0

@ZbigniewBoniek Jaką "naszą"?
Ja im nie kibicuję

1

@marcin62 0:4 z Liverpoolem
2:8 z Bayernem

5

Myślałem, że nie będę przeżywał tego meczu, ale jestem tak wk******* na te miernoty, że uj mnie strzela

Rozumiem, przegrać po walce, mecz na styku, ale 1:3 po takiej kompromitacji i wiecznej ladze na Lewego?

Zamiast gryźć trawę za barwy narodowe, to ci grają jakby tu byli tylko dlatego, bo trzeba rozegrać te mecze...

5

@barcelonaLM Przed meczem z Czechami wierzyłem w pewne pierwsze miejsce, ale po tym co wczoraj zobaczyłem, to powątpiewam w awans z tej grupy, szczególnie jeśli będziemy grali takim szrotem...

0

Na kolejnym zgrupowaniu musowo powrót do 4-4-2 i skład:

Szczęsny - Bereszyński, Glik, Nawrocki, Frankowski - Skóraś, Zieliński, Lederman/Kapustka, S. Szymański - Lewandowski, Milik

Żadnych k****, Linettych, Kiwiorów, Karbowników, Gumnych czy Puchaczy ruchaczy...

4

W ogóle powoływanie takich parodystów jak Kiwior czy Linetty to jest żart...

Nawrocki z Kapustką bardzo dobry sezon w Legii i uj brak powołania xD

5

Koeman 0:4 xDDD

@arasz1819 Jak tam? Trzymasz się? :]

10

Komentarz usunięty

3

@Luciano99 Lepiej bym tego nie ujął Panie kolego

0

@DawidekFCB Porównywać Messiego z setkami milionów na koncie, kontraktami sponsorskimi z szarym Kowalskim na umowie o pracę xDDD

14

@Firestone Dobrze, że przynajmniej Messi trzyma poziom i nie czerpie wzorców od tej miernoty jak powyższa czwórka.

6

@PatrychoO I tyle z jego pieprzenia, o wstydzie za tą celebracje xD

6

@AFA90 Nic nowego. Nikt za ten paryski ściek nie będzie umierał

0

@Emhyr Oby, na jednym już byłem z jego udziałem na Camp Nou, ale doznał kontuzji w 18' :(

1

No to trzeba się szykować na przyszły sezon i meczyk na Montujic ^^

Jedna z ostatnich szans na zobaczenie go na żywo.

3

@barcanawieki To wszystko zależy.
Z jednej strony odpisałbym ci, że od razu dałbym redflaga (i z pewnością, w większości przypadków tak by było), ale z drugiej strony, gdyby to była mądra dziewczyna i faktycznie byśmy się pokochali, to jej dziecko nie byłoby dla mnie przeszkodą.
Nie można skreślać człowieka, tylko z powodu posiadania dziecka.

0

@Emhyr Nie wiem, jak dla mnie to jest kompletnie bez sensu.
Wystawiać galową "11" i ryzykować urazy z jakimiś jaśkami z Panamy, zamiast zagrać pół rezerwowym składem i dać szansę młodym.
Jeszcze, żeby to były jakieś eliminacje, ale to tylko towarzyski xD

0

@PatrychoO W sumie ta.

@Emhyr To mogli sobie załatwić mecz z nieco lepszą drużyną, a nie z jakimiś ogórasami, co ich luźno łykną 3,4:0

0

@Kuba_1 Napinać się na towarzyski z jakimiś jaśkami xD

2

@Hasszz "World War Z" z Pittem

14

@barcelonaLM Jakby Tusk wyszedł i dosadnie powiedział, że zabierze wszystkie socjale, to już na starcie moglibyśmy gratulować pisiorom kolejnej kadencji...

0

Włochy z bramką kontaktową ;)

0

@agaFCB Polska > Turcja ;)

0

@notte_amante @TheNekro94 Lekko Cię przyorali :p

1

@Kidd Aurelien Tchouameni / Eduardo Camavinga

0

@Deviler Polsat Sport, TVP Sport xD

4

@MesQueUnClub96 A chcesz dostać od ojca kablem od prodiża?

3

@MesQueUnClub96 Nie interesuj się.

0

@Mario96w Też mi się tak wydaje.
Tym bardziej, że chłop przez lata grał na topowym poziomie, a teraz by gadał takie rzeczy xD

8

@Kondziubarca To jest 100% legit?
Jak tak to xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?