HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 ''natomiast pisanie że życzy się Argentynie porażki, bo akurat lubi się Ronaldo czy nie lubi Messiego,''
Czy wy nie potraficie zrozumieć, że ktoś może nie kibicować Argentynie nie ze względu na Messiego, tylko ze względu, że nie lubi tej reprezentacji, przy tym nie przepadać za Ronaldo?
Ku.... ile to można tłumaczyć
0
@Kuba_1 No i gitara, once de gala
0
@Bagsik88 Pokaż mi choć 1 mój komentarz w, którym jak to mówisz ''wbijam szpilę'' w Messiego.
Ps: Będę się cieszył z sukcesu Francuzów i płaczących Paredesów czy de Pauli ;)
2
@Khajio I wyzywanie od ''madryciaków'', bo nie zgadzasz się z ich zdaniem xD
A sami dzisiaj kibicują byłemu zawodnikowi, kosztem Dembele czy Kounde, którzy obecnie u nas występują.
4
@Rust_Cohle Nawet jak Argentyna wygra to będą o nim pieprzyć
Zamiast cieszyć się z sukcesu reprezentacji, której kibicują, będą wbijać szpile w Ronaldo XD
0
@Encore Kylian GOAT, FACTOS!
1
@kryhaa Nawet bez Giroud to dalej jest piekielnie mocna ofensywa ;)
---------------Mbappé---------------
Coman, Griezmann, Dembele
A na ławce masz jeszcze Thurama czy Kolo Muaniego ;p
1
@Peciak Aż Cię oznaczę w przypadku porażki Argentynki xD
1
@thorin @Faro @Duche Samo stare Cartoon Network i Fox Kids biją te wszystkie późniejsze pseudo bajki.
Włączysz CN i od rana do nocy codziennie 2,3 te same bajki - NON STOP, już lepiej by wyszli na tym, żeby puszczać powtórki starych bajek, bo mieliby dużo wyższą oglądalność niż teraz.
2
@Przemek2323 To, że Argentyńce przegrają jest już przesądzone ;)
Drake już wyrokował
0
@FcBarcelonaFanMSN Dziękuję Ci Drake'u kochany :D
3
@Adran360 Oglądało się, pierw Jetix i Cartoon Network za dnia a w weekendy wolne od szkoły czasami Hyperek :)
0
@kryhaa "Nie wiem o czym piszesz" ;)
Les Bleus to biorą
1
@Kgorecki2500 Jeszcze tylko Francuzi i jestem w pełni usatysfakcjonowany ^^
0
@michal26 Niemcy grali dużo ładniejszą piłkę a że odpadli to już inna sprawa
0
@MesQueUnClub96 A teraz jest?
1
@MesQueUnClub_87 Fakt, więc tym bardziej zamykam ;)
0
@LeoMessi1994 7:1 dla Luki, zamykam ;)
1
@Faro Przeczytaj jeszcze raz tego posta, tu nie chodzi o życzenia, tylko o m.in brak zrozumienia, wyszydzanie czy wyśmiewanie a z tego jest już wiele samobójów
1
@LeoMessi1994 Modrić.
2
@BorzyKrzys 2 w nocy, jesteś sam w domu, po butli wina obalonej SAMEMU, odpalasz sobie to i już wiesz, że nie jest najlepiej :/
6
@Medium Też nigdy nie miałem, także wiem jak jest, ale to nie jest najważniejsze.
A dzisiaj: torty, sale na 50 osób, w uj gości na 5 urodzinki Brajanka i milion zdjęć na fb, żeby pochwalić się jak to się Karynce dobrze żyje xD
4
@BorzyKrzys Ja też miałem ostatnio i na nieco ponad 200 znajomych, ledwie 11 od najbliższej rodziny i przyjaciół, ale przynajmniej szczere, a nie jak u koleżanek, że większość to życzenia od stulejarzy.
1
@Azi Kraj z gówna tonie:
Ja:
1
@ptrx Kounde w fucie niestety kompletnie nie oddaje :/
Ja tam pykam Walkerem na zmianę z Carvajalem i Trentem
@DzikiGD Alba i Bruno Fernandes za Mendy'ego i Fede
0
@Transu96 Nie no, jajca se robię, ogólnie nie najgorsza opcja, choć telefon wolę kupować za gotówę :D
0
@Transu96 Co z tego, że na abonament, jak co miesiąc musisz go opłacać, więc kolejna rata do kolekcji xDD
0
@MESSIah16 Chorwatom i pięknemu Luce :)
0
@Rust_Cohle Nie no, spoko są, ale kiedyś były lepsze. W sumie jak wszystko :/
1
@Medium Wziął na kredyt, tera będzie spłacał przez 5 lat jak mój kumpel xDDD