HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZbigniewBoniek Jaką "naszą"?
Ja im nie kibicuję
1
@marcin62 0:4 z Liverpoolem
2:8 z Bayernem
5
Myślałem, że nie będę przeżywał tego meczu, ale jestem tak wk******* na te miernoty, że uj mnie strzela
Rozumiem, przegrać po walce, mecz na styku, ale 1:3 po takiej kompromitacji i wiecznej ladze na Lewego?
Zamiast gryźć trawę za barwy narodowe, to ci grają jakby tu byli tylko dlatego, bo trzeba rozegrać te mecze...
5
@barcelonaLM Przed meczem z Czechami wierzyłem w pewne pierwsze miejsce, ale po tym co wczoraj zobaczyłem, to powątpiewam w awans z tej grupy, szczególnie jeśli będziemy grali takim szrotem...
0
Na kolejnym zgrupowaniu musowo powrót do 4-4-2 i skład:
Szczęsny - Bereszyński, Glik, Nawrocki, Frankowski - Skóraś, Zieliński, Lederman/Kapustka, S. Szymański - Lewandowski, Milik
Żadnych k****, Linettych, Kiwiorów, Karbowników, Gumnych czy Puchaczy ruchaczy...
4
W ogóle powoływanie takich parodystów jak Kiwior czy Linetty to jest żart...
Nawrocki z Kapustką bardzo dobry sezon w Legii i uj brak powołania xD
5
Koeman 0:4 xDDD
@arasz1819 Jak tam? Trzymasz się? :]
10
Komentarz usunięty
3
@Luciano99 Lepiej bym tego nie ujął Panie kolego
0
@DawidekFCB Porównywać Messiego z setkami milionów na koncie, kontraktami sponsorskimi z szarym Kowalskim na umowie o pracę xDDD
14
@Firestone Dobrze, że przynajmniej Messi trzyma poziom i nie czerpie wzorców od tej miernoty jak powyższa czwórka.
6
@PatrychoO I tyle z jego pieprzenia, o wstydzie za tą celebracje xD
6
@AFA90 Nic nowego. Nikt za ten paryski ściek nie będzie umierał
0
@Emhyr Oby, na jednym już byłem z jego udziałem na Camp Nou, ale doznał kontuzji w 18' :(
1
No to trzeba się szykować na przyszły sezon i meczyk na Montujic ^^
Jedna z ostatnich szans na zobaczenie go na żywo.
3
@barcanawieki To wszystko zależy.
Z jednej strony odpisałbym ci, że od razu dałbym redflaga (i z pewnością, w większości przypadków tak by było), ale z drugiej strony, gdyby to była mądra dziewczyna i faktycznie byśmy się pokochali, to jej dziecko nie byłoby dla mnie przeszkodą.
Nie można skreślać człowieka, tylko z powodu posiadania dziecka.
0
@Emhyr Nie wiem, jak dla mnie to jest kompletnie bez sensu.
Wystawiać galową "11" i ryzykować urazy z jakimiś jaśkami z Panamy, zamiast zagrać pół rezerwowym składem i dać szansę młodym.
Jeszcze, żeby to były jakieś eliminacje, ale to tylko towarzyski xD
0
@PatrychoO W sumie ta.
@Emhyr To mogli sobie załatwić mecz z nieco lepszą drużyną, a nie z jakimiś ogórasami, co ich luźno łykną 3,4:0
0
@Kuba_1 Napinać się na towarzyski z jakimiś jaśkami xD
2
@Hasszz "World War Z" z Pittem
14
@barcelonaLM Jakby Tusk wyszedł i dosadnie powiedział, że zabierze wszystkie socjale, to już na starcie moglibyśmy gratulować pisiorom kolejnej kadencji...
0
Włochy z bramką kontaktową ;)
0
@agaFCB Polska > Turcja ;)
0
@notte_amante @TheNekro94 Lekko Cię przyorali :p
1
@Kidd Aurelien Tchouameni / Eduardo Camavinga
0
@Deviler Polsat Sport, TVP Sport xD
4
@MesQueUnClub96 A chcesz dostać od ojca kablem od prodiża?
3
@MesQueUnClub96 Nie interesuj się.
0
@Mario96w Też mi się tak wydaje.
Tym bardziej, że chłop przez lata grał na topowym poziomie, a teraz by gadał takie rzeczy xD
8
@Kondziubarca To jest 100% legit?
Jak tak to xDDDD