HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Dokładnie ;)
LaLiga - 1 miejsce w lidze, z 3 pkt przewagi nad Realem
PK - 1/8 finału
Finał SPH
W LM też nie było najgorzej, i równie dobrze mogliśmy wyjść z tej grupy, gdyby sędzia nas nie przekręcał na karne.
Wiadomo, gra nie powala, ale nadal możemy zgarnąć 4 trofea w tym sezonie.
0
@PatrychoO Szczególnie ten złoty
0
@Lionel_Messi10 Niby tak, ale szanujmy się, to by do końca zabiło ten klub.
Odejście Messiego > podpisanie CVC, nikt nie jest większy niż klub
1
@PatrychoO Widzę, że skład iście Ameryko Południowy jak u mnie.
Generalnie, jak chcesz kogoś za tą dwójkę to od siebie polecam, Rüdigera 87 i tego ulepszonego De Jonga.
2
@DonCarletto Albo to, albo z nas robi debili xD
Nie wierzę, że można być aż taką niedojdą
1
@barcelonaLM Ten Clauss faktycznie taki dobry? Co gram w Ultimate'a czy DR to ciągle nim grają
@Kgorecki2500 Widzę, że full Barca :D
Na początku też budowałem, ale jakieś 2 tygodnie temu sprzedałem wszystkie karty i postanowiłem zrobić sobie skład z graczy z Ameryki Południowej :p
8
@Emhyr @El Madridista.
"w tym przypadku jeszcze się nie upewniłem na 100% ale na insta gramie ktoś jej napisał "czasami warto dać drugą szansę" a ona odp "kochany" i oboje dali serduszka"
Dobra, już wierzę, że to troll xDDD
3
Pokazujcie, wasze obecne składy.
Ja zacznę: https://zapodaj.net/a2178c8c62949.jpg.html
@Kgorecki2500 @PatrychoO @Rust_Cohle @Transu96 @MesQueUnClub_87 @PawkoFCB
1
@Kgorecki2500 Jak PO to tylko Cafu byku ;)
3
@Pawel13sz Nie no, to już nawet nie jest śmieszne. Widzę, że Xavi koniecznie chce przegrać ten mecz...
1
@Faro Fanatyk*, nie kibic ;)
3
@Pawel13sz @Kessie @Alonso @Busquets won do Al Nassr
0
@Faro Fanboy - pot. chłopak lub młody mężczyzna obsesyjnie oddany jednemu hobby lub zainteresowaniu; obsesyjny fan (np. muzyki, filmu, gry itd.), zagorzały wielbiciel (np. marki)
Kibic - osoba zainteresowana konkretną dyscypliną sportu i wyrażająca to m.in. poprzez uczestnictwo w charakterze widza w turniejach, zawodach, treningach i innych występach sportowych.
Wcale nie ma różnicy xD
1
@Faro On jest kibicem a nie fanbojem. Polecam zapoznać się z definicją tego słowa.
0
@cris2706 "fanem Ronaldo trzeba mieć zaburzony system wartości."
Po tym właściwie można przestać tracić czas na czytanie tego.
Choć po części jest w tym trochę racji.
1
@PatrykBarcelona Coś takiego jak po bramce na Bernabeu
0
@Medium Kto to jest? Ta z tego serialu?
1
@NaFazieHitman Wiem, nie chodzi mi o to, żeby go zagryzł, tylko lekko podgryzł.
Ciekawe czy opiekun dalej przybijałby z nim piątkę?
1
@Kessie Szkoda, że go nie uwalił
0
@Rust_Cohle Cristiano GOAT i tyle w temacie ^^
2
@Rust_Cohle Tobie to pewnie Darwinek co 2 posty xD
0
@Medium Ekh, że nikt nie ogarnął jeszcze wehikułu czasu
0
@Vampir707 Sracja nie racja
0
@Emhyr A skąd wiesz, że to nie ta sama osoba, która to potem opyla na allegro czy ebayu.
Jeśli faktycznie tak było, to stoje po stronie Lewego
0
@KlonaZepan Ciężko mi uwierzyć, że gościu robiłby z siebie pośmiewisko przez tyle czasu, i wymyślał te niestworzone historie.
1
@El Madridista. Nie da się tak wymyślać
0
@Kidd To kim jest @VegetaPolska xD?
4
@abram3k Szkoda, że jest to niemożliwe :/
0
@Rust_Cohle, coś ty zrobił temu bidnemu @MesQueUnClub96 xDD
7
@VegetaPolska Kurw... go mać, tyle rad ci już daliśmy, a ty dalej swoje xD
Ręce opadają. Dam ci ostatnią radę, jak zależy ci stricte na seksie, to umów się z jakąś escortką, może to Cię rozluźni (tylko się w niej nie zakochaj).