HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Mmm, pyszota :D
0
@A4ron Chyba dla Brunusia
1
@Luciano99 Właśnie o tym mówiłem xD
12
@Luciano99 Właśnie tak sobie wyobrażam Sysię, kiedy ktoś powie coś na Argentynę xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 Wiem wiem. Aczkolwiek Szachtar grając u nas też nie gra u siebie ;)
Poza tym wyjazdy w LM też mieli całkiem niezłe, ale tam jeszcze mieli Mudryka.
Bądź co bądź, ja wierzę i mam nadzieję, że wyciągną choćby remis
2
@tomek8756 55-45 na korzyść United niestety
0
@okiemtypera_lucaxx95 Po tym co dzisiaj zobaczyłem, to to Rennes jest na luzie do ogrania.
Aż szkoda, że Szachtar nie wykorzystał tej setki w drugiej połowie :/
1
Czyli co, załóżmy, że Szachtar ugra choćby 0:0 na Rennes i awansuje do 1/8, to będą już jakieś pewne drużyny czy ogólne losowanie i na każdego będą mogli trafić?
@cules100pro @barcelonaLM @taris @Destroyer_of_Worlds
0
Ma ktoś drabinkę LE, na której jest rozpisane na kogo mogą wpaść spadkowicze z LM w przypadku awansu do 1/8?
0
@Donnie_Darko Dokładnie w godzinę, bo muszę jeszcze dojść xD
Ze dwa pewnie zjem :D
1
@Kgorecki2500 Ja póki co jeszcze 0, ale właśnie jadę do domu, to nadrobię ;)
3
Pozderki z Szachtara
https://ibb.co/9Tx0vXm
Niech moc będzie z nimi i z nami, żeby był meczyk w Warszawie :D
5
@Kapitan hawk XDDD
Niezły agent :D
1
@Kgorecki2500 Mam dziwne przeczucie, że u nas będzie remis, ale mam nadzieję, że mylne
4
@DaPidejpi No offence, ale niepotrzebnie przenosicie ten syf na Ramblę, bo dajecie temu jeszcze większy rozgłos.
Ignorować i tyle. Przecież nie od dziś wiadomo, że El Jarek i Muniak się do nas przysrywają.
1
@Danny Gaucho Są, te najtańsze z dyskontowych, co mają całą tablicę Mendelejewa :D
Pamiętam, że w zeszłym roku, dzień po Tłustym Czwartku, cała tacka chodziła po złotówce xD
1
@Medium Szachtar Rennes btts
1
@Rl9k1nG Z Polskich to TAITO lubię zarzucić do furki
0
@Rust_Cohle Kupił pewnie, 10 tych "pączków" z Biedronki za 35 groszy, a tera jana pali xD
3
@sokot Tworzenie wyimaginowanych problemów, żeby zatuszować realne? Nic nowego.
1
@Seba_89_ Dlatego, cały czas dziękuję Bogu, że nie pękłem (a byłem blisko) i nie przyjąłem tego badziewia.
1
@MesQueUnClub96 Turbokozacy, tak jak ja, oglądają z trybun Szachtar - Rennes ^^
0
@Nano22 Szacun za najlepszy track Zayna ;)
1
@hefaj6 Bump, w wolnej chwili też się dorzucę
Zdrówka dla małego ;)
8
@ChessInfo Rozumiem, że pasują ci wyżej wymienione zakazy?
2
@Janiama Odważna teza ;)
14
@Rewolucja123 tiktokerek. Nie oczekuj od takich za wiele.
0
@Sysia11 Z tym, że na Mundialu miał wielki głód na złoty medal, wrócił do PSG i już nie ma tego pressingu.
Poza tym co innego grać pressingiem w 7 meczach a co innego na przestrzeni całego sezonu, gdzie wiemy, że Messi zawsze zostawał z przodu.
0
@Sysia11 No właśnie, "przyśmiewczo". Przecież ja nie jestem ślepy i widzę, że chłopak ma potencjał a to, że sobie żartuje, to już inna sprawa.
0
@Sysia11 A czy ja napisałem, że on jest "flopem"? Napisałem tylko, że nie jest wart takich pieniędzy.
Poza tym, trochę dystansu, bo za bardzo pewne rzeczy bierzesz do siebie xD
Ps: Poza tym mówisz, że nie cierpię wszystkich Argentyńczyków, a to kompletna bzdura.