HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foton Ok, czyli jednym słowem nie ma w tym żadnej winy pisu, a cena jest atrakcyjna, tak?
2
Trzymajcie się tam, "do końca będę z pisem"...
https://zapodaj.net/f6141e75f5288.jpg.html
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @tomek8756
9
@Rl9k1nG Nie, bo nie jestem panikarzem.
0
@michal26 I tak to jest im pomagać...
Coraz bardziej irytuje mnie już ich pobyt w naszym kraju
2
@Kondziubarca Dodajmy, że jako jedyny pokonał Argentynę ;)
15
TVP Sport : "Herve Renard pozytywnie zareagował na zainteresowanie PZPN i na ten moment to on jest najbliżej objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski"
Zbyt piękne, żeby było prawdziwe
1
@Faro Półtorej doby na nogach i nie możesz zasnąć?
Ja po tym czasie zasnąłbym na siedząco
1
@Faro We to wyłącz lepiej, bo im oglądalność nabijasz
0
@Kondziubarca Jakieś info? Bo widziałem tylko to, że sfotografował się na jego tle
0
@Kondziubarca Co wy macie z tym banderowcem xD?
0
@Medium No to chyba przyjmą ")
0
@VegetaPolska Gruby może i nie, ale też nie przebiłeś magicznej bariery 1,80 ;)
1
@Uukasz_93 Imo zostanie w Celtiku
1
@Walker Ja również pozdrawiam ;)
Też chory i też L4 do końca tygodnia
@Oskar00 Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze i powinieneś iść do lekarza, a nie dalej to rozsiewać
0
@agaFCB No co, może jest ciepły i Leo wpadł mu w oko ^^
0
@barcu$ Dobrze, że gra w Atletico Simeone, oj dobrze :)
1
@Jacu327 186 cm wzrostu
102 kg, ale cały czas spada w dół ;p
@VegetaPolska Czyli już wiadomo czemu cię cancelują ^^
6
@MesQueUnClub96 Faktycznie, powód do dumy.
2
@Kondziubarca Ta? A NATO zrzuci jutro atomówkę na Moskwę.
Tak samo realne :D
0
@LS To nie żart, toż to fakty
0
@Lola120 Dembele
3
@Vebrol Gościu, co Ty za fejury wklejasz xD?
1
@DonCarletto Ale mi nie chodziło o Felixa, tylko o przehajpowanego Enzo, którego umiejętności w życiu nie są warte 130M
0
.
0
@Cule1234 I lepiej dla nich. Żeby płacić za 130M za jakiegoś średniaka to trzeba mózg z dupą zamienić.
Chociaż w sumie Bartomeu tak robił.
1
@sonek @LOLek10 @JaMPSZ Poszło na pv
1
@fanbofan Sęk w tym, że nie każda firma robi sobie żarty z pracowników i zwodzi ich pięknymi wizjami a koniec końców jest to samo gówno co było :|
1
@tomek8756 Myślę, że 4k - 5k jest jak najbardziej ok.
Sam mając 24 lata zarabiam gdzieś 3,6k - 3,7k i powoli zaczynam się rozglądać za czymś lepszym, bo firma lekko mówiąc w uja wali
4
@sonek Mam namiar do Polaków w BCN, 40€ za dobę, jak chcesz
1
@Borry Alonso xDDD