0

@misteriosoVEB Podałem ci wyżej przypadki Realu i Bayernu to oczywiście odniosłeś się tylko do Barcelony

0

@misteriosoVEB Nie całkiem nic, ale co mam zrobić? Powiesić się z tego powodu?
Zacząłem kibicować Legii w młodym wieku i co, przez historię miałbym przestać im kibicować?

Co mają powiedzieć kibice Realu czy np: Bayernu, który miał w swoich szeregach SSmanów i byli z nim blisko związani.

To jest strasznie błędne podejście, bo nawet Barca ma swoje za uszami. I co przez Rossela czy Bartomeu mam przestać im kibicować?

0

@LM10GOAT Pierwsze spełniło się już po meczu Miedzi z Legią (2:2)

0

@misteriosoVEB Nie zmieni. Myślisz, że nie znam historii, któremu kibicuje?

Poza tym, żyjmy historią, jak wyznawcy Pisu, którym wpaja się, że obecne Niemcy to zło wcielone.

1

@LM10GOAT 20 lat. A był to mecz z Sevillą wygrany 4:2

1

@bartas97 Gość ma więcej klasy, niż dzieciarnia na Rambli co już deprecjonuje zwycięstwo Legii.

Szacun.

0

@PatrychoO Oznacz, zawsze kilka herbików więcej.

Gość, który popiera zachowanie swojego bożka Emilianka będzie mnie od ''warszawioków buraczanych'' wyzywał xD

Matrix.

0

@PatrychoO No wiesz, jak porównujesz zachowanie Tobiasza do buractwa Martineza to ja nie mam pytań, ale co pozbierałeś na mnie zielonych to twoje :D

Następnym razem nie zapomnij pooznaczać swoich funfli.

1

@bartas97 Ja też jeszcze raz gratuluję mistrza

0

@PatrychoO Nie popłacz się.

2

Po zwycięstwo Legio!

Tobi ufam Tobie

0

@partymaker AntyLegia to co się dziwić

0

Tylko by karnego chcieli xD

Zaraz będziecie mieli

1

@PatrychoO Wystarczy, że ty masz.

Ps: Idź sobie kanapki z pasztetem na mecz zrobić.

0

@Katalończyk 99 Dobrze, że powstała ta LKE, idealne rozgrywki dla Polskich klubów

2

@michal26 Tak tak, karny xD

Jakby Araujo tak dzisiaj sfaulował to byś mówił co innego

0

@Kondziubarca no que eu me meti

0

@MrPGG Ale stało się, i dalej nie zmienia to faktu, że Lech grał w 11

0

@MesQueUnClub96 A czy Lech grał w 10?

0

@misteriosoVEB Już nie tylko ja cię przejrzałem, ale wmawiaj dalej, że tak nie jest.

0

@misteriosoVEB Po tobie też niczego nie oczekuje mulciaku

2

@daniel32778 Legia gra w dziesiątkę, czego oczekujesz, otwartej gry xD?

1

@A4ron Legia, Lech, Widzew i Górnik imo najlepszy doping w PL

1

Papszun na rapera się robi xD

0

@Arkon Wiem, i to będzie najśmieszniejsze, że pomimo braku formy go wpuści.

0

@Arkon Jakoś mnie to zbytnio nie dziwi, Konfederata w końcu.

2

@Arkon Zaraz pewnie Carlitosa wpuści :D

0

@Dari0G W sensie pisał tu kiedyś, bo też ktoś zwrócił uwagę o to jak pisze.

0

@Dari0G Z tego co kiedyś widziałem to @AssisMoreira jest Gruzinem

0

@AmigoBlancos Tu by się Boras z Laskowskim przydali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?