HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę, że La Bamba już wydała wyrok, i Santos jest już skreślony xD
1
@Lionel_Messi10 W jakim sensie xD?
10
@macio_944 Po części się zgadzam, bo sam od ponad roku zmagam się z tym badziewiem, aczkolwiek nie to aż tak głęboka depresja gdzie można mieć myśli samobójcze. Generalnie ja nigdy nie szukałem żadnej atencji i współczucia, bo chciałem uporać się z tym sam.
Ale jak widzę tego typu wpisy to mnie krew zalewa. Gość jest świeżo po próbie samobójczej i wchodzi sobie jak gdyby nigdy nic na twitterka i o tym pisze, dla mnie to jest niesmaczne, nic więcej.
@michal26 Niestety, wiele młodych osób nie zdaje sobie sprawy ze swojego problemu.
Teraz spojrzeć na młodzież, to całe dnie wpatrzone w telefon, oglądają wyidealizowane życia influenserów, popadają w kompleksy a co za tym idzie w depresję.
84
@Encore Miał próbę samobójczą i jedną z ważniejszych rzeczy było wstawienie tego na twittera.
Jprd co za ludzie.
0
@Lionel_Messi10 Pożyjemy zobaczymy. Enzo też miał iść do City, bo przecież jego koleżka Alvarez tam gra, i jak, trafił?
0
@Lionel_Messi10 Bento albo Petković, więc mają inne opcje
1
@agaFCB To masz szczęście :D
3
@agaFCB A pewnie na rano do pracy xD?
0
Asensio co zmarnował
0
Eee, ładnie zapakował
0
@Champs_Elysees Mister Ernie ;D
2
Jazda z kurłłłami, vamos Valverde!
1
@Lionel_Messi10 Niby ta, ale gra nie powala...
0
Pięknie, Lisandro Martinez na 2:2
3
@The Game 10 Z okazji Chińskiego nowego roku
0
@MesQueUnClub96 Wątpię żeby chciał iść do Bayernu
1
@Dertinho Mało United oglądasz ;)
0
Swoją drogą, ciekawe ile Manchester chciałby za McTominay'a?
W kontekście zastępstwa Busquetsa
2
@John_Doe A to Alves jest już skazany? Nie wiedziałem.
1
@Encore Do de paula i tak mu daleko
1
@Sulimo Celnie o karaluchach
0
@Kgorecki2500 Nie zasłużył
2
@Gwyn Usunęli ci to xDDD?
1
@Chaoss Pomocy Chelsea ;)
6
@Medium Vegeta to co najwyżej z zupką chińską
4
@Adran360 Ja to gdybym był na jego miejscu, to przy takiej desperacji poszedłbym na jakąś lepszą eskortkę, żeby złapać trochę pewności siebie xD
0
@JimMorrisonFCB W życiu Warszawy ruskie nie wystrzelą atomówki. Przecież to nie samobójcy, czuję, że w przypadku klęski "zlikwidowaliby" putina i próbowali odbudowywać stosunki z zachodem.
7
@MarioVeB! Maniek w roli łagodzącego sytuację :D
Nie poznaję Cię, oby tak dalej ;)
3
@JimMorrisonFCB Trudne Sprawy, wersja La Bamba
10
Zdał egzamin, nadaje się do LaLigi i sędziowania ramie w ramię z Lahozem...