2

@antymadridista100 Wszędzie są kółeczka adoracji. W rodzinie, w robocie, wśród znajomych i na La Rambli nie jest inaczej.

Nic nie poradzisz, każdy zadaje się z osobami z, którymi ma najlepszy kontakt.

5

@PatrychoO Luka to jest dla mnie ten sam typ piłkarza co Iniesta, Puyol czy Casillas - szacunek i respekt do rywala.
Mega szanuję takich piłkarzy

2

@Kapitan hawk Co by nie mówić kapitalny mundial Messiego, ciągnie tą kadrę na własnych barkach

0

@Pitinho Elegancko, domowego Drwala zajadam ;)

0

@Witekk10 Lukita klasa sama w sobie, on by nie pozwolił na dymy

0

@Emhyr Ale ja nie piszę, że Francja napewno wygra, tylko, że będzie najmocniejszym z dotychczasowych rywali.

1

@Moderacja @wpwelement Możecie coś wkońcu z nim zrobić?
Chłop pod niemal każdym moim postem czy komentarzem prowokuje a mimo wszystko dalej nie skończył z banem.

0

@Pitinho Mecz się już skończył?

1

@Emhyr Co by nie mówić, to ewentualna Francja będzie ich najmocniejszym rywalem na Mundialu. Z kim oni grali? Ze średnią Holandią na której punkty zrobił Ekwador i z wypompowaną dogrywkami Chorwacją.

0

@Transu96 Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska, Australia, Holandia, Chorwacja, potęgi nie ma co xD

1

De Paulik już o karnego płacze xD

Niereformowalny jest ten gość

0

@FCB24 Takie sęki to co się dziwić

2

@Rust_Cohle Paredes*

4

Naprijed Hrvatska, naprijed Modrić!

Generale, prowadź do finału!
@Kgorecki2500 @Bobo25 @takisobiektos

0

Komentarz usunięty

0

@wasacz Byku, ale oznacz kolegę @Emhyra ;)

1

@Rl9k1nG To zależy, z jednej strony lepiej jest być singlem, ponieważ masz ciszę, spokój i więcej czasu dla siebie, ale z drugiej strony, będąc singlem czasami doskwiera samotność i brak czułości, czy chociażby prostego przytulenia się do kogoś.

Każdy kij ma dwa końce

2

@Medium Nie no, jak wyłoni się jakiś paszkwil to uciekasz czym prędzej xD

@MesQueUnClub_87 Nie wiem jak to jest, bo ja przy hłł hłł, "pierwszym razie" nie miałem kompletnie żadnej presji, ale może to dlatego, że była to osoba, którą kochałem z wzajemnością i wiedziałem, że nie będzie oceniać.

0

@Medium Stres z tego powodu :D?
Jak dla mnie to chill out powinien być

1

@mrboom Wiem, że nie wszyscy tacy są, ale nie zmienia to faktu, że to otoczenie jest mocno spaczone i zdegenerowane, pojedyncze jednostki tego nie zmienią.

Nie przez przypadek ludzie a w szczególności młodzież odchodzą od kościoła, bo widzą jak zakłamane jest to środowisko.

Sam jestem wierzący, ale niewyobrażam sobie chodzenia na mszę i spowiadania się, mając na uwadze to ile oni mają za uszami, zdecydowanie bardziej wolę "porozmawiać" z Bogiem na osobności.

1

@mrboom A co skłamałem?
Który to już wielce oświecony baranek znęca się nad dzieckiem, bije, molestuje czy gwałci?

1

@marcin62 Nie chce mówić co bym zrobił gdyby zrobił to w stosunku do mojego dziecka, bo dostałbym bana, ale powiem tylko, że ta klecha już by w tej szkole nogi nie postawiła.

Degeneraci społeczni...

1

"Między Barceloną, a Messim nie ma kompletnie nic, żadnych negocjacji. PSG w najbliższych dniach zasiądzie do stołu i postara się przedłużyć kontrakt z Argentyńczykiem.[Sique Rodriguez]

Czyli co, kolejny rok grania u szejków czy zagrywka negocjacyjna?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @PatrychoO

0

@pt9 Maroko paskudnie? Poza tym, nawet jeśli by tak grali, to jak by mieli grać na Belgów, Chorwatów, Hiszpanów i Portugalczyków, żeby mieć szansę na wygraną?

0

@Medium Mi tam siedzi, ale tak czy siak jestem przeciwnikiem tatuaży i nigdy sobie go nie zrobię.

A ten wyżej to już w ogóle tragedia

0

@MESSIah16 Piękny to jest ten rękaw Messiego a nie jakieś obleśne bazgroły
https://zapodaj.net/c8bf394f07e36.jpg.html

0

@Kz1234 @MesQueUnClub96'a zapytaj xD

0

@Rl9k1nG Ja to i tak najbardziej jestem ciekawy tego czy jakby Messi był Polakiem, i musiał grać autobusową taktyką Czesia, to czy te osoby, które kibicowały Argentynie kosztem Polski, kibicowałyby Polsce, bo gra Messi xDD

0

@Bagsik88 Na szczęście ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?