HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiAlbion No mniej więcej to, że sporty walki jednak nie są dla niego i, że nie będzie już walczył, tak w skrócie
1
@JordiAlbion Fabijański akurat dobrze mówił, tylko żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ większe o numeru buta ;)
1
@tbas Budda to ten od samochodów. Spoko gość
2
@Medium Nie dobijaj jej już, Amadi przegrał, Chelsea z remisem i do tego enzuś bez choćby asysty xD
0
Komentarz usunięty
1
Karaś to chyba TOP najnormalniejszych zawodników jacy walczyli na Fame'ie
0
@Kapitan hawk Nie wiem, nie życzę mu, ale pewnie dostanie
0
szeliga jaka podnieta, bo wkońcu wygrał walkę, przez kontuzję Wrzoska xD
0
@cris2706 Nie neguję tego, ale wrzucanie po kilkanaście tweetów dziennie o podobnej tematyce, też można podpiąć pod spam ;)
3
Jazda Wrzosek, kończ tego pozera tak jak Parke
0
@cris2706 No offence, ale co powiesz o spamie z HP i życia Messiego, gdzie ten sam użytkownik wkleja po 10 postów dziennie o tym samym?
1
@Barca1992 Widzę, że Harry Potter jeszcze doskwiera :D
0
@mrboom podeślij i mi jak możesz
0
@ranger3120 Ekh, wielka szkoda, bo te IHC pewnie szybko poleci
Byle Ence wygrało z Complexity
1
@IronSanHybrid "Brak takiej dyskusji" :D
0
@prokofiew I funkcję permanentnego blokowania jak na fb, aż sam dorzucę trochę grosza.
0
@IronSanHybrid No i klasyczna zagrywka ^^
0
@IronSanHybrid Nie czekam, ale ciekawi mnie na jakiej zasadzie to działało, że im tego nie zdejmowali?
0
@Sysia11 Tak, średniaki. Nie oszukujmy się, bez Messiego ten zespół nic by nie ugrał.
Mają młode talenty? Ok, ale ty wiesz, że wiele tych "gwiazdek" potem przepada przy zderzeniu z prawdziwym futbolem?
Póki co, to Garnacho, Fernandez Alvarez i długo długo nic xD
0
@ranger3120 Już myślałem, że to przerąbią, ale na szczęście dźwignęli ")
1
@Sysia11 Ciesz się ile możesz, bo to ich pierwsze i ostatnie MŚ za twojego życia. Także ciesz się póki możesz, bo jak odejdzie Messi, to te średniaki będą miały problem wyjść z grupy, hah
0
@Sysia11 "Hejter"
Proszę Cię przestań się ośmieszać, bo aż mi się Ciebie szkoda robi.
1
@Sysia11 Koleżki od fejków zapytaj.
0
@Bagsik88 "I ty komuś zarzicaj hipokryzje lub coś takiego:D"
Jak już do mnie coś piszesz, to pisz to przynajmniej w zgodzie ze słownikiem języka polskiego ;)
0
@Striker Jeden pies :D
Dla mnie IEM to to samo co Major ;)
1
@Gappeq Ja na twitchu esl oglądam
0
Furia przegrywa pierwszą mapę z IHC, i jest już jedną nogą poza awansem na Majora.
Zaraz Mirage, mam nadzieję, że się obudzą i wygrają ten mecz!
1
@Emhyr Z tego co widzę, to chodzi chyba o ten ligowy.
Siadłby taki meczyk na Azteca :D
0
@Emhyr El Classico w Meksyku?
Jak dla mnie kozak sprawa
12
@Barwindg @Medium Coś ty zrobił xD?