1

@Deviler FUT w tym momencie to jedno wielkie gówno, nie polecam.

0

@tristan87 Ładnie ich tłuczesz na Polsacie 2 :D

0

@mekston W dużej mierze dzięki Messiemu

0

@Coutinho007 Nazwiskami tak, grą niekoniecznie, ogólnie uważam, że Argentyna jest zbyt mocno hajpowana jeśli chodzi o moc tej drużyny.

0

@Faro Przypomnę, że Maroko wywaliło z mundialu napakowaną gwiazdami Portugalię, także nie wiem co to za porównanie.

0

@Faro Jakbyś jej odjął Messiego to imo jest to samo co z Meksykiem na MŚ

0

@Faro Na boską Argentynę by wystarczyła

0

@WisniaKala Oesu, przecież to jawna ironia/sarkazm w nawiązaniu do uniwersum złomiarzy xD

Nawet @Luciano99 to wyłapał

1

@Coutinho007 Hala dzieci, co zrobisz

2

@Luciano99 To samo mówi Twój ojciec, jak matula kupuje jedzenie dla Ciebie ;)

3

Jajka klasy "L" w Biedronce 9,99...

Jeszcze kilka dni temu 9,42, k**** w tym tempie jajka będzie się traktować jak mięso na schabowe

0

@Kondziubarca Obiecać obiecał, ale to nie znaczy, że musi to zrealizować ;)

Ten socjal może być zasłoną dymną, żeby ludzie głosowali na PO.

1

@adi7adi8 Są już jakieś wymagania sprzętowe CS2?

3

@takisobiektos ''Skończona gra'' jak to tutaj ktoś ostatnio pisał :D

0

@tristan87 Granatnik na komendzie, granat w siedzibie pisu.

Kierwa, bombowy kraj

0

@maroon Na kogo oddasz swój cenny głos?

0

@VegetaPolska W Twoim przypadku, to wolałbym politykę xD

4

Jak dla mnie, to każda osoba, która chce odsunięcia PiSu od władzy, musi zagłosować na PO i byłego przewodniczącego rady europejskiej Donalda Tuska!

1

Komentarz usunięty

0

@PatrychoO Wiesz, mi nie chodzi o umniejszanie Messiemu i nie jestem fanem Ronaldo, tylko fanem ich obu.

Chodzi mi o brak konsekwencji i obiektywizmu.

1

@AbelKabel ''U nas w Polsce zaściankowej tylko widza w tym problem''

Odezwał się gość, który przywalił się do @Janas11224, że to nie jego samochód :D

1

@Crystal37 Ale co to ma do rzeczy? Gol to gol, ile koniec końców strzelił Messi? Jednego

1

@PatrychoO No i klasyka. Jak jedni umniejszają Messiemu, to zaraz odwet i umniejszanie Ronaldo xD

Dla mnie możesz za nim nie tęsknić, ale nie zmienia to faktu, że jest zawodnikiem wybitnym i jednym z najlepszych w historii.

Najśmieszniejsze jest to, że fani Messiego deprecjonują bramkę Ronaldo z Liechtensteinem, ale jakby Messi strzelił identyczną, to byście się nad nią rozpływali, bo strzelił ją Messi.

To jest nic innego, jak brak obiektywizmu, ale co ja ''madryciak'' tam wiem :D

2

@PatrychoO Curacao lepsze od dużej części europejskich reprezentacji xDDDDD

Pięknie odlatujecie :D

0

@Donnie_Darko Nie zmienia to faktu, że wszystkie 3 drużyny to zwykłe ogóry

0

@Donnie_Darko Ronald Koeman aka arasz? TOP!

5

Do sajko fanów jednego i drugiego.
Wam się oczy otworzą, jak zejdą ze sceny...


3

@BaroPodertos Jak z botami na amatorze w Fifie

3

@RomanHoffer Po takim czymś, najlepiej jest od razu zapomnieć, robić swoje, iść dalej i nie popełniać tego samego błędu.

Bukmacherka jest bezlitosna. Ty i tak się ciesz, że straciłeś tylko kilka tysięcy, a nie zostałeś bankrutem i wylądowałeś na ulicy, jak to bywa z hazardzistami.

1

@kryhaa Ale to nie do mnie tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?