HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cris2706 Wy to się nigdy nie nauczycie :D
1
@cris2706 Najpierw to awansujmy do finału
5
Moriba, jaki luz :D
0
@cris2706 No ta, najlepsza liga świata to żaden wyznacznik xD
0
@arasz1819 Na Choroszcz to nie w tę stronę.
12
Jeszcze jedną dawać
0
@Roobo Niby był, ale jak dla mnie to był ultra miękki karny
2
@Roobo Szanujmy się, gdzie tu karny?
0
Ale ta obrona Valencii to drewna.
Jak tyczki ich robił
0
@PatrykBarca Ja tam po niemiecku oglądam ;)
0
@Kondziubarca W marcu będzie polska wersja. Aż chyba kupię
0
@MesQueUnClub96 Nie kozakuj bayerniak, sio na Die Roten
4
@Transu96 elo elo, 320, kur...... fakery w tych co się tutaj śmieją
2
@Faro A, ok. Póki co tak, ale mam nadzieję, że za 15 lat, będziemy mogli dywagować, który z nich był lepszy ;)
0
@Faro Póki co tak, ale potencjał ma spory, poza tym masz też takich wirtuozów jak De Bruyne, Modrić, Bruno czy Bernardo Silva.
To już chyba nie są atrapy
3
@Faro A Pedri to kto, też atrapa?
5
@Recha_0684 Wolę Real - Valencia
1
@Kinginiesta Też 2 mecze
8
Wspomnień czar
4
@macio_944 Do tego "nówka sztuka nie śmigana" ^^
2
@Uukasz_93 Mi z kolei ten
2
@Kondziubarca I trzeci między nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@GeneralXavi Imo wino
0
@ranger3120 Zobaczymy po 30-stce jak będzie szukać księcia z bajki z dwójką bombelków xD
1
@DonCarletto I to po takim katastrofalnym początku
3
@Criss18Barca Nigdy w życiu, niech gnije w ATM
0
@barcelonaLM Dokładnie tak, i turnieje w haxballa pykaliśmy
0
@hayek Ale on nie miał broni palnej, tylko atrapę
5
@barcelonaLM Nie, ale pamiętam @KamQiXa, spoko chłop był
0
@MESSIah16 Garnacho >>> przehajpowany Fernandez