7

"Ronald Araújo znów go zatrzymał." ta? a mi się wydaje, że dwa razy Vinicius go ograł, dwa razy Araujo go faulował i to na tyle z ich pojedynków. Viniciusa raczej zatrzymywała ściana złożona z pięciu graczy Barcelony."

Ale ich boli xD

0

@Majkel34 Bo są uwierz mi

2

@Sau_Ron Może Maniek aka lewus ^^

1

@ranger3120 Stulejarstwo, najgorszy sort...

2

@ptrx Uwierz mi, nie chciałbyś.
Większość ludzi, gardzi tym typem, wystarczy spojrzeć na komentarze na jego FB. A te donejty wysyła mu jego fanbase, patusy, dzieci, które w donejtach ubliżają jego matce i życiowe przegrywy.

Dla mnie to jest życiowe dno i niziny społeczne, ebać tego tucznika, tyle w temacie.

1

@krissu8 Skyscanner, ja ostatnio patrzyłem to na wizzair miałem najtańsze

1

@Kessie Ekh, aż mi się przypomniało jak za małolata chodziło się z kumplami na mecze Pelikana :D

5

@VegetaPolska Po tym screenie, to ja się nie dziwię, że wszystkie Cię zlewają

0

@DonCarletto O kurka, kompletnie o niej zapomniałem, a nie powiem zjadłoby się ichniejsze spaghetti, pizzę czy lasagnę

1

@Emhyr Meksyk, bez dwóch zdań.

1

@Medium No co, przegrali, co poradzić jak Lloris zasabotował mecz i w dodatku Ramsdale wylosował prime Ter Stegena :/

Ps: Ostatnio głównie "Europa" na słuchawach :]

1

@Rust_Cohle Chyba Alana z Sequento w trójkącie xD

1

@Comfortable_ Podzielam Twoje zdanie, choć bez Mudryka, będzie ciężej :/

1

@Comfortable_ Tak tylko przypomnę, że Rennes będzie grało na Legii 16 lutego ;)

7

@Adran360 2k23 a chłop screena nie umie zrobić xDDD

Sam widzisz, że to jest troll

5

@VegetaPolska Jesteś trollem, nie zakłamuj rzeczywistości i się wkońcu przyznaj.

A nawet jeśli niby nim nie jesteś, to robisz z siebie za przeproszeniem jeszcze większego debila, który kompletnie nie wyciąga wniosków.

Chłopie, dostałeś dziesiątki wskazówek i rzeczy, które robisz źle, a i tak z tego nie skorzystałeś i zadajesz ciągle te same pytania.

Czego ty więcej oczekujesz?

1

@Lionel_Messi10 To troll, szkoda twojego czasu

33

@VegetaPolska Ah shit, here we go again.

1

@MesQueUnClub_87 Ja bym wziął tego Trenta z Liverpoolu

1

@SteuerFreiMoney Szacunek za "Close Eyes", genialny utwór

2

@VamosRakieta "14 LM, mówi Ci to coś"

0

@Lionel_Messi10 Powiem tak, dla mnie możesz obrażać Pique na lewo i prawo (szczerze ja sam mam te ich kłótnie gdzieś), ale po co mu umniejszasz i mieszasz jego życie zawodowe z prywatnym?

Prawda jest taka, że Pique jest biznesmenem z łbem na karku, kocha ten klub, zna go od podszewki, i będzie z niego bardzo dobry prezydent, a twoje mieszanie jego życia prywatnego (nie znając prawdziwej wersji) jest nad wyraz śmieszne.

0

@Barcanajlepszyteam Generalnie, ja tutaj nie stoję po niczyjej stronie, bo nie wiem jak im się układało i jak to wyglądało od kulis.

Odnoszę się tutaj do usilnego bronienia Shakiry i umniejszania Pique

0

@AllBundy Pewnie Busquets

1

@Commandement Zajeżdża tu simpem na kilometr. Bronienie Shakiry za wszelką cenę (gdzie to ona pierwsza zaczęła wyrzucać publicznie brudy), deprecjonowanie sukcesów zawodowych Pique i notoryczne wyzywania od "błaznów"

@Lionel_Messi10 Pragnę przypomnieć, że Shakira również zdradziła swojego byłego i to właśnie z Pique ;)
Widzę, że zaciekle stoisz tutaj po jej stronie, ale nie wiesz tak naprawdę dlaczego Pique ją zostawił. Może nie jest jednak tak kryształowa na jaką wygląda.

7

@mateusz1989VeB Nie, bo Depay ma pół roku kontraktu, którego nie chce przedłużać, a Correa jakby odpalił to weźmiemy za niego parę groszy

2

I cyk, paryżaki do kompletu, piękny wieczór!
@Kgorecki2500

8

Z jednej strony super, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście, bo P$G dostaje w trąbę.

17

Nie ma nic lepszego, niż smutne mordy Kurtuła czy Viniciusa

7

''Nic nie znaczące trofeum''

LOADING 99%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?