0

@ViscaelBarca2007 Też tak może być

0

@JordiAlbion Prędzej tej Chelsea XD

0

@Barca1922 Kolega już podał :p

6

Chłop na Betclicku wyjął 735 339,28 zł :o

To trzeba być w czepku urodzonym

0

@pasjonat Pewnie nie, i media podsycają plotki
Poza tym, czas leczy rany

0

@FCB24 Ale nie mów tak, przecież Guardiola to geniusz

Takie mecze tylko mnie uświadamiają, że nie chce jego powrotu.

0

@macio_944 @against_modern_football Wiem, wiem, ale pomysł fajny :p

1

Vinicius co się pobawił :o

0

@PatrychoO Jaki skład ma Xavi, a jaki Pep

0

@PatrychoO Ile Pep trenuje City i wykłada się w LM?

1

W końcu!

0

I pomyśleć, że są tu tacy, którzy chcieli powrotu Guardioli do Barcelony

Szczerze, to ja już wolę Xaviego, bo patrząc na Pepa, który kompletnie nie wyciąga wniosków to mi się nóż w kieszeni otwiera...

0

@Kessie Krzysio to ma tyle wspólnego z Sentino, co ja nie przymierzając z baletem mongolskim.

0

@Firestone Przecież Grillisz > Iniesta ^^

4

Rudiger za faul bez zamiaru odebrania piłki - brak żółtej
Carvajal celowo odpycha Grealisha - brak choćby żółtej

Aż dziwne, że Krossowi dał, bo znając tego klauna to można było mieć wątpliwości

2

@cris2706 A ile ma wygranych w LM? No właśnie...

0

@Encore Ta, i Real z kontry na 2:0 wsadzi :D

0

Jak tam to City co miało posprzątać tą LM?

0

No i klasyka, kolejny raz City totalnie zesrane xD

Ale bramka ładna

5

Bez żółtej xDDD

Piękne drukowanko

0

@arasz1819 Dias też fajnie wybił xD

2

@BulaKG To musi być mega przeżycie

Sam będąc na pierwszym meczu LM (Szachtar - Celtic) miałem ciary przy hymnie, a co dopiero trzeba czuć na płycie boiska :)

0

The Champioooooons

0

Szkoda, że oba te kluby nie mogą odpaść xD

Już bym wolał pary
Milan - Real
Inter - City
To przynajmniej poszedłby doping na Włochów

0

@marcin62 Kur... to mogłeś na Real postawić

1

@AFA90 Wysyłka InPostem i dalej nie wie kim jestem :p

0

@takisobiektos @ranger3120 Tylko FVRIA panowie!

3

No i Mouz jedzie do domu z 0-3 xD

Nawet Fluxo będzie wyżej :D

0

@BorzyKrzys Rubli*

4

@MesQueUnClub96 @Kapitan hawk Wiesz coś o tym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?