HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston A w Milanie jest Maignan, który już w pierwszym meczu udowodnił, że może ich zatrzymać. Ale wiadomo, jedna bramka i Napoli wraca do gry.
1
@Medium Imo skład Napoli nie powala. Szczególnie braki Kima i Anguissy.
0
@Medium ''Jego zdaniem'' ;)
1
@cris2706 ''Idol'' dzisiejszej młodzieży
1
Ten telefon xD
Edit: Jeszcze tego pajaca kubańczyka pokazują...
0
@DonCarletto Imo:
Popołudniówki > nocki > ranki, z których nie ma żadnego pożytku prócz tego, że masz potem cały dzień wolne, ale co to za wolne, jak po robocie od razu chce mi się iść w kimę xD
0
@tristan87 @ranger3120 Stanika Fontanny nie znacie?
0
Miód na moje oczy, że ludzie wkońcu się poznają na tym pozerze.
Pięknie go tam złomują w komentarzach :D
https://www.facebook.com/100064507487980/posts/pfbid02LE4W4sqRePstCnWHzu2TAqMtPpcMsPgprtgSTNoVGUvQrPgr9S5VAoKemUgRVZ6vl/
0
@PatrychoO "XD No tak, bo ultras z Legiuni nie potrafi zrozumieć, że na mecz można iść z powodów czysto sportowych. "Uga buga śpiewaj albo wypier... przed telewizor".
Po pierwsze, nie jestem Ultrasem, sam czuję, że mam jeszcze przymały staż, żeby móc się nim nazywać ;)
Nie każę Ci wypier... przed telewizor, nie chcesz to nie śpiewaj, są specjalne trybuny (jak rodzinna) gdzie możesz siedzieć i nikt ci nie zwróci uwagi, że nie śpiewasz.
Ale jak już chodzisz na te mecze, to fajnie byłoby wspierać swoją ekipę.
W ogóle bardzo fajnie ujął to @escarabajo w swoim pierwszym komentarzu w tym wątku.
0
@PatrychoO Chodzisz, hmm.
Z tego co widzę to chyba na mszę do kościoła.
Nawet jeśli są jakieś burdy, to zazwyczaj jest to kilka łbów, którzy od buta powinni dostawać zakazy stadionowe.
To już nie te czasy, że się walą na stadionach, teraz robią ustawki w lasach czy na obrzeżach miasta i nikt postronny na tym nie cierpi.
"Ale chodzę oglądać mecz, cała reszta mnie nie obchodzi."
Czyli rozumiem, że nie obchodzi Cię atmosfera na stadionie, ładne oprawy i przychodzisz tylko posiedzieć xD?
0
@escarabajo Bawi, ale i wku.... zarazem.
Gość nie ma zielonego pojęcia na tematy kibicowskie a się wypowiada i obraża normalnych kibiców od kiboli i zwierząt.
0
@PatrychoO Chłopie, ale ty jesteś zero jedynkowy.
Byłeś kiedyś na jakimśkolwiek meczu, czy wszystkie oglądasz w domku pod kocykiem jedząc czipsiki i popijając je ciepłą herbatką?
Załóżmy, że miałbyś jechać na finał Pucharu Króla a władze miasta np Bilbao nie wyraziłyby zgody na wniesienie oprawy, kibice Barcelony solidarnie nie weszliby na mecz a kibice Realu by weszli i złamali zasady kibicowskie, też byś krytykował kibiców Barcy, czy przyznałbyś rację i jechał po Realu?
Poza tym ciśniesz po kibicach Legii czy Lecha, wrzucając ich do jednego wora z kibolami i porównując ich do zwierząt w zoo.
Nie wiem czy wiesz, ale na Żyletę przychodzą też normalni kibice, rodziny z dziećmi, czy osoby starsze, ale wiadomo wszyscy kibole...
Jak kibice Rakowa są tacy mądrzy, i nie zależy im na oprawach, to po co w takim razie robią je na swoim stadionie?
Przecież na Narodowy tak ochoczo wchodzą bez niej.
6
@tomek8756 Ona taka nie jest ^^
0
@PatrychoO Ale Ty wiesz, że pół Polski ma takie stanowisko, w tym Lech?
Ale wiadomo, trzeba przytoczyć tylko "Warszawioków", żeby narracja się zgadzała.
Nic nowego u Ciebie i tobie podobnych pikników co chodzą na mecze, żeby pojeść popcornu.
