0

Widzę, że La Bamba już wydała wyrok, i Santos jest już skreślony xD

1

@Lionel_Messi10 W jakim sensie xD?

10

@macio_944 Po części się zgadzam, bo sam od ponad roku zmagam się z tym badziewiem, aczkolwiek nie to aż tak głęboka depresja gdzie można mieć myśli samobójcze. Generalnie ja nigdy nie szukałem żadnej atencji i współczucia, bo chciałem uporać się z tym sam.

Ale jak widzę tego typu wpisy to mnie krew zalewa. Gość jest świeżo po próbie samobójczej i wchodzi sobie jak gdyby nigdy nic na twitterka i o tym pisze, dla mnie to jest niesmaczne, nic więcej.

@michal26 Niestety, wiele młodych osób nie zdaje sobie sprawy ze swojego problemu.
Teraz spojrzeć na młodzież, to całe dnie wpatrzone w telefon, oglądają wyidealizowane życia influenserów, popadają w kompleksy a co za tym idzie w depresję.

84

@Encore Miał próbę samobójczą i jedną z ważniejszych rzeczy było wstawienie tego na twittera.

Jprd co za ludzie.

0

@Lionel_Messi10 Pożyjemy zobaczymy. Enzo też miał iść do City, bo przecież jego koleżka Alvarez tam gra, i jak, trafił?

0

@Lionel_Messi10 Bento albo Petković, więc mają inne opcje

1

@agaFCB To masz szczęście :D

3

@agaFCB A pewnie na rano do pracy xD?

0

Asensio co zmarnował

0

Eee, ładnie zapakował

0

@Champs_Elysees Mister Ernie ;D

2

Jazda z kurłłłami, vamos Valverde!

1

@Lionel_Messi10 Niby ta, ale gra nie powala...

0

Pięknie, Lisandro Martinez na 2:2

3

@The Game 10 Z okazji Chińskiego nowego roku

0

@MesQueUnClub96 Wątpię żeby chciał iść do Bayernu

1

@Dertinho Mało United oglądasz ;)

0

Swoją drogą, ciekawe ile Manchester chciałby za McTominay'a?
W kontekście zastępstwa Busquetsa

2

@John_Doe A to Alves jest już skazany? Nie wiedziałem.

1

@Encore Do de paula i tak mu daleko

1

@Sulimo Celnie o karaluchach

0

@Kgorecki2500 Nie zasłużył

2

@Gwyn Usunęli ci to xDDD?

1

@Chaoss Pomocy Chelsea ;)

6

@Medium Vegeta to co najwyżej z zupką chińską

4

@Adran360 Ja to gdybym był na jego miejscu, to przy takiej desperacji poszedłbym na jakąś lepszą eskortkę, żeby złapać trochę pewności siebie xD

0

@JimMorrisonFCB W życiu Warszawy ruskie nie wystrzelą atomówki. Przecież to nie samobójcy, czuję, że w przypadku klęski "zlikwidowaliby" putina i próbowali odbudowywać stosunki z zachodem.

7

@MarioVeB! Maniek w roli łagodzącego sytuację :D

Nie poznaję Cię, oby tak dalej ;)

3

@JimMorrisonFCB Trudne Sprawy, wersja La Bamba

10

Zdał egzamin, nadaje się do LaLigi i sędziowania ramie w ramię z Lahozem...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?