HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@P33ck Spokojnie, to tylko meskłeunklub uciekł z Choroszczy ;)
4
Ja widząc kolejny taki mecz kogutów
https://zapodaj.net/eb879e5363079.jpg.html
1
@MesQueUnClub96 Ty się nie przejmuj moim dobrem, nie będziesz mi życia układał normiku
2
@P33ck @MesQueUnClub96 Calma hejterku
1
@Comfortable_ Nie nazwałbym kompromitacją pocisków w jeden deseń xD
Chłop ciśnie po Tottkach, którym kibicuję od ponad 10 lat a sam kibicuje jakimś słabiakom z Bundesligi i zmienia kluby jak rękawiczki.
2
@MesQueUnClub96 Mówi to gość z, którego bekę ciśnie 90-95% La Rambli, ty przebijasz nawet @VegetaPolska
1
@MesQueUnClub96 Co ma mnie boleć :D?
To, że masz średnią 49 komentarzy xD?
Ps: Bolą to te twoje baity
3
@MesQueUnClub96 Powodzenia w klepaniu kolejnych 50 tysięcy komentarzy xD
49 komentarzy dziennie przez ponad 1400 dni mówi samo za siebie
3
@MesQueUnClub96 Jak zaczniesz mieć życie prywatne to wtedy może usu......, ale to się nie stanie xD
Ps: Nic innego nie potrafisz wymyśleć prócz wyśmiewania Tottenhamu?
8
#JakKimmichPrzyjdzieTo @MesQueUnClub96UsuwaKonto
1
@Kgorecki2500 Przede wszystkim wyglądem i ceną ;)
1
@Kgorecki2500 A czym się różni zegarek z bazaru od Pateka albo Richarda Mille?
Dodam, że oba mierzą czas
0
@icon3520 A wiesz ile maksymalnie może wydać na ten prezent?
1
@Sysia11 Przypominam, że w Tottkach mamy Kane'a ;D
0
@Sysia11 ''Pedri to będzie najlepszy pomocnik na świecie.''
Nie no, nie przesadzajmy. Jest jeszcze De Bruyne, który strzela, asystuje, no i co by nie mówić jest poziom wyżej niż Pedri.
0
@Emhyr Tak, dokładnie ten
0
@Barca1992 Za Mbappe bym jeszcze rozważył, ale co do Haalanda, to mam jakieś przeczucie, że on by się u nas nie odnalazł i że nie pasuje do stylu gry.
Myślę, że City to obecnie najlepszy dla niego klub
0
@Emhyr Ktoś tu dzisiaj wrzucał tweeta, że chcą minimum 80
3
@Arkon Zobaczymy, z Lewym też miał być nierealny, a jednak Robert gra u nas ;)
0
@Kondziubarca 80 chcą, ale w grę wchodzi obniżenie kwoty transferu z włączeniem, któregoś z naszych asów.
0
@Borneo Ich to raczej (na pewno) Tuchel nie widziałby w swojej koncepcji :D
17
Środek pola: Pedri - Kimmich - de Jong
Ale to jest ogień
1
@SenseiFCB I jeszcze obowiązkowa etykieta ''uwaga szkło'' :P
1
@Ali3231 Bez chwili zastanowienia Kimmich
1
@Klejnot_Nilu Tuchel ponoć jest zainteresowany sprowadzeniem Dembele
0
@Khajio Pytam, bo wiem, że są tutaj osoby, które wierzą, że Dembele będzie fundamentem na prawym skrzydle
0
@DonMatteo901 @PatrychoO Ach ta żyleta, taka zła i niedobra, atakuje sektory rodzinne :)
12
Wymiana na linii Bayern (Kimmich) - Barcelona (Dembele), akceptujecie?
2
@Cygan BRC Zainstaluj sobie AdBlocka/AdGuard'a i będziesz miał spokój ;)
2
No to znamy trzeciego półfinalistę. Monte zasłużenie jedzie do domu
@Rewolucja123