2

To ja, gdy jestem zmuszony iść do klasycznej kasy xD
https://www.instagram.com/reel/CkPc3t2gvU7/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
@Kgorecki2500 @Mario96w

1

@Bobo25 Panikarze w smutgu :p

1

@Darkin Kolejność nieprzypadkowa
1. Maroko
2. Holandia
3. Brazylia
4. Francja
5. Chorwacja
6. Portugalia
7. Anglia
8. Argentyna

0

@DonMatteo901 No i to mi się podoba (:

0

@Kgorecki2500 W okularach na froncie, ciekawe, ciekawe :D

0

@Kgorecki2500 Aaa to mam to gdzieś, bo mnie nigdy nawet na komisję nie wezwali, a poza tym mam wadę wzroku (okulary) i nadciśnienie tętnicze, także będę spał spokojnie ;)

0

@Kgorecki2500 O co w ogóle chodzi? Dopiero wróciłem, i widzę, że pół Rambli przyspamione.

3

@Nano22 Rapuję. Mój nick nic panu nie mówi?

1

@Sysia11 Przecież Życiński, Bombel i ta "poka sowę" to jeszcze gorsze cymbały od niego.

2

Leaoooooooooooo, piękny strzał :o

10

La Bamba w ekstazie, że spalony XDDD

0

@Geble Tak by zrobiła, jak ostatnio w Lidze Narodów ;)

1

Wyłączcie to, bo dzieci to oglądają, a nie ma jeszcze 22

0

@Kluivert_P @JimMorrisonFCB Gdzie dwóch się bije (Messi, Ronaldo) tam trzeci (Neymar) korzysta, dlatego Canarinhos to wezmą;)

1

@Sysia11 Dlatego mówię, poczekałbym przynajmniej do soboty, bo póki co Portugalia, Argentyna czy Brazylia, grały z dużo niżej notowanymi rywalami, choć jak dla mnie Brazylijczycy wyglądali najpewniej

1

@Encore Aż Cię oznaczę w sobotę ;)
Zobaczysz, nie będą mieli łatwo

1

Portugalia, Portugalią, ale moim zdaniem będą ciężary z Marokiem

1

No to po emocjach :(

1

@Kgorecki2500 Nie miałbym nic przeciwko

0

@barcelonaLM Brazylia - Francja będzie, jak dla mnie

5

Dobra, to teraz Portugalia do domu, ćwierćfinał Maroko - Szwajcaria i Maroko w półfinale ;)
@Kgorecki2500 @Kondziubarca

4

To tylko pokazuje jak bezpłciowa jest ta Hiszpania.

Jak dla mnie w pełni zasłużony awans Maroka

0

Mówiłem, że 2 obroni ;)

0

Soler to chyba z Japonii xD

0

Bono wyjmie ze dwa

0

Coś czuję, że Maroko to weźmie

1

Sarabia przez chwilę zrobił więcej niż Ferran i Nico razem wzięci

4

@Borry Hiszpania za to piknie, 4 mecz i to samo bezsensowne od nogi do nogi...

1

@Przemek2323 I cyk pierwsze punkty na katarskim torze ;p

0

@KmN Jaca Murański, jak obiecał, tak zrobił ;)

A tak na serio, za co zleciał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?