1

@michal26 Może wkońcu Ferran dostanie szansę gry na swojej nominalnej pozycji, czyli na prawym skrzydle, a nie wiecznie będzie rzucany na LS czy na ataku

0

@bartas97 Dla niego jest cieniasem.

0

@mekston Bo nie gra w Realu ;)

0

Znowu Casemiroooo

0

Niech Raphinha zagra taką piłkę xD

0

Jest już gdzieś ten dokument ''Barcelona new era'' po polsku?

3

@Nano22 Z tym że ja od początku, byłem przeciwnikiem tego transferu

1

Ale teraz kisnę z tych wszystkich zwolenników i obrońców sprowadzenia Raphinhi, bo przecież:
- ''gra w najlepszej lidze świata''
- ''praktycznie sam ciągnie Leeds na barkach''
- ''ma bardzo dobre liczby na tak cienki klub''
- ''ma więcej rozegranych minut w kadrze Brazyli, kosztem Antony'ego''

Gdzie są teraz ci wszyscy znawcy, którzy robili z niego super gwiazdę?

17

@michal26 Ferran + Raphinha za ponad 100M, skandalicznie wydane pieniądze.

1

@Comfortable_ Czego ty od niego wymagasz, wg. niego graliśmy na b. trudnym terenie.
Potem przyjdzie mecz Realu, gdzie wygrają 1:0 i taki macio będzie pierwszy do narzekania, ale jak już my tak wygrywamy to jest git.

Gdzie tutaj konsekwencja?

0

@macio_944 Nie chce ci psuć narracji, ale 1:1 było na Santiago Bernabeu w 12 kolejce.
Poza tym, jak już mamy tak patrzeć to Sociedad wygrało tam 5:3 i cienka Celta 1:0, gdzie te drużyny kadrowo nie mają do nas podjazdu.

A niektórzy zasłaniają się ''trudnym terenem'' jakby to była ''Allianz Arena'' albo ''Anfield''.

2

@macio_944 Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, że stadion Girony jest dla nas b. trudnym terenem.

0

@kiper09 Wiem, to była ironia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

Ekh, nierozsądnie Gavi, u niektórych mogłabyć nawet czerwona

3

@Faro K*rwa, no nie mogę z tobą.
Jakie statystyki ma Lewy a jakie Fati? No dawaj, podaj

25

Ale to przecież Messi wszystkich blokował :D

1

@Faro Chłopie jego nie ma w meczu, a ty coś piszesz...

Ślepy jesteś czy o co chodzi?

1

@Faro Gdzie jest ten twój kox?

0

Fati xDDD

2

@Uukasz_93 Co za idiota, zawiesić na 3 mecze to się nauczy

1

@Comfortable_ @fart Jutro ich podgonimy ;)

1

@bartas97 Jak tam Raków :D?

0

@macio_944 Teoretycznie nic, aczolwiek piszesz o "narzekaniu na wszystko i na wszystkich", więc no :p

0

@macio_944 Przypomnieć ci twoje narzekania za covida ^^?

0

@Faro Po pierwsze to zacznijmy od tego, że jestem kibicem KLUBU, a nie ślepo zapatrzonym fanem Fatiego.

"Nawet na stronie realu takiego gówna nie ma jak tu i taki Vinicius jest szanowany"
Hmm, ciekawe dlaczego tak jest, hmm pomyślmy, ano może dlatego, że Vinicius prezentuje jakiś poziom w przeciwieństwie do Ansu, ale co ja tam wiem :D

Poza tym nie rób z halowców takich aniołków, bo sam po ostatnim meczu widziałem jak jechali po Krossie, Benzie czy Modriciu, wyzywając ich od dziadów czy drewniaków xD

2

@Kgorecki2500 Może być i 1:0 po karnym w 93'. Byle wygrać i odskoczyć

0

@KlonaZepan Araujo gra

3

@Gacork Nie pisz tak, bo zaraz rozgoryczysz @Faro ^^

1

@LambiPL On jest mocno odklejony na punkcie Fatiego, więc darowałbym sobie dalszą rozmowę ;)

0

@Coutinho007 Ale Tottenham to mi szanuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?