HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@antymadridista100 Wszędzie są kółeczka adoracji. W rodzinie, w robocie, wśród znajomych i na La Rambli nie jest inaczej.
Nic nie poradzisz, każdy zadaje się z osobami z, którymi ma najlepszy kontakt.
5
@PatrychoO Luka to jest dla mnie ten sam typ piłkarza co Iniesta, Puyol czy Casillas - szacunek i respekt do rywala.
Mega szanuję takich piłkarzy
2
@Kapitan hawk Co by nie mówić kapitalny mundial Messiego, ciągnie tą kadrę na własnych barkach
0
@Pitinho Elegancko, domowego Drwala zajadam ;)
0
@Witekk10 Lukita klasa sama w sobie, on by nie pozwolił na dymy
0
@Emhyr Ale ja nie piszę, że Francja napewno wygra, tylko, że będzie najmocniejszym z dotychczasowych rywali.
1
@Moderacja @wpwelement Możecie coś wkońcu z nim zrobić?
Chłop pod niemal każdym moim postem czy komentarzem prowokuje a mimo wszystko dalej nie skończył z banem.
0
@Pitinho Mecz się już skończył?
1
@Emhyr Co by nie mówić, to ewentualna Francja będzie ich najmocniejszym rywalem na Mundialu. Z kim oni grali? Ze średnią Holandią na której punkty zrobił Ekwador i z wypompowaną dogrywkami Chorwacją.
0
@Transu96 Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska, Australia, Holandia, Chorwacja, potęgi nie ma co xD
1
De Paulik już o karnego płacze xD
Niereformowalny jest ten gość
0
@FCB24 Takie sęki to co się dziwić
2
@Rust_Cohle Paredes*
4
Naprijed Hrvatska, naprijed Modrić!
Generale, prowadź do finału!
@Kgorecki2500 @Bobo25 @takisobiektos
0
Komentarz usunięty
0
@wasacz Byku, ale oznacz kolegę @Emhyra ;)
1
@Rl9k1nG To zależy, z jednej strony lepiej jest być singlem, ponieważ masz ciszę, spokój i więcej czasu dla siebie, ale z drugiej strony, będąc singlem czasami doskwiera samotność i brak czułości, czy chociażby prostego przytulenia się do kogoś.
Każdy kij ma dwa końce
2
@Medium Nie no, jak wyłoni się jakiś paszkwil to uciekasz czym prędzej xD
@MesQueUnClub_87 Nie wiem jak to jest, bo ja przy hłł hłł, "pierwszym razie" nie miałem kompletnie żadnej presji, ale może to dlatego, że była to osoba, którą kochałem z wzajemnością i wiedziałem, że nie będzie oceniać.
0
@Medium Stres z tego powodu :D?
Jak dla mnie to chill out powinien być
1
@mrboom Wiem, że nie wszyscy tacy są, ale nie zmienia to faktu, że to otoczenie jest mocno spaczone i zdegenerowane, pojedyncze jednostki tego nie zmienią.
Nie przez przypadek ludzie a w szczególności młodzież odchodzą od kościoła, bo widzą jak zakłamane jest to środowisko.
Sam jestem wierzący, ale niewyobrażam sobie chodzenia na mszę i spowiadania się, mając na uwadze to ile oni mają za uszami, zdecydowanie bardziej wolę "porozmawiać" z Bogiem na osobności.
1
@mrboom A co skłamałem?
Który to już wielce oświecony baranek znęca się nad dzieckiem, bije, molestuje czy gwałci?
1
@marcin62 Nie chce mówić co bym zrobił gdyby zrobił to w stosunku do mojego dziecka, bo dostałbym bana, ale powiem tylko, że ta klecha już by w tej szkole nogi nie postawiła.
Degeneraci społeczni...
1
"Między Barceloną, a Messim nie ma kompletnie nic, żadnych negocjacji. PSG w najbliższych dniach zasiądzie do stołu i postara się przedłużyć kontrakt z Argentyńczykiem.[Sique Rodriguez]
Czyli co, kolejny rok grania u szejków czy zagrywka negocjacyjna?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @PatrychoO
10
Pięknie zezłomowana ^^
https://www.instagram.com/reel/ClEVFITqQwe/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500 @Mario96w @Medium
0
@pt9 Maroko paskudnie? Poza tym, nawet jeśli by tak grali, to jak by mieli grać na Belgów, Chorwatów, Hiszpanów i Portugalczyków, żeby mieć szansę na wygraną?
0
@Medium Mi tam siedzi, ale tak czy siak jestem przeciwnikiem tatuaży i nigdy sobie go nie zrobię.
A ten wyżej to już w ogóle tragedia
0
@MESSIah16 Piękny to jest ten rękaw Messiego a nie jakieś obleśne bazgroły
https://zapodaj.net/c8bf394f07e36.jpg.html
0
@Kz1234 @MesQueUnClub96'a zapytaj xD
0
@Rl9k1nG Ja to i tak najbardziej jestem ciekawy tego czy jakby Messi był Polakiem, i musiał grać autobusową taktyką Czesia, to czy te osoby, które kibicowały Argentynie kosztem Polski, kibicowałyby Polsce, bo gra Messi xDD
0
@Bagsik88 Na szczęście ;)