0

@Lionel_Messi10 Dokładnie ;)
LaLiga - 1 miejsce w lidze, z 3 pkt przewagi nad Realem
PK - 1/8 finału
Finał SPH
W LM też nie było najgorzej, i równie dobrze mogliśmy wyjść z tej grupy, gdyby sędzia nas nie przekręcał na karne.

Wiadomo, gra nie powala, ale nadal możemy zgarnąć 4 trofea w tym sezonie.

0

@PatrychoO Szczególnie ten złoty

0

@Lionel_Messi10 Niby tak, ale szanujmy się, to by do końca zabiło ten klub.

Odejście Messiego > podpisanie CVC, nikt nie jest większy niż klub

1

@PatrychoO Widzę, że skład iście Ameryko Południowy jak u mnie.

Generalnie, jak chcesz kogoś za tą dwójkę to od siebie polecam, Rüdigera 87 i tego ulepszonego De Jonga.

2

@DonCarletto Albo to, albo z nas robi debili xD

Nie wierzę, że można być aż taką niedojdą

1

@barcelonaLM Ten Clauss faktycznie taki dobry? Co gram w Ultimate'a czy DR to ciągle nim grają

@Kgorecki2500 Widzę, że full Barca :D

Na początku też budowałem, ale jakieś 2 tygodnie temu sprzedałem wszystkie karty i postanowiłem zrobić sobie skład z graczy z Ameryki Południowej :p

8

@Emhyr @El Madridista.
"w tym przypadku jeszcze się nie upewniłem na 100% ale na insta gramie ktoś jej napisał "czasami warto dać drugą szansę" a ona odp "kochany" i oboje dali serduszka"

Dobra, już wierzę, że to troll xDDD

1

@Kgorecki2500 Jak PO to tylko Cafu byku ;)

3

@Pawel13sz Nie no, to już nawet nie jest śmieszne. Widzę, że Xavi koniecznie chce przegrać ten mecz...

1

@Faro Fanatyk*, nie kibic ;)

3

0

@Faro Fanboy - pot. chłopak lub młody mężczyzna obsesyjnie oddany jednemu hobby lub zainteresowaniu; obsesyjny fan (np. muzyki, filmu, gry itd.), zagorzały wielbiciel (np. marki)

Kibic - osoba zainteresowana konkretną dyscypliną sportu i wyrażająca to m.in. poprzez uczestnictwo w charakterze widza w turniejach, zawodach, treningach i innych występach sportowych.

Wcale nie ma różnicy xD

1

@Faro On jest kibicem a nie fanbojem. Polecam zapoznać się z definicją tego słowa.

0

@cris2706 "fanem Ronaldo trzeba mieć zaburzony system wartości."

Po tym właściwie można przestać tracić czas na czytanie tego.

Choć po części jest w tym trochę racji.

1

@PatrykBarcelona Coś takiego jak po bramce na Bernabeu

0

@Medium Kto to jest? Ta z tego serialu?

1

@NaFazieHitman Wiem, nie chodzi mi o to, żeby go zagryzł, tylko lekko podgryzł.

Ciekawe czy opiekun dalej przybijałby z nim piątkę?

1

@Kessie Szkoda, że go nie uwalił

0

@Rust_Cohle Cristiano GOAT i tyle w temacie ^^

2

@Rust_Cohle Tobie to pewnie Darwinek co 2 posty xD

0

@Medium Ekh, że nikt nie ogarnął jeszcze wehikułu czasu

0

@Vampir707 Sracja nie racja

0

@Emhyr A skąd wiesz, że to nie ta sama osoba, która to potem opyla na allegro czy ebayu.

Jeśli faktycznie tak było, to stoje po stronie Lewego

0

@KlonaZepan Ciężko mi uwierzyć, że gościu robiłby z siebie pośmiewisko przez tyle czasu, i wymyślał te niestworzone historie.

1

@El Madridista. Nie da się tak wymyślać

0

@Kidd To kim jest @VegetaPolska xD?

4

@abram3k Szkoda, że jest to niemożliwe :/

0

@Rust_Cohle, coś ty zrobił temu bidnemu @MesQueUnClub96 xDD


7

@VegetaPolska Kurw... go mać, tyle rad ci już daliśmy, a ty dalej swoje xD

Ręce opadają. Dam ci ostatnią radę, jak zależy ci stricte na seksie, to umów się z jakąś escortką, może to Cię rozluźni (tylko się w niej nie zakochaj).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?