0

@arasz1819 Mmm, pyszota :D

0

@A4ron Chyba dla Brunusia

1

@Luciano99 Właśnie o tym mówiłem xD

12

@Luciano99 Właśnie tak sobie wyobrażam Sysię, kiedy ktoś powie coś na Argentynę xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wiem wiem. Aczkolwiek Szachtar grając u nas też nie gra u siebie ;)
Poza tym wyjazdy w LM też mieli całkiem niezłe, ale tam jeszcze mieli Mudryka.

Bądź co bądź, ja wierzę i mam nadzieję, że wyciągną choćby remis

2

@tomek8756 55-45 na korzyść United niestety

0

@okiemtypera_lucaxx95 Po tym co dzisiaj zobaczyłem, to to Rennes jest na luzie do ogrania.
Aż szkoda, że Szachtar nie wykorzystał tej setki w drugiej połowie :/

1

Czyli co, załóżmy, że Szachtar ugra choćby 0:0 na Rennes i awansuje do 1/8, to będą już jakieś pewne drużyny czy ogólne losowanie i na każdego będą mogli trafić?
@cules100pro @barcelonaLM @taris @Destroyer_of_Worlds

0

Ma ktoś drabinkę LE, na której jest rozpisane na kogo mogą wpaść spadkowicze z LM w przypadku awansu do 1/8?

0

@Donnie_Darko Dokładnie w godzinę, bo muszę jeszcze dojść xD

Ze dwa pewnie zjem :D

1

@Kgorecki2500 Ja póki co jeszcze 0, ale właśnie jadę do domu, to nadrobię ;)

3

Pozderki z Szachtara
https://ibb.co/9Tx0vXm

Niech moc będzie z nimi i z nami, żeby był meczyk w Warszawie :D

5

@Kapitan hawk XDDD

Niezły agent :D

1

@Kgorecki2500 Mam dziwne przeczucie, że u nas będzie remis, ale mam nadzieję, że mylne

4

@DaPidejpi No offence, ale niepotrzebnie przenosicie ten syf na Ramblę, bo dajecie temu jeszcze większy rozgłos.

Ignorować i tyle. Przecież nie od dziś wiadomo, że El Jarek i Muniak się do nas przysrywają.

1

@Danny Gaucho Są, te najtańsze z dyskontowych, co mają całą tablicę Mendelejewa :D

Pamiętam, że w zeszłym roku, dzień po Tłustym Czwartku, cała tacka chodziła po złotówce xD

1

@Medium Szachtar Rennes btts

1

@Rl9k1nG Z Polskich to TAITO lubię zarzucić do furki

0

@Rust_Cohle Kupił pewnie, 10 tych "pączków" z Biedronki za 35 groszy, a tera jana pali xD

3

@sokot Tworzenie wyimaginowanych problemów, żeby zatuszować realne? Nic nowego.

1

@Seba_89_ Dlatego, cały czas dziękuję Bogu, że nie pękłem (a byłem blisko) i nie przyjąłem tego badziewia.

1

@MesQueUnClub96 Turbokozacy, tak jak ja, oglądają z trybun Szachtar - Rennes ^^

0

@Nano22 Szacun za najlepszy track Zayna ;)

1

@hefaj6 Bump, w wolnej chwili też się dorzucę

Zdrówka dla małego ;)

8

@ChessInfo Rozumiem, że pasują ci wyżej wymienione zakazy?

2

@Janiama Odważna teza ;)

14

@Rewolucja123 tiktokerek. Nie oczekuj od takich za wiele.

0

@Sysia11 Z tym, że na Mundialu miał wielki głód na złoty medal, wrócił do PSG i już nie ma tego pressingu.

Poza tym co innego grać pressingiem w 7 meczach a co innego na przestrzeni całego sezonu, gdzie wiemy, że Messi zawsze zostawał z przodu.

0

@Sysia11 No właśnie, "przyśmiewczo". Przecież ja nie jestem ślepy i widzę, że chłopak ma potencjał a to, że sobie żartuje, to już inna sprawa.

0

@Sysia11 A czy ja napisałem, że on jest "flopem"? Napisałem tylko, że nie jest wart takich pieniędzy.

Poza tym, trochę dystansu, bo za bardzo pewne rzeczy bierzesz do siebie xD

Ps: Poza tym mówisz, że nie cierpię wszystkich Argentyńczyków, a to kompletna bzdura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?