HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mainz, wiesz co masz robić ^^
1
@gumaz Przecież ten latawiec jest za Munsien
0
@Ojciec5tkidzieci Właśnie dlatego nie chodzę do tej skorumpowanej i spaczonej pralni pieniędzy.
Wolę się pomodlić w domu - w ciszy i spokoju ;)
0
@Bartula Konfa i zbawca narodu xDDD
3
@michal26 35,8% debili działających na szkodę państwa...
1
Pięknie i w punkt o juleczkach i spermiarstwie ^^
0
@LM10GOAT A ile byś chciał za gościa w tak "wybitnej" formie i półrocznym kontraktem xD?
0
@FCB24 Dokładnie
Przez pryzmat czasu śmieje się tylko z tego, że jak wychodziły pojedyncze tracki z tego albumu i moi znajomi to udostępniali to sądziłem, że to jakiś kolejny syf, (bo gdzieś do 2k15 kompletnie nie słuchałem PL rapu,) ale jak odsłuchałem, to wszystko za jednym razem :D
4
@NeKenI Prawdziwych? Dwóch.
Ostatnie miesiące mocno zweryfikowały kto jest "przyjacielem", a kto pijawką wysysającą z energii :(
7
Tytuł: Quebahombre
Autor: Quebonafide
Gorąco polecam ;)
Miło jest sobie wrócić do starych albumów, patrząc na to jakie gónwo jest obecnie tworzone.
7 lat od wydania albumu, a dalej jest świeży jak w dniu premiery :D
I jestem pewny, że za kolejne 20 lat będzie tak samo.
Bezsprzecznie jeden z najlepszych krążków w historii PL rapu!
4
@Transu96 To dobrze, może w końcu z domu wyjdziesz :D
Edit: Piwnicy*
0
@Luciano99 Magical ponad 1,80 xD
Chyba w kapeluszu i butach na koturnie
2
@FcPortoFan1999 Nie tworzy, tylko utrwala ich betonowy elektorat.
Osoby niezdecydowane i antyPiS to nie jest ich target, bo im jest już ciężej wyprać łeb tą cyniczną propagandą.
4
@Przemek2323 Dzięki za info, bo zaraz idę do kina i bym przegapił te jakże sensacyjną informację.
2
@RoberDzik Panie, piątek jest, weekendzik, szkoda nerwów na to polityczne szambo
11
@Kapiczek Co nie zmienia faktu, że wciąga dupą trio Fati, Ferran, Raphinha ;)
0
@FcPortoFan1999 Jędrzejczyk w kulisach Legia - Pogoń odnośnie Kuchego mówił, że ''za pół roku będzie tutaj'', więc może obierze kierunek Legia :D
Z kolei Triantafyllopoulos ponoć jest alternatywą na ewentualne odejście Maika Nawrockiego
0
@Janas11224 Patec ogólnie zawsze wydawał mi się najnormalniejszym z nich (nie oglądam Ekipy), mądry, ułożony itp
Widać, że po zyskaniu rozgłosu się nie zmienił.
1
@GeneralXavi Ekh, ludzie sami sobie robią pod górkę
0
@Kondziubarca Nt bait :D
2
@DonMatteo901 Mam nadzieję, że Harry poraz kolejny potwierdzi swoją lojalność parafując nową umowę.
A oni niech se wezmą tego Joselu co tam pobrzdękiwali.
0
@Artysta9 A ponad nimi transfer @MesQueUnClub96 na La Ramblę.
0
@Rust_Cohle W Tottkach mamy już magika na LS
0
The Gotti Gotti
Who, who really with the money, money?
Who, who really with the Gotti Gotti?
Who, who really with the money, money? Who?
0
@Gaz Oj siadłby u nas z powrotem, oj siadł :D
0
@Emhyr Messi pewnie wróci to będzie, drugi Roberto, 3 - Marc, 4 - Araujo
0
Jakie to jest dobre xDDD
AI to złoto :D
1
@Rust_Cohle Ja przynajmniej nie przynależę do sezonowców, co tylko udowadnia moja sympatia do Spurs przez ponad 10 lat ;)
A Cristiano? Nie powiem lubię, ale czy nazwałbym się fanem?
Raczej nie.
@MesQueUnClub96 Ta, i Espanyolu z Getafe do kompletu.
1
@Worny Ale mnie uprzedziłeś :D
To moja trójka, tylko, że na odwrót: Marc, Araujo, Pedri
0
@Rust_Cohle Sezonowiec i do tego popiera BLM xDD
Ale combo :p