0

@takisobiektos Zależy od mapy. Na Inferno i Anciencie może być ciężko

2

9INE - Team Liquid w sobotę o 11:30

0

@Rewolucja123 Jeszcze 1 runda :p

1

@mrboom @mkord Igor Strzałek, Niezgoda ;)

0

Nitro i Elige jaka forma w ostatnich rundach :o

0

@Sulimo I potem co poniektórzy się dziwią, dlaczego Raków jest nielubianym klubem, mimo, że w Ekstraklasie grają od niedawna xD

Ja powiedziałem, już wolałbym kolejne mistrzostwo dla Lecha niż dla nich...

3

Team Liquid domyka pierwszą mapę, i mamy 1-0 dla Amerykanów.

Za chwilę Inferno, czyli mapa Grayhound

4

@marcin62 Chodziło mu, że napisałeś ''Świerczyński'' a nie Świerczewski

2

@gumaz @derlysy1979 Nie piszcie o tym, bo właściciel może to przeczytać i was postraszy MECENASEM xD

0

@bartas97 Tak.

Poza tym, porównujesz dotację na poziomie 9,2M do 40M, które wy dostaniecie xD?

LTC w sumie kosztowało 80 milionów, więc zobacz ile włożyła Legia a ile dostaliśmy

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem za kim są ludzie w Częstochowie, ale nie oszukujmy się, rozdawnictwo i wszelkiego rodzaju dotacje mogą obniżyć niechęć.

1

@Szreko Dobra, idzie do Chelsea, i obaj jesteśmy zadowoleni ;p

0

@Sulimo Mamy idiotów w rządzie, to tak jest. Dla mnie to jest zwykły skandal.

Z tego co widzę, to mateuszek znalazł sobie pupilka i chce kupić trochę głosów za nie swoje pieniądze...

1

@Emhyr Byle nie do Tottków, niech United albo Chelsea se go biorą

0

@ptrx Ekonomiczniej to by kebsy wyszły xD

1

Jazda Team Liquid!

1

Nadszedł czas zwycięstwa! https://zapodaj.net/adcdbf8c78254.png.html

2

@Encore Oponiarz i "GOAT" xD

9

@betonito Zbyt generalizujesz i przechodzisz w skrajność

0

@Firestone Przypomnij sobie, kogo wywaliliśmy w 1/4 i nasz comeback z Ajaxem xD

0

Ale fatalny jest dzisiaj ten Milan

1

Ale to Grayhound jest fatalne xD

2

@MesQueUnClub96 Twój starszy, po wypłacie ^-^

1

@takisobiektos Gracie u siebie, spokojnie ;)

0

Komentarz usunięty

0

KYXSAN, jakie 3k w clutchu zrobił :D

0

@PatrychoO ''kręciła z synem Górniak'' xDD
Na serio? Ona przecie 4 lata starsza

1

@Pawlak1992 Jakby była z Ukrainy, to nie tylko finał, ale i top3 by minimum miała xD

1

@Kgorecki2500 Ale przecież nie ma żadnego potwierdzenia, że to wejdzie

0

@takisobiektos Albo C9 z Bostonu :)

Edit: Kurła, piszcie jakieś hasztagi, bo znowu się złapałem, że to o CSie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?