8

My również pozdrawiamy ;)
https://ibb.co/Wvs58bp
@Kgorecki2500 @NeKenI

2

Kylian Mbappé Lottin

4

@SteuerFreiMoney Jest tu pewien Don, który lubi mieszać wódeczkę z xanaxem, fentanylem i lekami, ale w chwili obecnej jest na odsiadce, więc się nie dowiemy jak to działa :D

2

@MarioVeB! Za małolata podwijało się Hot Wheelsy

6

@MarioVeB! I scena z Kevinem rzucającym cegłami ^^

5

No i zaczynamy seans :)
@Kgorecki2500 @Mario96w @PatrychoO

6

@Kgorecki2500 Głównie jest o tym, że "robi z siebie gwiazdę", "u szkopów to strzelał, bo pinionszki", "zobacz tego Messiego a tego germańca"

A to tylko część xDD

37

I cyk dziadek ze szwagrem grillują Lewego za mundial xD

Ale za to chwalą Messiego :D

6

@chavez Myślę, że on wie, że to są tylko żarty i uszczypliwości ;p

0

No i takie buty

41

''No chodź @VegetaPolska, przywitaj się z ciocią'' ^^

2

@arasz1819 Nawzajem Madryciaku ;]

0

Kimmich czy Fabinho, który lepszy wg was?

1

@mrboom Kompletnie mi się nie podoba :/

Brakuje jakiś kolorków

0

@Nano22 Czym w końcu podkleiłeś?

1

@Nano22 Jak za 10 euro, to nie dziwne, że tak to wygląda :D

1

@Aragorn33 Dokładnie. A najlepsze jest to, że nawet na La Rambli znajdziesz osoby zaślepione Argentyną czy kupowaniem zawodników po kilku udanych meczach.

Niektórzy pisali nawet, że jeśli udałoby się nam sprzedać De Jonga to, żeby za te pieniądze iść w Enzo za 120 milionów xDD

6

@Luciano99 Miło z twojej strony, że zorganizowałeś wigilię na skupie.

Widać, że chłopaki w siódmym niebie, a @Rust_Cohle to aż wyzdrowiał z tego wszystkiego, bo giba się jak jakiś rezus :)
https://www.facebook.com/reel/714691393146423?s=yWDuG2&fs=e

14

@Comentateiro To go pocieszyłeś

0

@Kgorecki2500 Obecnie? Ciężka sprawa :D

0

@Adran360 Sos pomidorowy, roztopiony ser i ananas, zajebiste połączenie xDD

1

@bartas97 Jeszcze tylko pisiory i robię to samo ;)

2

@Bobo25 Jak często się z tobą zgadzam, tak tutaj nie mogę.

''Zwalniać pracownika który wypełnił wszytskie stawiane przed nim zadania....''

Ten wybłagany awans uważasz za wypełnione zadanie? Przecież gdyby Argentyna musiała wygrać z nami z 5:0, to na bank by to zrobiła.

Oni od strzelenia 2 bramki, praktycznie stali i wymieniali podania w poprzek boiska, bo wiedzieli, że kolejna bramka nas eliminuje xDD

A mimo wszystko i tak Lautaro miał 100% okazję

2

Komentarz usunięty

0

@Bogan Portugalia na 9

0

@DaPidejpi Boli wielka Brazylia, co nie?

2

@tomek8756 Dla mnie to oni mogą dostawać i od Realu i to, że gra tam Messi czy Mbappe, których lubię, nic nie zmieni.

5

@tomek8756 Szansę mają jak co roku, ale mam nadzieję, że tradycyjnie się zesrają (nieważne z kim).

1

@Emhyr Fati?

0

@Medium Multi miał rację odnośnie Juleńki xD

W sumie siebie warci są, brakuje tylko spaślaka z SBM do kompletu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?