HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xDoMinO26x Yannick Ferreira Carrasco i Hueng-min Son
0
@pauletaa Bo może więcej korzyści przyniesie Ukrainie reprezentowanie na arenie miedzynarodowej niż jako jeden żołnierz na froncie xD
2
1:0 dla Heroic, perfekcyjne Inferno Duńczyków, teraz tylko dobić ukry na 2:0 i będzie git :D
@ranger3120 @takisobiektos @mrboom
2
@DaPidejpi Bierzcie Ferrana za 80 baniek :D
0
@takisobiektos Ja tam się cieszę z awansu Liquid ;)
1
Team Liquid w półfinaleee!
Bagiety do domu :D
0
oSee jaki clutch :o
@takisobiektos @ranger3120
0
@Michael24 Głównie Soundcloud
0
Co oni teraz odwalili xD
0
@pauletaa Nie, ja tylko oglądam.
1
@Kgorecki2500 xD
Znowu Drwal? :D
0
Piękne jest to Liquid, kapitalny powrót Amerykanów!
0
@ranger3120 Dobrze, niech gniotą bagiety
1
Team Liquid jaki powrót :o
@takisobiektos @ranger3120
0
@kynio302 Odpisałem w tamtej dyskusji
18
@Barca1992 Nie wiem kto jest bardziej żałosny. Gates, czy kretyni, którzy go popierają, a nawet na Rambli jest ich kilku.
Obleśny typ.
0
@ranger3120 Maik Nawrocki i Artek Jędrzejczyk
0
@IronSanHybrid Lepsze się w CS:GO robiło :v
1
@IronSanHybrid Jak zawsze z kappą xD
0
@Kengo Yes, yes, yes
1
@AssisMoreira @Danny Gaucho Czyli ty też jesteś madryciakiem :D
1
@Sau_Ron Wybitne umysły myślą podobnie ;)
2
@AssisMoreira I ty mówisz, że Cię on nie boli, po czym tworzysz osobny post xD
3
@Sau_Ron Seks przy kominku, nic nie przebije.
0
@Encore Po kontuzji wrócił
0
@AssisMoreira Oj jak boli, oj jak boli, oj jak boli ^^
0
@AssisMoreira Masz to "gdzieś", a jednak o tym piszesz, czyli jednak kompleksiki, bo w przeciwnym wypadku byś to olał xD
@Danny Gaucho Nie ma kompleksów na jego punkcie ;)
Chwilę później
"pie...l waszego ronaldo."
1
@Pawel13sz Tylko nie piramidyyy
1
@AssisMoreira Nie wiem czy wiesz, ale m.in sam to napędzasz, chociażby pisząc ten post.
Ciekaw jestem, gdzie jesteś przy meczach pastuchów z P$G gdzie pół strony jest tym zalana?
1
@Rust_Cohle Szef totalny, szkoda, że odszedł tak szybko, bo miał niesamowity talent. Szczególnie na freestyle'u.
A z kawałków, to zdecydowanie Lucid Dreams.