3

@P33ck Spokojnie, to tylko meskłeunklub uciekł z Choroszczy ;)

4

Ja widząc kolejny taki mecz kogutów
https://zapodaj.net/eb879e5363079.jpg.html

1

@MesQueUnClub96 Ty się nie przejmuj moim dobrem, nie będziesz mi życia układał normiku

2

@P33ck @MesQueUnClub96 Calma hejterku

1

@Comfortable_ Nie nazwałbym kompromitacją pocisków w jeden deseń xD

Chłop ciśnie po Tottkach, którym kibicuję od ponad 10 lat a sam kibicuje jakimś słabiakom z Bundesligi i zmienia kluby jak rękawiczki.

2

@MesQueUnClub96 Mówi to gość z, którego bekę ciśnie 90-95% La Rambli, ty przebijasz nawet @VegetaPolska

1

@MesQueUnClub96 Co ma mnie boleć :D?
To, że masz średnią 49 komentarzy xD?

Ps: Bolą to te twoje baity

3

@MesQueUnClub96 Powodzenia w klepaniu kolejnych 50 tysięcy komentarzy xD

49 komentarzy dziennie przez ponad 1400 dni mówi samo za siebie

3

@MesQueUnClub96 Jak zaczniesz mieć życie prywatne to wtedy może usu......, ale to się nie stanie xD

Ps: Nic innego nie potrafisz wymyśleć prócz wyśmiewania Tottenhamu?

8

#JakKimmichPrzyjdzieTo @MesQueUnClub96UsuwaKonto

1

@Kgorecki2500 Przede wszystkim wyglądem i ceną ;)

1

@Kgorecki2500 A czym się różni zegarek z bazaru od Pateka albo Richarda Mille?

Dodam, że oba mierzą czas

0

@icon3520 A wiesz ile maksymalnie może wydać na ten prezent?

1

@Sysia11 Przypominam, że w Tottkach mamy Kane'a ;D

0

@Sysia11 ''Pedri to będzie najlepszy pomocnik na świecie.''

Nie no, nie przesadzajmy. Jest jeszcze De Bruyne, który strzela, asystuje, no i co by nie mówić jest poziom wyżej niż Pedri.

0

@Emhyr Tak, dokładnie ten

0

@Barca1992 Za Mbappe bym jeszcze rozważył, ale co do Haalanda, to mam jakieś przeczucie, że on by się u nas nie odnalazł i że nie pasuje do stylu gry.

Myślę, że City to obecnie najlepszy dla niego klub

0

@Emhyr Ktoś tu dzisiaj wrzucał tweeta, że chcą minimum 80

3

@Arkon Zobaczymy, z Lewym też miał być nierealny, a jednak Robert gra u nas ;)

0

@Kondziubarca 80 chcą, ale w grę wchodzi obniżenie kwoty transferu z włączeniem, któregoś z naszych asów.

0

@Borneo Ich to raczej (na pewno) Tuchel nie widziałby w swojej koncepcji :D

17

Środek pola: Pedri - Kimmich - de Jong

Ale to jest ogień

1

@SenseiFCB I jeszcze obowiązkowa etykieta ''uwaga szkło'' :P

1

@Ali3231 Bez chwili zastanowienia Kimmich

1

@Klejnot_Nilu Tuchel ponoć jest zainteresowany sprowadzeniem Dembele

0

@Khajio Pytam, bo wiem, że są tutaj osoby, które wierzą, że Dembele będzie fundamentem na prawym skrzydle

0

@DonMatteo901 @PatrychoO Ach ta żyleta, taka zła i niedobra, atakuje sektory rodzinne :)

12

Wymiana na linii Bayern (Kimmich) - Barcelona (Dembele), akceptujecie?

2

@Cygan BRC Zainstaluj sobie AdBlocka/AdGuard'a i będziesz miał spokój ;)

2

No to znamy trzeciego półfinalistę. Monte zasłużenie jedzie do domu
@Rewolucja123

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?