokiem ''myślenia'' to Lisandro Martinez , Lautaro Martinez, Messi, Di Maria, Mascherano to nie Argentyńczycy

1

Ładuj im Garnachinho!

1

@cris2706 ''Lepsze to niż mieć ból dupy o Messiego''
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem dalej u ciebie kuleje, ale jakoś mnie to nie dziwi.

'' modlić się do Ronaldo''
Aha, to dlatego w nicku masz ''cris'' xD

1

Ale to łatwo wygląda, kopnął jakby od niechcenia :D

0

@cris2706 Odezwał się fanboj Argentyny, City i Messiego xD

Ps: Nie wspominamy o zbanowanych ;)

0

@Encore Tutaj @cris2706 akurat przysnął ^_^

0

@cris2706 Ale ty nudny jesteś z tym Messim.
Przejrzyj sobie moje starsze posty (szczególnie te za jego gry w Barcelonie) i co pisałem na jego temat to pogadamy...

''O ile już jej nie życzysz''
Tutaj to już cię solidnie odkleiło :D

Nawet jak do Barcy przyjdzie przygłup typu Paredes, de Paul, czy w końcu boski Emilianek (na szczęście to nam nie grozi), to będę kibicował xD

Nie mierz wszystkich swoją miarą

0

@cris2706 No w sumie ta, tera do hejtowania masz Bruno i Casemiro xD

1

@arasz1819 Rozdarte serce, co? :D

Z jednej strony City Guardioli, z drugiej ten Hag xD

@Encore Ronaldo odszedł, hejt pozostał
Wystarczy spojrzeć na posty niejakiego @cris2706 xDD

0

@Emhyr To chłop czy dziewczyna xD?

3

@jacobFCB "pięciu uczestnikom" ^^

Takim jak na orlenie, gdzie paliwko było podobno "tanie"? :D

4

@bartas97 4. Wyborcy PiSu skąd Kaczyński bierze kasę na 500+, 13-tki, 14-tki itd

3

@PietrasCoelho Nico Williams

0

@kamilop Mimo wszystko wolałbym trio Lukaku, Lautaro i Dżeko kosztem wyżej wymienionego xD

3

@tomek8756 Celnie i w punkt o sobie!

1

@Kidd 5000/1 było

1

@cris2706 "Jakby trafił byłaby potrójna korona."

Gdyby babka miała wąsy, to by była dziadkiem.
Gdybyśmy wygrali 4:0 to i tak z tym Liverpoolem i taką sraką na Anfield by nas dojechali choćby w dogrywce.

"Ty nie lubisz Messiego a polerujesz berło do Ronaldo i nigdy nie podałeś jakiegokolwiek argumentu, także XD"

No tak, jak codziennie nie biję pokłonów Messiemu i nie wstawiam kilkunastu tweetów na jego temat to muszę go nie lubić xD

"Polerujesz berło do Ronaldo"
Poleruje berło, bo doceniam jego osiągnięcia i nie stawiam go na TOP 4 czy 6?

Wam to już naprawdę wyprało głowę od tej nienawiści do niego, że każda pochwała w jego stronę = AntyMessi...

Kiedy ty i tobie podobni zrozumiecie, że są ludzie, którzy lubią zarówno Messiego jak i Ronaldo?

1

@SuperPatsonFCB @Kidd Czyli tak jak myślałem.
Będzie to służyć głównie pod robienie przed wyborczego kontentu o Tusku dla ciemnoty i ogólnemu robieniu im pod górkę w wyborach.

PiS i Dudek w pigułce...

0

@SuperPatsonFCB Czyli w rezultacie co to oznacza?

Na plus dla nas i pstryczek w nos Kaczyńskiego czy na minus?

4

@cris2706 Nie musisz go lubić, ale żeby podać przykład zarobków których przecież sam sobie nie zaproponował to xD

Alemany'ego i Laporty też nie lubisz? Przecież to oni dali mu taki kontrakt.

Poza tym, Dembele się ogarnął, spoważniał, spokorniał, więc nie wiem o co masz do niego problem.

Wiem, odpiszesz "kontuzję", ale z tego co wiem to od tego jest sztab.

8

@cris2706 Nie lubisz go przez pryzmat zarobków, które dawał mu Bartomeu i Laporta?

Gadasz, jakby to szło z twojej kieszeni :D

Coraz lepsze te teksty xD

4

@AlexDark00 Ja też nie, ale pamiętam jak go tutaj orali swego czasu, bo wypisywał stricte pisowski przekaz.

5

@AlexDark00 "Nie chodzi na wybory" Pff, jasne :D

Prześledź sobie jego starsze posty, które z daleka jadą pisowską propagandą.

Czyżby kolega się wstydził tego na kogo głosuje :P ?

6

@Azi A Ty dalej głosuj na PiS pelikanie :D

6

@Azi A teraz idź potulnie włącz TVP Info, bo przegapisz pasek o Konfederacji albo o Tusku.

2

@Bezhistorii Ja mówię ;)

Pomyśl tylko o tym jak szybko ludzie zapomnieli o katastrofie w Odrze ^^

17

@clyde Niestety to tylko utopia.

@Azi Za to jest sporo głosujących na PiSlam...

19

Proponuję żeby arbitrem głównym finału LM imienia Grzegorza Florydy został męczennik sir Lewis Hamilton, na liniach niech pomagają mu Vinicius z Balotellim, a na wozie Var niezawodni @Kessie i @Deviler.
Sędzią technicznym niech będzie @MesQueUnClub96

0

@arasz1819 To idź głosuj na Kaczafiego.

0

@IronSanHybrid UEFKA taka pielęgnująca wartości...

Szkoda, że nie pielęgnowała ich w momencie najazdu ruskich na Ukrainę i dopiero po nagonce wykluczyli ich reprezentację i zawiesili kluby xD

Założę się, że jakby sędzia był z Rosji to nie byłoby nawet tematu i normalnie by sędziował :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?