HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To ja, gdy jestem zmuszony iść do klasycznej kasy xD
https://www.instagram.com/reel/CkPc3t2gvU7/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500 @Mario96w
1
@Bobo25 Panikarze w smutgu :p
1
@Darkin Kolejność nieprzypadkowa
1. Maroko
2. Holandia
3. Brazylia
4. Francja
5. Chorwacja
6. Portugalia
7. Anglia
8. Argentyna
0
@DonMatteo901 No i to mi się podoba (:
0
@Kgorecki2500 W okularach na froncie, ciekawe, ciekawe :D
0
@Kgorecki2500 Aaa to mam to gdzieś, bo mnie nigdy nawet na komisję nie wezwali, a poza tym mam wadę wzroku (okulary) i nadciśnienie tętnicze, także będę spał spokojnie ;)
0
@Kgorecki2500 O co w ogóle chodzi? Dopiero wróciłem, i widzę, że pół Rambli przyspamione.
3
@Nano22 Rapuję. Mój nick nic panu nie mówi?
1
@Sysia11 Przecież Życiński, Bombel i ta "poka sowę" to jeszcze gorsze cymbały od niego.
2
Leaoooooooooooo, piękny strzał :o
10
La Bamba w ekstazie, że spalony XDDD
0
@Geble Tak by zrobiła, jak ostatnio w Lidze Narodów ;)
1
Wyłączcie to, bo dzieci to oglądają, a nie ma jeszcze 22
0
@Kluivert_P @JimMorrisonFCB Gdzie dwóch się bije (Messi, Ronaldo) tam trzeci (Neymar) korzysta, dlatego Canarinhos to wezmą;)
1
@Sysia11 Dlatego mówię, poczekałbym przynajmniej do soboty, bo póki co Portugalia, Argentyna czy Brazylia, grały z dużo niżej notowanymi rywalami, choć jak dla mnie Brazylijczycy wyglądali najpewniej
1
@Encore Aż Cię oznaczę w sobotę ;)
Zobaczysz, nie będą mieli łatwo
1
Portugalia, Portugalią, ale moim zdaniem będą ciężary z Marokiem
1
No to po emocjach :(
1
@Kgorecki2500 Nie miałbym nic przeciwko
0
@barcelonaLM Brazylia - Francja będzie, jak dla mnie
5
Dobra, to teraz Portugalia do domu, ćwierćfinał Maroko - Szwajcaria i Maroko w półfinale ;)
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
4
To tylko pokazuje jak bezpłciowa jest ta Hiszpania.
Jak dla mnie w pełni zasłużony awans Maroka
0
Mówiłem, że 2 obroni ;)
0
Soler to chyba z Japonii xD
0
Bono wyjmie ze dwa
0
Coś czuję, że Maroko to weźmie
1
Sarabia przez chwilę zrobił więcej niż Ferran i Nico razem wzięci
4
@Borry Hiszpania za to piknie, 4 mecz i to samo bezsensowne od nogi do nogi...
1
@Przemek2323 I cyk pierwsze punkty na katarskim torze ;p
0
@KmN Jaca Murański, jak obiecał, tak zrobił ;)
A tak na serio, za co zleciał?