0

@Foton Ok, czyli jednym słowem nie ma w tym żadnej winy pisu, a cena jest atrakcyjna, tak?

2

Trzymajcie się tam, "do końca będę z pisem"...
https://zapodaj.net/f6141e75f5288.jpg.html
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @tomek8756

9

@Rl9k1nG Nie, bo nie jestem panikarzem.

0

@michal26 I tak to jest im pomagać...

Coraz bardziej irytuje mnie już ich pobyt w naszym kraju

2

@Kondziubarca Dodajmy, że jako jedyny pokonał Argentynę ;)

15

TVP Sport : "Herve Renard pozytywnie zareagował na zainteresowanie PZPN i na ten moment to on jest najbliżej objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski"

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe

1

@Faro Półtorej doby na nogach i nie możesz zasnąć?
Ja po tym czasie zasnąłbym na siedząco

1

@Faro We to wyłącz lepiej, bo im oglądalność nabijasz

0

@Kondziubarca Jakieś info? Bo widziałem tylko to, że sfotografował się na jego tle

0

@Kondziubarca Co wy macie z tym banderowcem xD?

0

@Medium No to chyba przyjmą ")

0

@VegetaPolska Gruby może i nie, ale też nie przebiłeś magicznej bariery 1,80 ;)

1

@Uukasz_93 Imo zostanie w Celtiku

1

@Walker Ja również pozdrawiam ;)
Też chory i też L4 do końca tygodnia

@Oskar00 Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze i powinieneś iść do lekarza, a nie dalej to rozsiewać

0

@agaFCB No co, może jest ciepły i Leo wpadł mu w oko ^^

0

@barcu$ Dobrze, że gra w Atletico Simeone, oj dobrze :)

1

@Jacu327 186 cm wzrostu
102 kg, ale cały czas spada w dół ;p

@VegetaPolska Czyli już wiadomo czemu cię cancelują ^^

6

@MesQueUnClub96 Faktycznie, powód do dumy.

2

@Kondziubarca Ta? A NATO zrzuci jutro atomówkę na Moskwę.
Tak samo realne :D

0

@LS To nie żart, toż to fakty

0

@Lola120 Dembele

3

@Vebrol Gościu, co Ty za fejury wklejasz xD?

1

@DonCarletto Ale mi nie chodziło o Felixa, tylko o przehajpowanego Enzo, którego umiejętności w życiu nie są warte 130M

0

.

0

@Cule1234 I lepiej dla nich. Żeby płacić za 130M za jakiegoś średniaka to trzeba mózg z dupą zamienić.

Chociaż w sumie Bartomeu tak robił.

1

@sonek @LOLek10 @JaMPSZ Poszło na pv

1

@fanbofan Sęk w tym, że nie każda firma robi sobie żarty z pracowników i zwodzi ich pięknymi wizjami a koniec końców jest to samo gówno co było :|

1

@tomek8756 Myślę, że 4k - 5k jest jak najbardziej ok.

Sam mając 24 lata zarabiam gdzieś 3,6k - 3,7k i powoli zaczynam się rozglądać za czymś lepszym, bo firma lekko mówiąc w uja wali

4

@sonek Mam namiar do Polaków w BCN, 40€ za dobę, jak chcesz

1

@Borry Alonso xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?