2

@macio_944 Wychodzi na to, że byłeś kibicem Messiego.

1

@LewoSkrzydlowy11 Nie bądź zazdrosny ^_^

0

0

@Cotutajsiedzieje Jak ty w tych wpisach widzisz "pianę z pyska" to ty faktycznie nie wiesz @Cotutajsiedzieje xD

Przejdź się lepiej do psychologa jak w zwykłym wpisie widzisz coś negatywnego ;)

0

@Cotutajsiedzieje Jak już wyzywasz mnie od "hejterków Messiego" to rozumiem, że masz jakikolwiek argument, potwierdzający tą tezę?

Pokaż mi choć jeden mój komentarz w, którym negatywnie wypowiadałem się o Leo.

Czekam fanbojku.

1

@AllBundy Taki też będzie ok, ale tak czy siak nie rozumiem dlaczego Xavi nie daje grać Depayowi

@michal26 A daj pan spokój już z tym Fatim, znowu będziemy grać w 10tkę :/

5

@10LionelMessi10 Ano tak, teraz Barcelona i jej kibice najgorsi xD

Dobrze, że w Argentynie po nim nie jechali, a nie czekaj...

1

Ferran - Memphis - Dembele

Tak to widzę na Atletico

5

Ja naprawdę nie wiem, jak trzeba być tępym, żeby łykać te brednie tego złodzieja...
https://fb.watch/hQxQNI0QU4/

Ale i tak najlepsze są pisowskie trolle w komentarzach, co w większości mają znajomych z Brazylii albo Afryki xD
@Kgorecki2500 @tomek8756

3

@ranger3120 Vegeta alert :v

0

@marcin62 Nie. Jutro normalnie masz wolne i idziesz w czwartek

0

Nie ma karnego xDDD

0

@Czajka90 Jak, Saka im grę robi, tylko nic nie chce wpaść ;)

0

Tam nie powinno być karnego dla Arsenalu?

0

@Lionel_Messi10 Zidane za wysoko, z kolei C.Ronaldo za nisko

1

@Medium Aaa, daj spokój, szkoda szczępić ryja :/

0

Coś niemrawy dzisiaj ten Arsenal :v

2

@Deviler @Comentateiro o wiek się nie pyta.

0

@J4no Daj mu się chociaż nacieszyć dziweczkami z pornhuba xD

0

@Medium Szkoda, że odchodzi, widziałem każdy mecz Szachtara w LM i w każdym gość robił mega różnice, na żywo robiło to jeszcze większe wrażenie jak bez kompleksów kręcił zawodnikami Realu :)

Mówię ci, będziecie mieli z niego pociechę.

5

@Encore Ulubieniec @Mediuma ^^

8

@Sysia11 W takim "gazie", że dalej kisi się w ligowym średniaku - Aston Villi xD

Pewnego poziomu nie przeskoczysz, nie przez przypadek w Arsenalu się nie sprawdził i co sezon był odpalany na wypożyczenie.

2

@Pawel13sz Puyol, Ronaldinho, Messi

0

@Lionel_Messi10 "Ja go u nas chciałem ale Barcy po prostu na niego nie stać a druga sprawa to właśnie Tebas."

No i w sumie, bardzo dobrze, że nas na niego nie stać.
Jakbyśmy znowu mieli wydać grubo ponad 100 milionów na gościa, który na dobrą sprawę jeszcze nic wielkiego nie pokazał (tak, wiem mundial miał przyzwoity) to wolę już wydać mniejszą kasę na kogoś innego.

Już wystarczy tego przepłacania za "gwiazdy" (Dembele, Coutinho, Griezmann). Za taką flotę to bym wolał powalczyć o Kimmicha, który zabezpieczyłby nam ŚPD na grube lata, albo topowego skrzydłowego.

0

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Bez przesadyzmu :D Póki co, to to są tylko dywagacje jakiegoś no name'a na twitterku, i nie brałbym tego wszystkiego jako pewnik.

@Comfortable_ Przejrzyj sobie kilka jego postów i zestaw je z moimi, wtedy zobaczysz kto jest fanbojem ;)

7

@kynio302
Mieć nadzieję, że mądrze budowany klub z tradycjami nie awansuje do LM, bo jakiś gość rzucił info o możliwym transferze Cristiano.

Piękny pokaz fanbojstwa i nienawiści do Ronaldo, ale to już nie pierwszy raz pokazujesz swoją ignorancję xDD

1

@LewoSkrzydlowy11 "Trójka Pedri-Thiago-Busquets mogłaby nawiązać do legendarnego trio"

Szczególnie Busquets w obecnej "formie" xDDD

3

@szymon6847 Idealny następca Busiego, a i na PO może zagrać, jak na początkach w Bayernie

6

@Faro Kimmich albo Son

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?