1

@macio_944 Żabka i Biedra jeszcze otwarte ;)

3

Cuccittini wróć ;(

1

Garcia i Ferran, jak to wygląda xDDD

4

Jeszcze ten pseudo raper w studiu xD

2

Kessie jaka ruleta :o

1

Tu chyba nie było karnego, w sumie to była podpierająca ręka

4

Kto to był, ten chory?

3

Visca el Barca! Visca Catalunya!

1

@BulaKG Jprd, bez komentarza.

0

@BulaKG A kogo wzięli xD?

3

@Deviler Penisen do dupen

0

@tomek8756 Z serii, "historyjki, które nigdy się nie wydarzyły" ^^

0

@AFA90 Donatello z kurczakiem >>>

1

@DonCarletto I to nieudolny, bo zebrał ledwie pięć xD

0

@Emhyr Obecni (Jędrzejczyk kapitan, Wszołek, Tobiasz, Miszta i Sokołowski)

1

@Donnie_Darko Przeczytałem dwa zdania i już widzę z kim mam do czynienia xD

Chłopie kup se tej maści i się nią nasmaruj, bo nie widzę innego ratunku.

0

@Donnie_Darko Wy macie 12 lat, że was to rusza, czy co?

4

@IronSanHybrid A nominacja to gdzie :]?

5

@hayek Czasami odnoszę wrażenie, że te fanboje Messiego nie do końca wierzą w to, że Leo jest najlepszy w historii (pomimo zdobycia MŚ) i dlatego dalej wyśmiewają i umniejszają temu Ronaldo ile się da.

Zachowują się, jakby nie mieli życia prywatnego i ich jedyną rozrywką było wykłócanie się na randomowej stronie kto jest lepszy xD

1

@Comentateiro Luzik, bez spiny Pelinho

6

@Kondziubarca Nic tylko "napluć w ryj, i nazywać go szmatą".

Wkońcu sam tak chciał

1

@Comentateiro Niepokoi mnie Twoje zdanie na temat covida i szczepień.

@Kidd Paniee, ja jestem wieloletnim kibicem wojskowych, i mnie tu nie wkurłłaj.

0

@Comentateiro Witam, byłem tu przed gorącymi

0

@Zoker Ale nie mów tak, przecież według nich nawet Rasiak był lepszy od Krisztianu

5

@Vernon_Roche Ale wy macie kompleksy na punkcie tego Ronaldo

Bym się śmiał, jakby Messi przyjął tą ofertę Al Hilal na 400M za sezon i wszystkie fanboje, której wyśmiewały tą pasterską ligę, by ją ogladali xD

1

@Albatros Czyli innymi słowy, typowe MMy :D

Rozumiem o czym mówisz.
W pierwszym wypadku natychmiastowo mutuje delikwenta i staram się ugrać jak najwięcej z resztą drużyny (czasami się udaje, czasami nie).

Drugi przypadek jest praktycznie w każdym meczu, najlepsze jest to, że mówisz głąbom "play time", a oni i tak pickują na tą AWP na midzie i koniec końców często z 4 na 1/3 na 1 zostaję 1 vs 1 xD

0

@AFA90 Ciekawe gdzie byłeś, jak po mundialu puszczał jak amator xD?

0

@talizmo Ale wiesz, że mecz, meczowi nie równy i, że za Legią ciężki mecz z Rakowem 3 dni temu?

0

@Albatros W sensie?

0

@Nazio87 A później się obudziłeś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?