HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HolyGoalie97 Walnąć Ci z kolana w to samo miejsce? Gwarantuje ci, że podobnie będziesz się zwijał
0
@Nano22 Mimo wszystko, wstrzymałbym się z tym awansem.
Maroko może ukąsić
0
Szkoda Aguero :/
0
Gavi jak po meczu w rugby :D
0
@Jonyx Jakbyś miał zrobić magika, to odezwij się, podam ci numer konta ;)
1
@Kgorecki2500 Tylko pamiętaj, tylko na cienkim, kurczak i mieszane sosiwo ;)
0
Ale go zrobił :F
2
@Kamilos84 Pustynie, wielbłądy i Hakim Ziyech
6
@Azi "Mity" xDD
Przez ostatnie 2 miesiące, jedząc mniej i ograniczając wszelkie niezdrowe jedzenie, przy codziennej aktywności schudłem 10 kg, no ale ja im wierze xD
Btw, psychoterapia na otyłość :D
0
@Barca1992 Kolejna dotacja na TVŚciek Info to mało?
2
@IronSanHybrid Boli go wielkie Canarinhos ;)
Dobrze wiedzą, że w ewentualnym półfinale Argentyna nie będzie faworytem, to i płaczą.
1
@Kgorecki2500 U mnie Argentyna jest na samym końcu, nawet za Angolami, a to już wyczyn :D
0
Ajj, Sonny :/
1
@Poversky1000 Serce: Hiszpania, Szwajcaria
Rozum: Hiszpania, Portugalia
2
@TheNekro94 Dzisiejsza Chorwacja wymęczona dogrywką, będzie miała ultra ciężko.
@PatrychoO Myślę, że tak grająca Brazylia jest w stanie pokonać każdego, no ale zobaczymy ;)
5
Oho, główny faworyt do końcowego triumfu rozbija rywala i już zaczyna się dyskredytowanie typu ma "hektary miejsca", "jest słaba taktycznie" "biją ogórków" xD
Bójcie się bójcie, ale póki co - Holandia ;)
0
@Sysia11 "Słaba taktycznie" xDDD
Boisz się, wielkiej Brazylii, co nie?
0
@Katalonbar Team Van Gaal
0
@cris2706 A Argentyna kogo lała?
Meksyk, Polskę i z Australią do końca drżeli o wynik, dodatkowo dostali od Arabii xD
Światowe tuzy, co nie?
0
@Pitinho Neymar zawsze tak strzela
2
@Medium Zobaczysz jak będzie bolała, jak wywalą Argentynkę w ewentualnym półfinale ;)
0
Viniiiiii, ładnie to uderzył :)
0
@AmigoBlancos Ja tam lubię komentatorów żyjących meczem
4
Dzieci na orlikach wkładają więcej siły w karne xD
3
Ale zlekceważył xDD
2
@maroon Tymczasem argentynole xD
0
Brama
3
@Kessie Nigdy nie zrozumiem, jak trzeba mieć spaczony łeb, żeby dopuścić się takich czynów.
Nie dość, że pedofil, to jeszcze gwałciciel... Paka do końca życia
5
@Kondziubarca De Bruyne kolejny.
0
@zodiak_10 U mnie Polska, Urugwaj i Niemcy już odpadli, została jedynie Hiszpania :/