HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 Też tak może być
0
@JordiAlbion Prędzej tej Chelsea XD
0
@Barca1922 Kolega już podał :p
6
Chłop na Betclicku wyjął 735 339,28 zł :o
To trzeba być w czepku urodzonym
0
@pasjonat Pewnie nie, i media podsycają plotki
Poza tym, czas leczy rany
0
@FCB24 Ale nie mów tak, przecież Guardiola to geniusz
Takie mecze tylko mnie uświadamiają, że nie chce jego powrotu.
0
@macio_944 @against_modern_football Wiem, wiem, ale pomysł fajny :p
1
Vinicius co się pobawił :o
0
@PatrychoO Jaki skład ma Xavi, a jaki Pep
0
@PatrychoO Ile Pep trenuje City i wykłada się w LM?
1
W końcu!
0
I pomyśleć, że są tu tacy, którzy chcieli powrotu Guardioli do Barcelony
Szczerze, to ja już wolę Xaviego, bo patrząc na Pepa, który kompletnie nie wyciąga wniosków to mi się nóż w kieszeni otwiera...
0
@Kessie Krzysio to ma tyle wspólnego z Sentino, co ja nie przymierzając z baletem mongolskim.
0
@Firestone Przecież Grillisz > Iniesta ^^
4
Rudiger za faul bez zamiaru odebrania piłki - brak żółtej
Carvajal celowo odpycha Grealisha - brak choćby żółtej
Aż dziwne, że Krossowi dał, bo znając tego klauna to można było mieć wątpliwości
2
@cris2706 A ile ma wygranych w LM? No właśnie...
0
@Encore Ta, i Real z kontry na 2:0 wsadzi :D
0
Jak tam to City co miało posprzątać tą LM?
0
No i klasyka, kolejny raz City totalnie zesrane xD
Ale bramka ładna
5
Bez żółtej xDDD
Piękne drukowanko
0
@arasz1819 Dias też fajnie wybił xD
2
@BulaKG To musi być mega przeżycie
Sam będąc na pierwszym meczu LM (Szachtar - Celtic) miałem ciary przy hymnie, a co dopiero trzeba czuć na płycie boiska :)
0
The Champioooooons
0
Szkoda, że oba te kluby nie mogą odpaść xD
Już bym wolał pary
Milan - Real
Inter - City
To przynajmniej poszedłby doping na Włochów
0
@marcin62 Kur... to mogłeś na Real postawić
1
@AFA90 Wysyłka InPostem i dalej nie wie kim jestem :p
0
@takisobiektos @ranger3120 Tylko FVRIA panowie!
3
No i Mouz jedzie do domu z 0-3 xD
Nawet Fluxo będzie wyżej :D
0
@BorzyKrzys Rubli*
4
@MesQueUnClub96 @Kapitan hawk Wiesz coś o tym?