HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kapitalna to była akcja, nie zapomnę jej nigdy.
Piękna instant karma na pozerze.
https://www.instagram.com/reel/CnXOgMgBatS/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Virgil GigaChad!
@Kgorecki2500 @Medium @takisobiektos
0
@Danny Gaucho Tymczasem 17 wygrana w LM xD
2
@kuczyniak Ponoć go wystawiła, pisał dzisiaj ^^
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12742425#comment-12742493
3
@ArterkHD Nie zdarzyło i nigdy nie zdarzy. Aż tak mi na obecnej robocie nie zależy.
@Medium Może kolega zwyczajnie ma mental tych starych bab uzależnionych od roboty, co nawet jednego dnia urlopu nie wykorzystują xD
11
@ranger3120 I legendarne akcje z kanarami i xboxem
7
@Janas11224 No i to już jest jawny flex. @AbelKabel bierz się za niego.
0
@IronSanHybrid Odpalasz wiadomą stronkę i masz za free ;)
4
@macio_944 A niektórzy dalej wierzą, że wróci do nas na tej samej zasadzie co Alves i będzie zarabiał marne grosze xD
Poza tym już to widzę, że Laporta da mu kontrakt 20M+, a nie zapominajmy o tebasie.
0
@DaPidejpi Nie dość, że fejki, to jeszcze co chwile spamuje tym badziewiem oznaczając przy tym pierdyliard osób ze swojego kółeczka adoracji.
Czekam na dzień, w którym wprowadzą tą samą opcję blokowania co na FB.
Wtedy blokuje całą tą zgraje w pi*du.
1
@DaPidejpi Odpuść go sobie, do niego i tak nic nie dotrze.
Chłop ma tak przeorany umysł przez to fanbojstwo, że nawet gdyby Messi był na miejscu Alvesa i miał udowodnione zarzuty, to i tak by go bronił ;)
2
@Chaoss Przyjdzie grać za piątaka, mówię ci ;)
1
@Sau_Ron A mistrzem Polski jest...? LEGIA! Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia CWKS, lalalalalalala :D
1
@Kinginiesta Taki jakiś spokojny
0
@wasacz Serio tak powiedział xD?
3
@Sysia11 "To jest nasz idol i co w tym złego,że kibicujemy Argentynie."
A czy ja gdzieś napisałem, że to coś złego? Każdy kibicuje komu chce, jeden kibicuje Argentynie, drugi Barcy, a trzeci Realowi.
Nic mi do tego, ale jeśli bronisz chłopa, który życzy kontuzji piłkarzowi, którego nie lubi, to to już jest solidne oderwanie od rzeczywistości.
4
@Lionel_Messi10 To, że ktoś jest jednym z moich ulubionych zawodników nie oznacza, że jestem w niego ślepo zapatrzony jak w obrazek jak ty i twoja kompanka Sysia.
"Krotko, zwięźle i na temat."
Chyba u Ciebie w głowie.
1
@Lionel_Messi10 Tak Cię to nie rusza, że odpowiadasz na każdy mój komentarz hipokryto.
"Będę dawał komu będę chciał herby i nic Ci do tego, moje konto i moja sprawa tyle madryciak."
Gościu, napisałem przyśmiewczy komentarz w odniesieniu do twojego popisu Mbappé, a ty herbujesz komentarz gościa, który m.in ciebie złomuje xD
@Sysia11 Ooo, jest i Pani adwokat ;)
Ty naprawdę porównujesz to, że nie kibicowałem Argentynie do tego, że twój kompan, życzy Kylianowi jak najdłuższej kontuzji?
Powiedz, że trollujesz, bo naprawdę nie wierzę, że porównujesz te dwa przypadki.
1
@Deviler Ten sam Lionelek, który życzy Mbappé jak najdłuższej kontuzji herbuje jego komentarz xDDD
@xxKrysztalekxx Zobacz to, to zrozumiesz o co mi chodzi.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12740086#comment-12740126
0
Komentarz usunięty
1
@Emhyr Dwójeczka ode mnie
1
@HarveySpecter Koledze chodzi o użytkownika @Lionel_Messi10, który życzy Mbappé jak najdłuższej kontuzji.
2
@Transu96 Oesu, znowu on
0
@Lionel_Messi10 Co poradzę, jak wy wiecie lepiej ode mnie komu kibicuję xD
0
@Lionel_Messi10 "Madryciak"
0
@Lionel_Messi10 Misiek, miałeś mi już nie odpisywać, ale widzę że Cię to przerasta ;)
0
@takisobiektos Mi to już czasami ręcę opadają, na to jak można być aż takim hipokrytą.
1
@takisobiektos To już jest szczyt xD
Najlepsze jest to, że gdyby, ktoś napisał tak o Messim czy Suarezie to wojował by z 3 dni w gorących, ale, że to Mbappé to można.
0
@require Tak lepiej ;)
1
@Ptasior Wały wałami, ale wydaję mi się, że to zwyczajna zemsta za SuperLigę
1
@Kiok342 United go nie puści