HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Żabka i Biedra jeszcze otwarte ;)
3
Cuccittini wróć ;(
1
Garcia i Ferran, jak to wygląda xDDD
4
Jeszcze ten pseudo raper w studiu xD
2
Kessie jaka ruleta :o
1
Tu chyba nie było karnego, w sumie to była podpierająca ręka
4
Kto to był, ten chory?
3
Visca el Barca! Visca Catalunya!
1
@BulaKG Jprd, bez komentarza.
0
@BulaKG A kogo wzięli xD?
3
@Deviler Penisen do dupen
0
@tomek8756 Z serii, "historyjki, które nigdy się nie wydarzyły" ^^
0
@AFA90 Donatello z kurczakiem >>>
1
@DonCarletto I to nieudolny, bo zebrał ledwie pięć xD
0
@Emhyr Obecni (Jędrzejczyk kapitan, Wszołek, Tobiasz, Miszta i Sokołowski)
1
@Donnie_Darko Przeczytałem dwa zdania i już widzę z kim mam do czynienia xD
Chłopie kup se tej maści i się nią nasmaruj, bo nie widzę innego ratunku.
0
@Donnie_Darko Wy macie 12 lat, że was to rusza, czy co?
4
@IronSanHybrid A nominacja to gdzie :]?
5
@hayek Czasami odnoszę wrażenie, że te fanboje Messiego nie do końca wierzą w to, że Leo jest najlepszy w historii (pomimo zdobycia MŚ) i dlatego dalej wyśmiewają i umniejszają temu Ronaldo ile się da.
Zachowują się, jakby nie mieli życia prywatnego i ich jedyną rozrywką było wykłócanie się na randomowej stronie kto jest lepszy xD
1
@Comentateiro Luzik, bez spiny Pelinho
6
@Kondziubarca Nic tylko "napluć w ryj, i nazywać go szmatą".
Wkońcu sam tak chciał
1
@Comentateiro Niepokoi mnie Twoje zdanie na temat covida i szczepień.
@Kidd Paniee, ja jestem wieloletnim kibicem wojskowych, i mnie tu nie wkurłłaj.
0
@Comentateiro Witam, byłem tu przed gorącymi
0
@Zoker Ale nie mów tak, przecież według nich nawet Rasiak był lepszy od Krisztianu
5
@Vernon_Roche Ale wy macie kompleksy na punkcie tego Ronaldo
Bym się śmiał, jakby Messi przyjął tą ofertę Al Hilal na 400M za sezon i wszystkie fanboje, której wyśmiewały tą pasterską ligę, by ją ogladali xD
1
@Albatros Czyli innymi słowy, typowe MMy :D
Rozumiem o czym mówisz.
W pierwszym wypadku natychmiastowo mutuje delikwenta i staram się ugrać jak najwięcej z resztą drużyny (czasami się udaje, czasami nie).
Drugi przypadek jest praktycznie w każdym meczu, najlepsze jest to, że mówisz głąbom "play time", a oni i tak pickują na tą AWP na midzie i koniec końców często z 4 na 1/3 na 1 zostaję 1 vs 1 xD
0
@AFA90 Ciekawe gdzie byłeś, jak po mundialu puszczał jak amator xD?
0
@talizmo Ale wiesz, że mecz, meczowi nie równy i, że za Legią ciężki mecz z Rakowem 3 dni temu?
0
@Albatros W sensie?
0
@Nazio87 A później się obudziłeś ;)