HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Ronald Araújo znów go zatrzymał." ta? a mi się wydaje, że dwa razy Vinicius go ograł, dwa razy Araujo go faulował i to na tyle z ich pojedynków. Viniciusa raczej zatrzymywała ściana złożona z pięciu graczy Barcelony."
Ale ich boli xD
0
@Majkel34 Bo są uwierz mi
2
@Sau_Ron Może Maniek aka lewus ^^
1
@ranger3120 Stulejarstwo, najgorszy sort...
2
@ptrx Uwierz mi, nie chciałbyś.
Większość ludzi, gardzi tym typem, wystarczy spojrzeć na komentarze na jego FB. A te donejty wysyła mu jego fanbase, patusy, dzieci, które w donejtach ubliżają jego matce i życiowe przegrywy.
Dla mnie to jest życiowe dno i niziny społeczne, ebać tego tucznika, tyle w temacie.
1
@krissu8 Skyscanner, ja ostatnio patrzyłem to na wizzair miałem najtańsze
1
@Kessie Ekh, aż mi się przypomniało jak za małolata chodziło się z kumplami na mecze Pelikana :D
5
@VegetaPolska Po tym screenie, to ja się nie dziwię, że wszystkie Cię zlewają
0
@DonCarletto O kurka, kompletnie o niej zapomniałem, a nie powiem zjadłoby się ichniejsze spaghetti, pizzę czy lasagnę
1
@Emhyr Meksyk, bez dwóch zdań.
1
@Medium No co, przegrali, co poradzić jak Lloris zasabotował mecz i w dodatku Ramsdale wylosował prime Ter Stegena :/
Ps: Ostatnio głównie "Europa" na słuchawach :]
1
@Rust_Cohle Chyba Alana z Sequento w trójkącie xD
1
@Comfortable_ Podzielam Twoje zdanie, choć bez Mudryka, będzie ciężej :/
1
@Comfortable_ Tak tylko przypomnę, że Rennes będzie grało na Legii 16 lutego ;)
7
@Adran360 2k23 a chłop screena nie umie zrobić xDDD
Sam widzisz, że to jest troll
5
@VegetaPolska Jesteś trollem, nie zakłamuj rzeczywistości i się wkońcu przyznaj.
A nawet jeśli niby nim nie jesteś, to robisz z siebie za przeproszeniem jeszcze większego debila, który kompletnie nie wyciąga wniosków.
Chłopie, dostałeś dziesiątki wskazówek i rzeczy, które robisz źle, a i tak z tego nie skorzystałeś i zadajesz ciągle te same pytania.
Czego ty więcej oczekujesz?
1
@Lionel_Messi10 To troll, szkoda twojego czasu
33
@VegetaPolska Ah shit, here we go again.
1
@MesQueUnClub_87 Ja bym wziął tego Trenta z Liverpoolu
1
@SteuerFreiMoney Szacunek za "Close Eyes", genialny utwór
2
@VamosRakieta "14 LM, mówi Ci to coś"
0
@Lionel_Messi10 Powiem tak, dla mnie możesz obrażać Pique na lewo i prawo (szczerze ja sam mam te ich kłótnie gdzieś), ale po co mu umniejszasz i mieszasz jego życie zawodowe z prywatnym?
Prawda jest taka, że Pique jest biznesmenem z łbem na karku, kocha ten klub, zna go od podszewki, i będzie z niego bardzo dobry prezydent, a twoje mieszanie jego życia prywatnego (nie znając prawdziwej wersji) jest nad wyraz śmieszne.
0
@Barcanajlepszyteam Generalnie, ja tutaj nie stoję po niczyjej stronie, bo nie wiem jak im się układało i jak to wyglądało od kulis.
Odnoszę się tutaj do usilnego bronienia Shakiry i umniejszania Pique
0
@AllBundy Pewnie Busquets
1
@Commandement Zajeżdża tu simpem na kilometr. Bronienie Shakiry za wszelką cenę (gdzie to ona pierwsza zaczęła wyrzucać publicznie brudy), deprecjonowanie sukcesów zawodowych Pique i notoryczne wyzywania od "błaznów"
@Lionel_Messi10 Pragnę przypomnieć, że Shakira również zdradziła swojego byłego i to właśnie z Pique ;)
Widzę, że zaciekle stoisz tutaj po jej stronie, ale nie wiesz tak naprawdę dlaczego Pique ją zostawił. Może nie jest jednak tak kryształowa na jaką wygląda.
7
@mateusz1989VeB Nie, bo Depay ma pół roku kontraktu, którego nie chce przedłużać, a Correa jakby odpalił to weźmiemy za niego parę groszy
2
I cyk, paryżaki do kompletu, piękny wieczór!
@Kgorecki2500
8
Z jednej strony super, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście, bo P$G dostaje w trąbę.
17
Nie ma nic lepszego, niż smutne mordy Kurtuła czy Viniciusa
7
''Nic nie znaczące trofeum''
LOADING 99%