4

@HolyGoalie97 Walnąć Ci z kolana w to samo miejsce? Gwarantuje ci, że podobnie będziesz się zwijał

0

@Nano22 Mimo wszystko, wstrzymałbym się z tym awansem.
Maroko może ukąsić

0

Szkoda Aguero :/

0

Gavi jak po meczu w rugby :D

0

@Jonyx Jakbyś miał zrobić magika, to odezwij się, podam ci numer konta ;)

1

@Kgorecki2500 Tylko pamiętaj, tylko na cienkim, kurczak i mieszane sosiwo ;)

0

Ale go zrobił :F

2

@Kamilos84 Pustynie, wielbłądy i Hakim Ziyech

6

@Azi "Mity" xDD

Przez ostatnie 2 miesiące, jedząc mniej i ograniczając wszelkie niezdrowe jedzenie, przy codziennej aktywności schudłem 10 kg, no ale ja im wierze xD

Btw, psychoterapia na otyłość :D

0

@Barca1992 Kolejna dotacja na TVŚciek Info to mało?

2

@IronSanHybrid Boli go wielkie Canarinhos ;)
Dobrze wiedzą, że w ewentualnym półfinale Argentyna nie będzie faworytem, to i płaczą.

1

@Kgorecki2500 U mnie Argentyna jest na samym końcu, nawet za Angolami, a to już wyczyn :D

0

Ajj, Sonny :/

1

@Poversky1000 Serce: Hiszpania, Szwajcaria

Rozum: Hiszpania, Portugalia

2

@TheNekro94 Dzisiejsza Chorwacja wymęczona dogrywką, będzie miała ultra ciężko.

@PatrychoO Myślę, że tak grająca Brazylia jest w stanie pokonać każdego, no ale zobaczymy ;)

5

Oho, główny faworyt do końcowego triumfu rozbija rywala i już zaczyna się dyskredytowanie typu ma "hektary miejsca", "jest słaba taktycznie" "biją ogórków" xD

Bójcie się bójcie, ale póki co - Holandia ;)

0

@Sysia11 "Słaba taktycznie" xDDD

Boisz się, wielkiej Brazylii, co nie?

0

@Katalonbar Team Van Gaal

0

@cris2706 A Argentyna kogo lała?

Meksyk, Polskę i z Australią do końca drżeli o wynik, dodatkowo dostali od Arabii xD

Światowe tuzy, co nie?

0

@Pitinho Neymar zawsze tak strzela

2

@Medium Zobaczysz jak będzie bolała, jak wywalą Argentynkę w ewentualnym półfinale ;)

0

Viniiiiii, ładnie to uderzył :)

0

@AmigoBlancos Ja tam lubię komentatorów żyjących meczem

4

Dzieci na orlikach wkładają więcej siły w karne xD

3

Ale zlekceważył xDD

2

@maroon Tymczasem argentynole xD

0

Brama

3

@Kessie Nigdy nie zrozumiem, jak trzeba mieć spaczony łeb, żeby dopuścić się takich czynów.

Nie dość, że pedofil, to jeszcze gwałciciel... Paka do końca życia

5

@Kondziubarca De Bruyne kolejny.

0

@zodiak_10 U mnie Polska, Urugwaj i Niemcy już odpadli, została jedynie Hiszpania :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?