HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misteriosoVEB Podałem ci wyżej przypadki Realu i Bayernu to oczywiście odniosłeś się tylko do Barcelony
0
@misteriosoVEB Nie całkiem nic, ale co mam zrobić? Powiesić się z tego powodu?
Zacząłem kibicować Legii w młodym wieku i co, przez historię miałbym przestać im kibicować?
Co mają powiedzieć kibice Realu czy np: Bayernu, który miał w swoich szeregach SSmanów i byli z nim blisko związani.
To jest strasznie błędne podejście, bo nawet Barca ma swoje za uszami. I co przez Rossela czy Bartomeu mam przestać im kibicować?
0
@LM10GOAT Pierwsze spełniło się już po meczu Miedzi z Legią (2:2)
0
@misteriosoVEB Nie zmieni. Myślisz, że nie znam historii, któremu kibicuje?
Poza tym, żyjmy historią, jak wyznawcy Pisu, którym wpaja się, że obecne Niemcy to zło wcielone.
1
@LM10GOAT 20 lat. A był to mecz z Sevillą wygrany 4:2
1
@bartas97 Gość ma więcej klasy, niż dzieciarnia na Rambli co już deprecjonuje zwycięstwo Legii.
Szacun.
0
@PatrychoO Oznacz, zawsze kilka herbików więcej.
Gość, który popiera zachowanie swojego bożka Emilianka będzie mnie od ''warszawioków buraczanych'' wyzywał xD
Matrix.
0
@PatrychoO No wiesz, jak porównujesz zachowanie Tobiasza do buractwa Martineza to ja nie mam pytań, ale co pozbierałeś na mnie zielonych to twoje :D
Następnym razem nie zapomnij pooznaczać swoich funfli.
1
@bartas97 Ja też jeszcze raz gratuluję mistrza
0
@PatrychoO Nie popłacz się.
2
Po zwycięstwo Legio!
Tobi ufam Tobie
0
@partymaker AntyLegia to co się dziwić
0
Tylko by karnego chcieli xD
Zaraz będziecie mieli
1
@PatrychoO Wystarczy, że ty masz.
Ps: Idź sobie kanapki z pasztetem na mecz zrobić.
0
@Katalończyk 99 Dobrze, że powstała ta LKE, idealne rozgrywki dla Polskich klubów
2
@michal26 Tak tak, karny xD
Jakby Araujo tak dzisiaj sfaulował to byś mówił co innego
0
@Kondziubarca no que eu me meti
0
@MrPGG Ale stało się, i dalej nie zmienia to faktu, że Lech grał w 11
0
@MesQueUnClub96 A czy Lech grał w 10?
0
@misteriosoVEB Już nie tylko ja cię przejrzałem, ale wmawiaj dalej, że tak nie jest.
0
@misteriosoVEB Po tobie też niczego nie oczekuje mulciaku
2
@daniel32778 Legia gra w dziesiątkę, czego oczekujesz, otwartej gry xD?
1
@A4ron Legia, Lech, Widzew i Górnik imo najlepszy doping w PL
1
Papszun na rapera się robi xD
0
@Arkon Wiem, i to będzie najśmieszniejsze, że pomimo braku formy go wpuści.
0
@Arkon Jakoś mnie to zbytnio nie dziwi, Konfederata w końcu.
2
@Arkon Zaraz pewnie Carlitosa wpuści :D
0
@Dari0G W sensie pisał tu kiedyś, bo też ktoś zwrócił uwagę o to jak pisze.
0
@Dari0G Z tego co kiedyś widziałem to @AssisMoreira jest Gruzinem
0
@AmigoBlancos Tu by się Boras z Laskowskim przydali