HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Problemy La Bamby odcinek 3214 xD
Abstrahując już od odklejki tego habla, to nigdy nie zrozumiem takiego taniego flexu na samochód i wstawiania go w internet.
0
@Kgorecki2500 Za dużo gotowców panie kolego, za jakiś czas może ci się to odbić :v
0
@Encore Hmm, ciekawe czyja to wina, hmm
0
Co on zrobił xDD
3
Abdeeeeeeeeeeee
1
Komentarz usunięty
0
@Mns21 Co mu się stało z ręką?
2
@Kondziubarca "Legły"
Oj kolego prosisz się o manto (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯
5
@Emhyr Mou z rigczem!
1
@draxidox Problemy pierwszego świata.
Dubiel miał rację xD
4
@Transu96 Odezwał się gość, co gra w reklamach biurek Ikea xD
8
@IronSanHybrid Dzisiaj by już to nie przeszło, zara by było, że rasiści itd
0
@HypeR Tak, jest to defensywny pomocnik
3
@PatrychoO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.instagram.com/p/CgektZ9L85m/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
5
Ekh, a ci znowu spamią tym tenisem ^^
1
@Kuba_1 W końcu fajny fit z jego strony :D
2
@DaPidejpi "chorągiewa" xD
Proszę Cię depajku, nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
Ty za to jesteś od uja obiektywnym kibicem, który drugiego najlepszego piłkarza w historii wyzywa od łbów a jego osiągnięcia takie jak 5ZP czy kontrakt na 200M wyśmiewa xD
Pięknie Ci siada na główkę od tej nienawiści do niego, ale to dobrze, bo przynajmniej można się pośmiać z naczelnego hejterka.
0
@PatrychoO Ja nie jeżdzę po Leo, a też lajkuje, więc jak to jest? :D
0
@bartas97 No w sumie :D
Orientujesz się w temacie?
0
Hej, jest tu ktoś kto pracuje w biurze/HR i ogarnia sprawy związane ze zwolnieniami lekarskimi?
Mam jedno pytanie
0
xD
https://www.facebook.com/reel/641156684139119?s=yWDuG2&fs=e
0
@PatrykBarca Son zawsze mógłby grać jako LS czy LP.
Przykładowo coś takiego:
https://zapodaj.net/db1af1b250671.jpg.html
0
@Lionel_Messi10 Z całym szacunkiem do naszego zawodnika, ale w czym Ferran jest obecnie lepszy od Asensio? Bo ja nie widzę tutaj żadnej przewagi Torresa.
Co ty masz z tym obrażaniem zawodników, których nie lubisz?
Chłopie jeśli Xavi go chce, ma na niego pomysł i przyszedłby za grosze to czemu nie?
0
@Cule1234 Ciekawe jak Conte to wszystko poukłada.
Kane, Richarlison, Danjuma
Może gra z dwoma napastnikami
2
@Deviler Dla dapejka to nic, on bardziej ceni Chiesę niż Ronaldo, a jeśli chodzi o pieniądze, to woli zarabiać 3k w Januszexie niż 200M u araba xD
@DaPidejpi Usuń to konto na dobre "łbie"
0
@Sysia11 Ferran lepszy od Asensio, dobre sobie xD
0
@PatrychoO Nie wiem właśnie, ale to chyba ten odrzut genzie czy jakoś tak
0
Problemy pierwszego świata.
twitter.com/IN2JINNIE/status/1617504085120323589
1
Komentarz usunięty
1
@macio_944 Eee tam, jak Anglia to wolałbym go w United u Ten Haga ;)