HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Zależy od mapy. Na Inferno i Anciencie może być ciężko
2
9INE - Team Liquid w sobotę o 11:30
0
@Rewolucja123 Jeszcze 1 runda :p
1
@mrboom @mkord Igor Strzałek, Niezgoda ;)
0
Nitro i Elige jaka forma w ostatnich rundach :o
0
@Sulimo I potem co poniektórzy się dziwią, dlaczego Raków jest nielubianym klubem, mimo, że w Ekstraklasie grają od niedawna xD
Ja powiedziałem, już wolałbym kolejne mistrzostwo dla Lecha niż dla nich...
3
Team Liquid domyka pierwszą mapę, i mamy 1-0 dla Amerykanów.
Za chwilę Inferno, czyli mapa Grayhound
4
@marcin62 Chodziło mu, że napisałeś ''Świerczyński'' a nie Świerczewski
2
@gumaz @derlysy1979 Nie piszcie o tym, bo właściciel może to przeczytać i was postraszy MECENASEM xD
0
@bartas97 Tak.
Poza tym, porównujesz dotację na poziomie 9,2M do 40M, które wy dostaniecie xD?
LTC w sumie kosztowało 80 milionów, więc zobacz ile włożyła Legia a ile dostaliśmy
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem za kim są ludzie w Częstochowie, ale nie oszukujmy się, rozdawnictwo i wszelkiego rodzaju dotacje mogą obniżyć niechęć.
1
@Szreko Dobra, idzie do Chelsea, i obaj jesteśmy zadowoleni ;p
0
@Sulimo Mamy idiotów w rządzie, to tak jest. Dla mnie to jest zwykły skandal.
Z tego co widzę, to mateuszek znalazł sobie pupilka i chce kupić trochę głosów za nie swoje pieniądze...
1
@Emhyr Byle nie do Tottków, niech United albo Chelsea se go biorą
0
@ptrx Ekonomiczniej to by kebsy wyszły xD
1
Jazda Team Liquid!
1
Nadszedł czas zwycięstwa! https://zapodaj.net/adcdbf8c78254.png.html
2
@Encore Oponiarz i "GOAT" xD
9
@betonito Zbyt generalizujesz i przechodzisz w skrajność
0
@Firestone Przypomnij sobie, kogo wywaliliśmy w 1/4 i nasz comeback z Ajaxem xD
0
Ale fatalny jest dzisiaj ten Milan
1
Ale to Grayhound jest fatalne xD
2
@MesQueUnClub96 Twój starszy, po wypłacie ^-^
1
@takisobiektos Gracie u siebie, spokojnie ;)
0
Komentarz usunięty
0
KYXSAN, jakie 3k w clutchu zrobił :D
0
@PatrychoO ''kręciła z synem Górniak'' xDD
Na serio? Ona przecie 4 lata starsza
1
@Pawlak1992 Jakby była z Ukrainy, to nie tylko finał, ale i top3 by minimum miała xD
1
@Kgorecki2500 Ale przecież nie ma żadnego potwierdzenia, że to wejdzie
0
@takisobiektos Albo C9 z Bostonu :)
Edit: Kurła, piszcie jakieś hasztagi, bo znowu się złapałem, że to o CSie xD