HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszystko, wszystkim, ale nie przypuszczałem, że Ence zrobi 3:0
@Rewolucja123
0
@DaPidejpi Imo Manchester lepszy
0
@dniel Mam nadzieję, że to ironia xD
2
@Kondziubarca Busi odejdzie, to czyli Messi raczej nie przyjdzie
0
@Janas11224
2
@supraomnes1 Serce: Guardiola
Rozum: Ancelotti
0
@wierbafcb Piwa, nie piję, aczkolwiek czteropaczkiem Coca Coli/Pepsi nie pogardzę :D
2
@Lionel_Messi10 Byku, no offence, ale śmierdzi kolejnym fejem.
Poza tym, swego czasu twierdziłeś, że Lequipe to ściek.
0
@Rewolucja123 Dla mnie Major rozpocznie się jak dołączy Furia, bo nie mam innej ekipy której kibicuję.
Dlatego te meczyki oglądam for fun
1
@macio_944 Wiesz, w Norwegii masz Haalanda i Odegaarda i gdzie jest Norwegia?
2
@tristan87 Jakiś filmik, bo z tych zdjęć ciężko cokolwiek wywnioskować?
0
Zajebiste to NiP, takie nie za mocne
4
@Rust_Cohle Jutro City a w ewentualnym finale za Milanem/Interem
1
@BorzyKrzys Tak jak mówisz Krzysio.
0
No i Faze z 2:0
1
@BorzyKrzys Odezwała się, pyra słuchająca Sentino xD
1
@Bartula Czemu? Mamy puchar, gra się znacznie poprawiła względem zeszłego sezonu i wszystko idzie ku dobremu, więc co mnie ma piec?
Przecież ja sam pisałem, że Raków zasłużenie zdobył MP
1
@Bartula Odezwał się, odklejony alkoholik xD
0
rain jaka forma :o
0
Z3VY co clutcha ugrał :D
1
Zajebiste staty NAF'a :D
6/6/21 xD
0
@Kluivert_P Wraca
0
@Tom_Tom Otoczenie, dilerzy, kurły i mordercy
2
@michal26 Ten komentarz xDD
"Żebyś widział czy hoddog jest już do odbioru, mogliby jeszcze takie małe otwierane okienko zrobić jak jest w aptekach 24h to byś se srał, jadł i oglądał co się na sklepie dzieje"
2
@bartas97 Wiedziałem, że ktoś z Rakowa to sparodiuje xD
Btw, czemu nie fetujesz na mieście?
2
@Kamilos84 Dadzą im po komputerze gamingowym
0
@LukaszFan Tak, ale ten wyśmiewany Raków dostał też oklep w Warszawie 3:1 i przegrał w finale pucharu Polski z grającą w "10" Legią xD
1
@antymadridista100 Wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna.
2
@FcPortoFan1999 Ta jasne xD
5
Jeszcze raz gratuluję mistrzostwa
@bartas97