HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Byłem na tym meczu :D
0
@Rust_Cohle Pod włos to Cię co miesiąc @Luciano99 z wypłatą bierze xD
2
@Rust_Cohle Prawdziwie to was upokorzyli madrycioki w 1/8 LM ^^
1
@Rust_Cohle Nie śmieszne Liverpoolarzu
1
@Jakchcesz I fanbojków Cuccitiniego i dos Santosa Aveiro xD
1
@bartas97 Pieczonki to z was zrobimy w sobotę o 17:30 ^|^
14
Wróciła stara dobra La Rambla
3 gorące i 3 na temat polityki :D
Kampanie wyborczą uważam za otwartą.
0
@Zoker Ale on taki nie jest ;)
On tylko pisze o szachach
4
@Donowitz Konfa to jest to samo gówno co PiS, tylko w mniejszym wymiarze.
Koniec końców, nie zdziwiłbym się jakby się zbratali z pisiorami xD
A ludzie chcą na to głosować... :D
1
@pt9 Coś jak w przypadku Dua Lipy, też ładna, ale jakoś nie mogę na nią patrzeć pod kątem seksualnym.
3
@DonCarletto To musi być troll, zwyczajnie nie wierzę, że ktoś może być aż tak nieudolny w kontaktach z kobietami xD
Może lepiej, żeby na jej wiadomości odpowiadała sztuczna inteligencja ^^
3
@Janas11224 Ależ z Ciebie Alvaro, ja cie gacie :*
4
@Pawel13sz A teraz niech poda na kim punkty w rankingu nabija sobie Curacao a na kim Luksemburg xD
Curacao grając w Europie, byłoby niewiele wyżej od Liechteinsteinu.
0
@Szklaner Obrona MAtSA z Bayernem:
1
@Messibestplayerintheworld
Wygrali dzięki geniuszowi i zmotywowanemu Messiemu.
Gdyby podeszli do MŚ bez Leo, to mieliby problem wyjść z grupy.
7
@macio_944 W opis tej partii idealnie wpisuje się tekst Paulo @VegetaPolska Coelho :D
"Ona taka nie jest" xD
4
@Lionel_Messi10 "Nie kibicuje po pierwsze Reprezentacji Polski, zakończyłem im kibicowanie w 2012 roku po ich fantastycznym Euro i to w dodatku u siebie haha"
To tylko ukazuje jakiego rodzaju jesteś kibicem, że wyśmiewałeś i życzyłeś porażek reprezentacji, która reprezentuje, także i ciebie.
"Nie nazywaj się fanem Leo bo nim nie jesteś."
Bo co? Bo ty mi tak napisałeś?
Proszę Cię :D
1
@Lionel_Messi10 Ochłoń koleżko i napij się wody, bo ci serce stanie od tej napinki.
"No jak nie? chciałeś żeby odpadł z MŚ"
Nie chce ci psuć narracji, ale tak tylko przypomnę, że nie kibicowałem Argentynie nie z powodu Messiego a z powodu takich półgłówków jak Martinez, Paredes czy De Paul, ale widzę, że ty wiesz lepiej xD
"Więc już się nie kompromituj i wstydu oszczędź madrytczoku i nie nazywaj się fanem Leo tyle ode mnie i więcej tu nie zaglądam bo się kompromitujesz na każdym kroku i wybielasz w dodatku."
Akurat ty jako jeden z ostatnich powinieneś pisać takie rzeczy hipokryto.
Przypomnieć ci, co wypisywałeś o reprezentacji Polski przy okazji meczów z Meksykiem, Arabią czy Argentyną?
Przypomnieć ci Twoją kompromitację w momencie gdy Mbappe doznał kontuzji, albo jak wklejałeś fejki, żeby tylko narracja ci się zgadzała?
Odezwała się, alfa i omega co kompromituje się na lewo i prawo.
0
@Ying Zacznijmy od tego, że nie wskoczyłbym w ogień za żadnego piłkarza, no chyba, że za kogoś ze starej gwardii typu Puyol czy Iniesta.
Mieszam Messiego z błotem?
Przecież przez cały mój pobyt na tej stronie nie napisałem na jego temat żadnej niepochlebnej opinii, poza tym ja sam chce jego powrotu do Barcelony.
0
@TheNekro94 Tam są fanboje Ronaldo, więc na to samo wychodzi.
6
@Xpert77 Któryś już raz z kolei mówię, że nie uparłem się na Messiego, bo dla mnie Leo zawsze będzie lepszy od Ronaldo.
Mi chodzi przede wszystkim o fakt, jak tutejsi fanboje umniejszają Ronaldo 2 bramek z Luksemburgiem, bo przecież to ogóry, kilka dni później spuszczając się nad bramkami z Curacao xD
Gdzie tu logika?
3
@TheNekro94 Może i by klepnęli, ale śmieszy mnie to gadanie fanbojków Argentyny typu "Kurakało i tak lepsze od Luksemburga", bo jest 18 miejsc wyżej xD
Tymczasem, zobaczmy z jakimi drużynami na codzień mierzy się Curacao a z jakimi Luksemburg :D
2
@PatrychoO Hat - Tricka z pół amatorami, którzy są na 76 miejscu tylko dlatego, że klepią jakieś Portoryka, Saint Vincent i Grenadyny czy Wyspy dziewicze xD
GOAT poziom :D
2
@Rust_Cohle Dokładnie towarzyszu
8
Pamiętajcie, od dzisiejszej nocy Curacao to gigant światowego futbolu, ale tylko dopóki nie zagra z nimi Portugalia z Ronaldo na czele - wtedy wrócą do bycia ogórkami ^^
0
@Nano22 Imo jeszcze Liverpool 4:0, to też był nie lada wyczyn
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@arasz1819 "flaka z Madery" xDD
Jednego z najlepszych piłkarzy świata cisnąć od flaków xD
3
@marcin62 Uwaga, rzigom :×
1
@masq Grubo :D
Jeszcze dwójki najbardziej zagorzałych brakuje ^^