HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Brazylijscy kibice odetchnęli z ulgą :p
1
@YeastMoss "najgorszy z tego jest cukier, bo generuje puste kalorie, a którego jest po brzegi w sokach owocowych, które nie wiadomo z jakiego powodu polecasz"
Nie doprecyzowałem, chodziło mi o soki tłoczone gdzie za litr płacisz około 7 zł, ale masz tylko naturalne cukry z owoców albo soki, które robisz sam w domu a nie jakieś Hortexy czy inne badziewie z toną cukru.
"- nie ma choroby wywoływanej przez 1,5l dziennie coli zero, ale są
choroby wywoływane przez codzienne przyjmowanie kalorii ze "zdrowych
soczków owocowych"
Czyli co, mówisz, że lepiej, żeby żłopał 1,5l coli zero z aspartamem i acesulfamem, niż na przykład ze 2 szklanki soku ze świeżych owoców czy warzyw, bo cola nie ma kalorii xD?
"niedawno ukończone badania udowodniły, że spożycie napoi zero rzeczywiście przyczynia się do spadku spożycia kalorii i w efekcie chudnięcia"
Hmm, napój bez kalorii, który jest pity przez większą część dnia przyczynia się do chudnięcia?
Cóż za fakty, sam bym na to nie wpadł ;)
Poza tym kolega nie chce chudnąć, tylko całkowicie zrezygnować z picia coli, a to chyba jest różnica.
1
@MrPGG Raczej Griezmann xD
Co chwile coś nowego :D Z kolei Kounde dzisiaj fryz jak Alexander Arnold
1
@Encore Kur..., niech wezmą wkońcu tego Pedro Porro ze Sportingu
0
@Kitek1640 9 albo 10, człowiek chory, na L4 to można pospać :D
1
@Lionel_Messi10 Swoje zrobił, ale niemniej jednak dla mnie bardziej zasłużyli Pedri z Araujo ;)
Choć samemu Gaviemu - gratuluję
0
@Lionel_Messi10 Jak dla mnie Pedri
0
Ooo, Juan Carlos Unzue w studiu DAZN :D
0
No i uj, po dobrej grze...
Strzelamy na 1:0, mamy szanse na 2:0 i murujemy xD
0
Pedri, ty się zastanów
6
Póki co nawet nieźle to wygląda
0
@ranger3120 Co, też chory?
0
@Emhyr Bez przesady. Śmiechy śmiechami, ale on nie jest aż taki cienki, że żeby tułać się po takich ogórasach
0
@Cotutajsiedzieje Tylko nie Tottki :@
Niech wezmą Arsenal i przy okazji zrobią prezent dla @Mediuma w postaci Mudryka ^_^
6
@ranger3120 Ta fota przy bankomacie mnie rozwaliła xD
Idealnie obrazuje ich "związek"
0
@Lionel_Messi10 Ta wypowiedź to fake podobno
3
@Kgorecki2500 Oczywiście, że iść
2
@Dembouz1899
1. Skazani na Shawshank
2. Scarface
3. Sicario
1
@Encore Ekh, znowu stypamecz
Obejrzałby człowiek jakie derby Londynu
19
@jeyx77x Co są? Przecież te sztuczne słodziki w wielu przypadkach są gorsze od cukru xD
Zdrowa to jest woda, albo soki z owoców czy warzyw a nie Coca Cola.
Jasne, w małych ilościach większości pewnie nie zaszkodzi, ale jak kolega piję po 1,5-2 litry dziennie, to za jakiś czas gastrolog to będzie jego drugi dom.
13
@RomanHoffer Zwyczajnie jej nie kupuj.
@nwchades Te wersje bez cukru też są w uj niezdrowe
2
@Rust_Cohle Mańka z Wrocławia polecam, ponoć miał kiedyś testy do dziesiątej drużyny ślunska
9
@Luciano99 Może i przegraliśmy, ale co wami pokręciłem to moje ^^
@Kgorecki2500 kto powołał tego ręcznika na bramkę?
3
@Rewolucja123 Nie da się lubić tego typa.
1
@Nozyk I cyk na drugą nóżkę :D
6
Dobrze, że nie oglądam tego syfu, bo patrząc po komentarzach, to telewizor byłby już za oknem XD
0
@barteq Kontynuacja pierwszej części
1
@PatrykBarca Ambitnie, ambitnie, nie powiem.
0
@PatrykBarca Ciebie by się przydało zezłomować narzekaczu....
0
@ranger3120 Najgorsze jest to, że takie gamonie nie dość, że robią z siebie stulejarzy, to jeszcze tym normalnym robią pod górkę