0

@IronSanHybrid Problemy La Bamby odcinek 3214 xD

Abstrahując już od odklejki tego habla, to nigdy nie zrozumiem takiego taniego flexu na samochód i wstawiania go w internet.

0

@Kgorecki2500 Za dużo gotowców panie kolego, za jakiś czas może ci się to odbić :v

0

@Encore Hmm, ciekawe czyja to wina, hmm

0

Co on zrobił xDD

3

Abdeeeeeeeeeeee

1

Komentarz usunięty

0

@Mns21 Co mu się stało z ręką?

2

@Kondziubarca "Legły"
Oj kolego prosisz się o manto (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯

5

@Emhyr Mou z rigczem!

1

@draxidox Problemy pierwszego świata.

Dubiel miał rację xD

4

@Transu96 Odezwał się gość, co gra w reklamach biurek Ikea xD

8

@IronSanHybrid Dzisiaj by już to nie przeszło, zara by było, że rasiści itd

0

@HypeR Tak, jest to defensywny pomocnik

5

Ekh, a ci znowu spamią tym tenisem ^^

1

@Kuba_1 W końcu fajny fit z jego strony :D

2

@DaPidejpi "chorągiewa" xD
Proszę Cię depajku, nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.

Ty za to jesteś od uja obiektywnym kibicem, który drugiego najlepszego piłkarza w historii wyzywa od łbów a jego osiągnięcia takie jak 5ZP czy kontrakt na 200M wyśmiewa xD

Pięknie Ci siada na główkę od tej nienawiści do niego, ale to dobrze, bo przynajmniej można się pośmiać z naczelnego hejterka.

0

@PatrychoO Ja nie jeżdzę po Leo, a też lajkuje, więc jak to jest? :D

0

@bartas97 No w sumie :D

Orientujesz się w temacie?

0

Hej, jest tu ktoś kto pracuje w biurze/HR i ogarnia sprawy związane ze zwolnieniami lekarskimi?

Mam jedno pytanie

0

@PatrykBarca Son zawsze mógłby grać jako LS czy LP.
Przykładowo coś takiego:
https://zapodaj.net/db1af1b250671.jpg.html

0

@Lionel_Messi10 Z całym szacunkiem do naszego zawodnika, ale w czym Ferran jest obecnie lepszy od Asensio? Bo ja nie widzę tutaj żadnej przewagi Torresa.

Co ty masz z tym obrażaniem zawodników, których nie lubisz?
Chłopie jeśli Xavi go chce, ma na niego pomysł i przyszedłby za grosze to czemu nie?

0

@Cule1234 Ciekawe jak Conte to wszystko poukłada.
Kane, Richarlison, Danjuma

Może gra z dwoma napastnikami

2

@Deviler Dla dapejka to nic, on bardziej ceni Chiesę niż Ronaldo, a jeśli chodzi o pieniądze, to woli zarabiać 3k w Januszexie niż 200M u araba xD

@DaPidejpi Usuń to konto na dobre "łbie"

0

@Sysia11 Ferran lepszy od Asensio, dobre sobie xD

0

@PatrychoO Nie wiem właśnie, ale to chyba ten odrzut genzie czy jakoś tak

0

Problemy pierwszego świata.
twitter.com/IN2JINNIE/status/1617504085120323589

1

Komentarz usunięty

1

@macio_944 Eee tam, jak Anglia to wolałbym go w United u Ten Haga ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?