2

Wszystko, wszystkim, ale nie przypuszczałem, że Ence zrobi 3:0
@Rewolucja123

0

@DaPidejpi Imo Manchester lepszy

0

@dniel Mam nadzieję, że to ironia xD

2

@Kondziubarca Busi odejdzie, to czyli Messi raczej nie przyjdzie

0

2

@supraomnes1 Serce: Guardiola
Rozum: Ancelotti

0

@wierbafcb Piwa, nie piję, aczkolwiek czteropaczkiem Coca Coli/Pepsi nie pogardzę :D

2

@Lionel_Messi10 Byku, no offence, ale śmierdzi kolejnym fejem.

Poza tym, swego czasu twierdziłeś, że Lequipe to ściek.

0

@Rewolucja123 Dla mnie Major rozpocznie się jak dołączy Furia, bo nie mam innej ekipy której kibicuję.

Dlatego te meczyki oglądam for fun

1

@macio_944 Wiesz, w Norwegii masz Haalanda i Odegaarda i gdzie jest Norwegia?

2

@tristan87 Jakiś filmik, bo z tych zdjęć ciężko cokolwiek wywnioskować?

0

Zajebiste to NiP, takie nie za mocne

4

@Rust_Cohle Jutro City a w ewentualnym finale za Milanem/Interem

1

@BorzyKrzys Tak jak mówisz Krzysio.

0

No i Faze z 2:0

1

@BorzyKrzys Odezwała się, pyra słuchająca Sentino xD

1

@Bartula Czemu? Mamy puchar, gra się znacznie poprawiła względem zeszłego sezonu i wszystko idzie ku dobremu, więc co mnie ma piec?

Przecież ja sam pisałem, że Raków zasłużenie zdobył MP

1

@Bartula Odezwał się, odklejony alkoholik xD

0

rain jaka forma :o

0

Z3VY co clutcha ugrał :D

1

Zajebiste staty NAF'a :D

6/6/21 xD

0

@Kluivert_P Wraca

0

@Tom_Tom Otoczenie, dilerzy, kurły i mordercy

2

@michal26 Ten komentarz xDD
"Żebyś widział czy hoddog jest już do odbioru, mogliby jeszcze takie małe otwierane okienko zrobić jak jest w aptekach 24h to byś se srał, jadł i oglądał co się na sklepie dzieje"

2

@bartas97 Wiedziałem, że ktoś z Rakowa to sparodiuje xD

Btw, czemu nie fetujesz na mieście?

2

@Kamilos84 Dadzą im po komputerze gamingowym

0

@LukaszFan Tak, ale ten wyśmiewany Raków dostał też oklep w Warszawie 3:1 i przegrał w finale pucharu Polski z grającą w "10" Legią xD

1

@antymadridista100 Wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna.

2

@FcPortoFan1999 Ta jasne xD

5

Jeszcze raz gratuluję mistrzostwa
@bartas97

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?