0

@JordiAlbion No mniej więcej to, że sporty walki jednak nie są dla niego i, że nie będzie już walczył, tak w skrócie

1

@JordiAlbion Fabijański akurat dobrze mówił, tylko żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ większe o numeru buta ;)

1

@tbas Budda to ten od samochodów. Spoko gość

2

@Medium Nie dobijaj jej już, Amadi przegrał, Chelsea z remisem i do tego enzuś bez choćby asysty xD

0

Komentarz usunięty

1

Karaś to chyba TOP najnormalniejszych zawodników jacy walczyli na Fame'ie

0

@Kapitan hawk Nie wiem, nie życzę mu, ale pewnie dostanie

0

szeliga jaka podnieta, bo wkońcu wygrał walkę, przez kontuzję Wrzoska xD

0

@cris2706 Nie neguję tego, ale wrzucanie po kilkanaście tweetów dziennie o podobnej tematyce, też można podpiąć pod spam ;)

3

Jazda Wrzosek, kończ tego pozera tak jak Parke

0

@cris2706 No offence, ale co powiesz o spamie z HP i życia Messiego, gdzie ten sam użytkownik wkleja po 10 postów dziennie o tym samym?

1

@Barca1992 Widzę, że Harry Potter jeszcze doskwiera :D

0

@mrboom podeślij i mi jak możesz

0

@ranger3120 Ekh, wielka szkoda, bo te IHC pewnie szybko poleci

Byle Ence wygrało z Complexity

1

@IronSanHybrid "Brak takiej dyskusji" :D

0

@prokofiew I funkcję permanentnego blokowania jak na fb, aż sam dorzucę trochę grosza.

0

@IronSanHybrid No i klasyczna zagrywka ^^

0

@IronSanHybrid Nie czekam, ale ciekawi mnie na jakiej zasadzie to działało, że im tego nie zdejmowali?

0

@Sysia11 Tak, średniaki. Nie oszukujmy się, bez Messiego ten zespół nic by nie ugrał.

Mają młode talenty? Ok, ale ty wiesz, że wiele tych "gwiazdek" potem przepada przy zderzeniu z prawdziwym futbolem?

Póki co, to Garnacho, Fernandez Alvarez i długo długo nic xD

0

@ranger3120 Już myślałem, że to przerąbią, ale na szczęście dźwignęli ")

1

@Sysia11 Ciesz się ile możesz, bo to ich pierwsze i ostatnie MŚ za twojego życia. Także ciesz się póki możesz, bo jak odejdzie Messi, to te średniaki będą miały problem wyjść z grupy, hah

0

@Sysia11 "Hejter"
Proszę Cię przestań się ośmieszać, bo aż mi się Ciebie szkoda robi.

1

@Sysia11 Koleżki od fejków zapytaj.

0

@Bagsik88 "I ty komuś zarzicaj hipokryzje lub coś takiego:D"

Jak już do mnie coś piszesz, to pisz to przynajmniej w zgodzie ze słownikiem języka polskiego ;)

0

@Striker Jeden pies :D

Dla mnie IEM to to samo co Major ;)

1

@Gappeq Ja na twitchu esl oglądam

0

Furia przegrywa pierwszą mapę z IHC, i jest już jedną nogą poza awansem na Majora.

Zaraz Mirage, mam nadzieję, że się obudzą i wygrają ten mecz!

1

@Emhyr Z tego co widzę, to chodzi chyba o ten ligowy.

Siadłby taki meczyk na Azteca :D

0

@Emhyr El Classico w Meksyku?
Jak dla mnie kozak sprawa

12

@Barwindg @Medium Coś ty zrobił xD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?