HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler FUT w tym momencie to jedno wielkie gówno, nie polecam.
0
@tristan87 Ładnie ich tłuczesz na Polsacie 2 :D
0
@mekston W dużej mierze dzięki Messiemu
0
@Coutinho007 Nazwiskami tak, grą niekoniecznie, ogólnie uważam, że Argentyna jest zbyt mocno hajpowana jeśli chodzi o moc tej drużyny.
0
@Faro Przypomnę, że Maroko wywaliło z mundialu napakowaną gwiazdami Portugalię, także nie wiem co to za porównanie.
0
@Faro Jakbyś jej odjął Messiego to imo jest to samo co z Meksykiem na MŚ
0
@Faro Na boską Argentynę by wystarczyła
0
@WisniaKala Oesu, przecież to jawna ironia/sarkazm w nawiązaniu do uniwersum złomiarzy xD
Nawet @Luciano99 to wyłapał
1
@Coutinho007 Hala dzieci, co zrobisz
2
@Luciano99 To samo mówi Twój ojciec, jak matula kupuje jedzenie dla Ciebie ;)
3
Jajka klasy "L" w Biedronce 9,99...
Jeszcze kilka dni temu 9,42, k**** w tym tempie jajka będzie się traktować jak mięso na schabowe
0
@Kondziubarca Obiecać obiecał, ale to nie znaczy, że musi to zrealizować ;)
Ten socjal może być zasłoną dymną, żeby ludzie głosowali na PO.
1
@adi7adi8 Są już jakieś wymagania sprzętowe CS2?
3
@takisobiektos ''Skończona gra'' jak to tutaj ktoś ostatnio pisał :D
0
@tristan87 Granatnik na komendzie, granat w siedzibie pisu.
Kierwa, bombowy kraj
0
@maroon Na kogo oddasz swój cenny głos?
0
@VegetaPolska W Twoim przypadku, to wolałbym politykę xD
4
Jak dla mnie, to każda osoba, która chce odsunięcia PiSu od władzy, musi zagłosować na PO i byłego przewodniczącego rady europejskiej Donalda Tuska!
1
Komentarz usunięty
0
@PatrychoO Wiesz, mi nie chodzi o umniejszanie Messiemu i nie jestem fanem Ronaldo, tylko fanem ich obu.
Chodzi mi o brak konsekwencji i obiektywizmu.
1
@AbelKabel ''U nas w Polsce zaściankowej tylko widza w tym problem''
Odezwał się gość, który przywalił się do @Janas11224, że to nie jego samochód :D
1
@Crystal37 Ale co to ma do rzeczy? Gol to gol, ile koniec końców strzelił Messi? Jednego
1
@PatrychoO No i klasyka. Jak jedni umniejszają Messiemu, to zaraz odwet i umniejszanie Ronaldo xD
Dla mnie możesz za nim nie tęsknić, ale nie zmienia to faktu, że jest zawodnikiem wybitnym i jednym z najlepszych w historii.
Najśmieszniejsze jest to, że fani Messiego deprecjonują bramkę Ronaldo z Liechtensteinem, ale jakby Messi strzelił identyczną, to byście się nad nią rozpływali, bo strzelił ją Messi.
To jest nic innego, jak brak obiektywizmu, ale co ja ''madryciak'' tam wiem :D
2
@PatrychoO Curacao lepsze od dużej części europejskich reprezentacji xDDDDD
Pięknie odlatujecie :D
0
@Donnie_Darko Nie zmienia to faktu, że wszystkie 3 drużyny to zwykłe ogóry
0
@Donnie_Darko Ronald Koeman aka arasz? TOP!
5
Do sajko fanów jednego i drugiego.
Wam się oczy otworzą, jak zejdą ze sceny...
3
@BaroPodertos Jak z botami na amatorze w Fifie
3
@RomanHoffer Po takim czymś, najlepiej jest od razu zapomnieć, robić swoje, iść dalej i nie popełniać tego samego błędu.
Bukmacherka jest bezlitosna. Ty i tak się ciesz, że straciłeś tylko kilka tysięcy, a nie zostałeś bankrutem i wylądowałeś na ulicy, jak to bywa z hazardzistami.
1
@kryhaa Ale to nie do mnie tak