4

Dembele, Dembele, Dembeleee

0

@Sulimo :(

1

@Sulimo Ty to i tak masz dobrze. U mnie Malaga w strefie spadkowej segunda :(

1

I tak to powinno wyglądać w każdym meczu, a nie 1:0 i męczenie buły

0

Ładny pass Busketa

11

Dostał dobre podanie, to w końcu strzelił ;)

3

Fantastyczne uderzenie Raphinhi xDDD

3

Pięknie Christensen

5

Meeeeeessi, Meeeeeeessi

0

W końcu jest jakiś doping, a nie piknikowo jak zwykle

0

Vamos Barca!!! Po 3 punkty!

1

@LM10GOAT Dobrze, że dodałeś 2 komentarz, bo już miałem się uruchamiać xD

0

@Antimadridista~ I cyk BTTS xD

1

@Klaudiaa8 Już wolę @AmigoBlancos z relacjonowaniem meczy Realu, niż psychofana Messiego, co klepie po kilkanaście postów o p$g podczas ich meczów.

0

@MesQueUnClub96 Lewy za to ma owocne mecze xD

0

@TheNekro94 Miłość do PiSu, wymaga wyrzeczeń.

1

@Emhyr Derby Warszawy? Jestem za

1

@Sulimo Wiesz, żeby oni jeszcze robili jakieś wyniki, ale to jest karykatura piłki nożnej.

Pamiętasz rozgrzewkę w meczu pucharu Polski z Kaliszem niejakiego Cayetano Quintany?



To tak w ramach ciekawostki powiem ci, że gość ma staty 0/0 przy 18 meczach w tym sezonie, a zarabia 75k miesięcznie xDDD

2

@Ojciec5tkidzieci Niech się cieszą, że nałapali punktów w pierwszej połowie sezonu, bo tutaj też by się mogli zakręcić przy strefie spadkowej

1

@FcPortoFan1999 Ale się ten Widzew stoczył względem tego, że niedawno byli przez krótką chwilę na 1 miejscu xD

1

@LM10GOAT Soton, Everton, Nottingham.

Wszyscy byle nie Leicester

2

Ale teraz mówię adieu wszystkim którzy wyczekują aż upadnę.

1

@LM10GOAT No to w takim razie będzie ci to leciało.
Tylko potem nie płacz znowu jaka to Moderacja zła xD

26

@LM10GOAT (Nie ja zgłaszałem). Dziwisz się, jak wałujecie non stop ten sam temat?
''30 dni temu'', ''60 dni temu'', dzisiaj ''131 dni temu''.

Teraz codziennie będziecie wklejać linki z twittera, że Messi wygrał MŚ xD?

Jak widać, już nawet Moderacja doszła do wniosku, że to zwykły spam.

1

@bartas97 No to o tyle dobrze :p

Patrząc przez pryzmat pojemności stadionu, to tam chyba jest wojna o bilety jak o karpia w Lidlu xD

1

@Quarhodron Woda po treningu > wino > piwo

0

@bartas97 Jak tam? Dorwałeś bilety tym razem? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

No no, widzę, że odsunięcie od składu Kuciaka i Malocy przyniosło oczekiwany skutek :D

Lechia z przytupem wita się z 1 ligą

0

@lucca87 ''graliście w Europejskich pucharach? no i? to ma być sukces?''
Tak, to jest sukces, m.in dlatego, że jako jedyna drużyna w XXI wieku awansowaliśmy do fazy grupowej LM i zajęliśmy w niej 3 miesjce, co praktycznie dla wszystkich drużyn ekstraklasy jest nierealne.

Jedynie my z Lechem godnie reprezentujemy Polskę w europejskich pucharach, więc co ty mi tu bredzisz o jakimś Dudelange xD?

''ja nie wiem co ty przerabiasz, tak ciężko uwierzyć że kogoś nie kibicuje marnej polskiej piłce klubowej? widocznie bardzo ograniczone masz myślenie''

Na pewno nie bardziej ograniczone, niż twoje marna podszyweczko z Częstochowy ;)

0

@lucca87 ''i przy okazji nic nie znaczący klub w Europie:)''
Tak nie znaczący, że latami seryjnie graliśmy w europejskich pucharach xD

''ja nie kibicuje żadnemu klubowi w Polsce, ale lepiej jak mistrzem Polski będzie Raków a nie ten pseudo klub z Warszawy''

Tak tak, ''ty nie kibicujesz żadnemu klubowi''. Przerabiałem już takich ''kibiców'' :D

Mam nadzieję, że 2 maja około 18 będzie piekło jeszcze bardziej ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?