1

Kapitalna to była akcja, nie zapomnę jej nigdy.
Piękna instant karma na pozerze.
https://www.instagram.com/reel/CnXOgMgBatS/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Virgil GigaChad!
@Kgorecki2500 @Medium @takisobiektos

0

@Danny Gaucho Tymczasem 17 wygrana w LM xD

2

3

@ArterkHD Nie zdarzyło i nigdy nie zdarzy. Aż tak mi na obecnej robocie nie zależy.

@Medium Może kolega zwyczajnie ma mental tych starych bab uzależnionych od roboty, co nawet jednego dnia urlopu nie wykorzystują xD

11

@ranger3120 I legendarne akcje z kanarami i xboxem

7

@Janas11224 No i to już jest jawny flex. @AbelKabel bierz się za niego.

0

@IronSanHybrid Odpalasz wiadomą stronkę i masz za free ;)

4

@macio_944 A niektórzy dalej wierzą, że wróci do nas na tej samej zasadzie co Alves i będzie zarabiał marne grosze xD

Poza tym już to widzę, że Laporta da mu kontrakt 20M+, a nie zapominajmy o tebasie.

0

@DaPidejpi Nie dość, że fejki, to jeszcze co chwile spamuje tym badziewiem oznaczając przy tym pierdyliard osób ze swojego kółeczka adoracji.

Czekam na dzień, w którym wprowadzą tą samą opcję blokowania co na FB.
Wtedy blokuje całą tą zgraje w pi*du.

1

@DaPidejpi Odpuść go sobie, do niego i tak nic nie dotrze.
Chłop ma tak przeorany umysł przez to fanbojstwo, że nawet gdyby Messi był na miejscu Alvesa i miał udowodnione zarzuty, to i tak by go bronił ;)

2

@Chaoss Przyjdzie grać za piątaka, mówię ci ;)

1

@Sau_Ron A mistrzem Polski jest...? LEGIA! Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia CWKS, lalalalalalala :D

1

@Kinginiesta Taki jakiś spokojny

0

@wasacz Serio tak powiedział xD?

3

@Sysia11 "To jest nasz idol i co w tym złego,że kibicujemy Argentynie."
A czy ja gdzieś napisałem, że to coś złego? Każdy kibicuje komu chce, jeden kibicuje Argentynie, drugi Barcy, a trzeci Realowi.

Nic mi do tego, ale jeśli bronisz chłopa, który życzy kontuzji piłkarzowi, którego nie lubi, to to już jest solidne oderwanie od rzeczywistości.

4

@Lionel_Messi10 To, że ktoś jest jednym z moich ulubionych zawodników nie oznacza, że jestem w niego ślepo zapatrzony jak w obrazek jak ty i twoja kompanka Sysia.

"Krotko, zwięźle i na temat."
Chyba u Ciebie w głowie.

1

@Lionel_Messi10 Tak Cię to nie rusza, że odpowiadasz na każdy mój komentarz hipokryto.

"Będę dawał komu będę chciał herby i nic Ci do tego, moje konto i moja sprawa tyle madryciak."

Gościu, napisałem przyśmiewczy komentarz w odniesieniu do twojego popisu Mbappé, a ty herbujesz komentarz gościa, który m.in ciebie złomuje xD

@Sysia11 Ooo, jest i Pani adwokat ;)
Ty naprawdę porównujesz to, że nie kibicowałem Argentynie do tego, że twój kompan, życzy Kylianowi jak najdłuższej kontuzji?

Powiedz, że trollujesz, bo naprawdę nie wierzę, że porównujesz te dwa przypadki.

1

@Deviler Ten sam Lionelek, który życzy Mbappé jak najdłuższej kontuzji herbuje jego komentarz xDDD

@xxKrysztalekxx Zobacz to, to zrozumiesz o co mi chodzi.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12740086#comment-12740126

0

Komentarz usunięty

1

@Emhyr Dwójeczka ode mnie

1

@HarveySpecter Koledze chodzi o użytkownika @Lionel_Messi10, który życzy Mbappé jak najdłuższej kontuzji.

2

@Transu96 Oesu, znowu on

0

@Lionel_Messi10 Co poradzę, jak wy wiecie lepiej ode mnie komu kibicuję xD

0

@Lionel_Messi10 "Madryciak"


0

@Lionel_Messi10 Misiek, miałeś mi już nie odpisywać, ale widzę że Cię to przerasta ;)

0

@takisobiektos Mi to już czasami ręcę opadają, na to jak można być aż takim hipokrytą.

1

@takisobiektos To już jest szczyt xD
Najlepsze jest to, że gdyby, ktoś napisał tak o Messim czy Suarezie to wojował by z 3 dni w gorących, ale, że to Mbappé to można.

0

@require Tak lepiej ;)


1

@Ptasior Wały wałami, ale wydaję mi się, że to zwyczajna zemsta za SuperLigę

1

@Kiok342 United go nie puści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?