0

Mainz, wiesz co masz robić ^^

1

@gumaz Przecież ten latawiec jest za Munsien

0

@Ojciec5tkidzieci Właśnie dlatego nie chodzę do tej skorumpowanej i spaczonej pralni pieniędzy.

Wolę się pomodlić w domu - w ciszy i spokoju ;)

0

@Bartula Konfa i zbawca narodu xDDD

3

@michal26 35,8% debili działających na szkodę państwa...

1

Pięknie i w punkt o juleczkach i spermiarstwie ^^


0

@LM10GOAT A ile byś chciał za gościa w tak "wybitnej" formie i półrocznym kontraktem xD?

0

@FCB24 Dokładnie
Przez pryzmat czasu śmieje się tylko z tego, że jak wychodziły pojedyncze tracki z tego albumu i moi znajomi to udostępniali to sądziłem, że to jakiś kolejny syf, (bo gdzieś do 2k15 kompletnie nie słuchałem PL rapu,) ale jak odsłuchałem, to wszystko za jednym razem :D

4

@NeKenI Prawdziwych? Dwóch.

Ostatnie miesiące mocno zweryfikowały kto jest "przyjacielem", a kto pijawką wysysającą z energii :(

7

Tytuł: Quebahombre
Autor: Quebonafide
Gorąco polecam ;)



Miło jest sobie wrócić do starych albumów, patrząc na to jakie gónwo jest obecnie tworzone.

7 lat od wydania albumu, a dalej jest świeży jak w dniu premiery :D
I jestem pewny, że za kolejne 20 lat będzie tak samo.

Bezsprzecznie jeden z najlepszych krążków w historii PL rapu!

4

@Transu96 To dobrze, może w końcu z domu wyjdziesz :D

Edit: Piwnicy*

0

@Luciano99 Magical ponad 1,80 xD
Chyba w kapeluszu i butach na koturnie

2

@FcPortoFan1999 Nie tworzy, tylko utrwala ich betonowy elektorat.
Osoby niezdecydowane i antyPiS to nie jest ich target, bo im jest już ciężej wyprać łeb tą cyniczną propagandą.

4

@Przemek2323 Dzięki za info, bo zaraz idę do kina i bym przegapił te jakże sensacyjną informację.

2

@RoberDzik Panie, piątek jest, weekendzik, szkoda nerwów na to polityczne szambo

11

@Kapiczek Co nie zmienia faktu, że wciąga dupą trio Fati, Ferran, Raphinha ;)

0

@FcPortoFan1999 Jędrzejczyk w kulisach Legia - Pogoń odnośnie Kuchego mówił, że ''za pół roku będzie tutaj'', więc może obierze kierunek Legia :D
Z kolei Triantafyllopoulos ponoć jest alternatywą na ewentualne odejście Maika Nawrockiego

0

@Janas11224 Patec ogólnie zawsze wydawał mi się najnormalniejszym z nich (nie oglądam Ekipy), mądry, ułożony itp

Widać, że po zyskaniu rozgłosu się nie zmienił.

1

@GeneralXavi Ekh, ludzie sami sobie robią pod górkę

0

@Kondziubarca Nt bait :D

2

@DonMatteo901 Mam nadzieję, że Harry poraz kolejny potwierdzi swoją lojalność parafując nową umowę.

A oni niech se wezmą tego Joselu co tam pobrzdękiwali.

0

@Artysta9 A ponad nimi transfer @MesQueUnClub96 na La Ramblę.

0

@Rust_Cohle W Tottkach mamy już magika na LS

0

The Gotti Gotti
Who, who really with the money, money?
Who, who really with the Gotti Gotti?
Who, who really with the money, money? Who?

0

@Gaz Oj siadłby u nas z powrotem, oj siadł :D

0

@Emhyr Messi pewnie wróci to będzie, drugi Roberto, 3 - Marc, 4 - Araujo

0

Jakie to jest dobre xDDD

AI to złoto :D


1

@Rust_Cohle Ja przynajmniej nie przynależę do sezonowców, co tylko udowadnia moja sympatia do Spurs przez ponad 10 lat ;)

A Cristiano? Nie powiem lubię, ale czy nazwałbym się fanem?
Raczej nie.

@MesQueUnClub96 Ta, i Espanyolu z Getafe do kompletu.

1

@Worny Ale mnie uprzedziłeś :D

To moja trójka, tylko, że na odwrót: Marc, Araujo, Pedri

0

@Rust_Cohle Sezonowiec i do tego popiera BLM xDD

Ale combo :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?