Myślisz, że przez co większość klubów nie szanuje Rakowa?
0
@draxidox Coraz bardziej zastanawiam się czy oddać na nich głos.
Rozumiem utrzymać 500+, ale jak on chce to jeszcze waloryzować i dokładać kolejnych socjali, wmawiając przy tym, że obniży inflację to xD
1
@bartas97 Nie ma opcji, żeby tutaj coś jeszcze się stało.
3 przegrane w 6 meczach, bez szans.
Gratuluję :|
@Kinginiesta Dzisiaj nie pajacował ;)
3
Gratuluję Mistrzostwa Polski
@bartas97
A ten Velde to wyjątkowy klaun...
1
@FcPortoFan1999 Wróg Twojego wroga jest Twoim przyjacielem :p
Kibice Widzewa, też nie lubią Rakowa.
0
Jazda RTS!
Dzisiaj wyjątkowo po 3 punkty!
0
@against_modern_football
1. Legia -
2. Milan -
3. Barca -
1
@Emhyr ''Wygrał to ma prawo się cieszyć w wszelaki sposób.''
Czyli mógłby np: przywalić sędziemu, napluć na Mbappe, a fanboje i tak by go broniły xD
''Jakby Mekambe tak zrobił to pewnie bys to olał albo więcej powiedziałbyś że dobrze tak tej Argentynie że taki gest zrobił.''
Tak, bo ty już wiesz co bym zrobił.
@PatrychoO Ooo, jest i tworzenie sztucznej narracji i słów, których nigdy nie użyłem, tylko po to, żeby później napisać, jak to ja nie zostałem ''wyjaśniony'' :D
''Fantastyczna forma jest wtedy kiedy Ronaldo strzela Al Kebabowi bramkę.''
I standardowo zarzucanie mi, że spuszczam się nad formą Ronaldo po meczach z pastuchami, kiedy ani nie oglądam meczów tej ligi, ani nic o tym nie piszę.
Kończę z wami tą bezsensowną dyskusję, bo sajko fanów i tak nie przegadam, a poza tym nie będę wam nabijał GD.
0
@Emhyr ''Równie dobrze mógł na to nasikać wygrał to może robić co chce.''
Czyli rozumiem, że wybyczyłbyś mu wszystko, bo ''wygrał'', tak?
''Wspierać Ległę i ich bandyctwo kibicowskie i boiskowe jak Jędrzejczyk a jednocześnie hejtowac jakąś celebrację xD''
Nie wiem czy wiesz, ale kibicuję klubowi, a nie pojedynczemu zawodnikowi (też nie przepadam za Jędrzejczykiem) i nie utożsamiam się z kibolami.
1
@Sysia11 ''Fantastyczna forma'' xD
''Argentyna na Copa będzie faworytem.''
Ciężko żeby nie była, jak tam gra tak naprawdę tylko ona i Brazylia.
Urugwaj bez formy, Kolumbia to samo, Chile w rozsypce
@Emhyr Pięknie sobie tłumaczysz jego głupotę, ale szczerze, jakoś mnie to nie dziwi - klasyczny poziom fanbojstwa.
Aż się dziwie, że nie wywyższacie go jeszcze ponad ter Stegena czy Neuera :D
Przecież jest taki fantastyczny.
0
@Emhyr Zajebiste porównanie, takie nie mające nic do rzeczy.
0
@Emhyr Jeśli ''pewnością siebie'' nazywamy tą obsceniczną celebrację na Mundialu, to tak.
''A hipokryzja to nie wiem o czym mówisz''
O tym:
https://www.fangol.pl/view/352812/emiliano-martinez-zaluje
Tymczasem Martinez po meczu z Panamą:
https://www.sportskeeda.com/football/news-lmao-trolling-fans-react-argentina-star-emi-martinez-recreates-infamous-world-cup-celebration-win-panama
Brońcie go dalej, fantastycznie wam to wychodzi xD
@PatrychoO Idź se Harry'ego Pottera odpal 128 raz
2
@Emhyr Jedyne co mnie boli, to jego głupota i hipokryzja, reszta bez znaczenia
@PatrychoO Mądrego to miło posłuchać
1
Komentarz usunięty
0
@Gibbon_FCB Zdecydowanie Milanowi i Maladze, która jest na skraju spadku do 2 ligi :(
2
@bartas97 Tweety o Messim od jego fanboja.
4
@norbi77 Imo, to jest czerwona karta