HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 "po prostu ma Cię w..."
To po co w takim razie mimo wszystko dalej pisze i nie daje do zrozumienia, że nic z tego nie będzie?
I to nie pisze zbywczo, tylko tak jak na początku znajomości xD
0
@Transu96 to chyba kolka
1
@Miracle_aligner Nie boomeruje ;)
To była przenośnia, chodzi mi o to, że piszesz załóżmy tydzień - kulturalnie zapraszasz na kawę - słyszysz "nie mam czasu", piszesz dalej, znów proponujesz i znowu wymówka :(
Generalnie, swoją byłą i dziewczynę z którą byłem najdłużej poznałem w realu, dlatego i teraz zagaduję w 4 oczy, bo tutaj masz szybką odpowiedź. Tak albo nie
4
@RomanHoffer Żadna, tylko zagadywanie w realu, żadne g*wno apki. Piszesz przez miesiąc a potem i tak nic z tego nie ma...
1
@The_Man Messi, Mbappé, Amrabat, Bono, Livaković, Modrić
0
@kynio302 Kompleks Messiego, bo nie jestem zapatrzony w niego jak w obrazek jak co niektórzy jego psychofani?
I żebyś mi zaraz nie wyleciał z Ronaldo, bo do niego i gości typu @masq czy ten drugi mam takie samo podejście.
Dla mnie jest to nic innego jak niezdrowy fanatyzm, i tyle.
0
@Bogan Uderz w stół a nożyce się odezwą, pierwszy komentarz to tylko potwierdza ;)
3
Komentarz usunięty
0
@Mixtape Całym sercem za Modriciem i spółką!
4
@tristan87 Ale będzie młyn :o
1
@Aragorn33 Takim jak w zeszłym roku? Jak dla mnie nie będzie żadnego blackoutu.
19
@marcin62 Tzw, selekcja naturalna
0
@bartekvisca Zależy czy Haaland dalej będzie tyle strzelał i czy wygra LM, w takim wypadku jak dla mnie 50/50
3
@PatrychoO Prawda jest taka, że z obu stron iskrzyło, ale tutaj się chyba zgodzisz, że zaczął to ten dzban Paredes, wykopując piłkę w ławkę rezerwowych Holendrów?
0
@Tridente2015 Aż mi się to przypomniało xD
https://youtube.com/clip/Ugkx7X6TVnUZvXMX7qOrZ04FcA84rFX-X6QO
0
@Vebrol Uniwersum, bo co? Bo lubi Ronaldo xD?
Chłopy na Rambli dodają tweety ze stronek typu ''MessiFC'', ''MessiKing'', ale to pewnie nie jest uniwersum ;D
7
@Cotutajsiedzieje Protest to powinien być z powodu dymania nas na cenach paliw, gazu, prądu i przede wszystkim z powodu drożyzny, ale na co ja liczę xD
0
@Prorokk Ty pierwszy
0
@Michael24 Geiger pogratulował Żyle skoku dającego 1 miejsce, a komentator stwierdził, że tutaj rywale mają do siebie szacunek w przeciwieństwie do innego sportu (w podtekście piłka nożna)
0
@msmsms Mistrz - Francja
Vice-mistrz - Argentyna
3 miejsce - Chorwacja
4 miejsce - Maroko
0
@PatrychoO Dlatego ja bym się nie nastawiał na szybki restock i wziąłbym sobie jakąś replikę, bo możesz się nie doczekać
0
@PatrychoO Ciężko będziesz miał dorwać oryginał. Z Adidasem jest ten sam problem co z Nike - rzadkie restocki, a jak nawet będzie to schodzą jak świeże bułki.
0
@Encore Bo @arasz1819 ma wtyki w Romie ;)
1
I co? Teraz Maliczek Fontana już nie pomoże :D
0
@arasz1819 Znam dużo lepsze sposoby na ulżenie, więc nie ma mowy o żadnych coming outach araszu ;]
"HD też tutaj żyją i nikt ich specjalnie nie zabija"
No i niech sobie żyją, niespecjalnie mnie to interesuje.
0
@arasz1819 Wolałbym go w Barcy, wkońcu mielibyśmy jakościowego skrzydłowego do pary z Dembele, a Real niech se bierze Fodena czy innego Sterlinga ;]
1
@arasz1819 araszu już nie przesadzaj z tym mbambeppe
0
@Barca1992 Livaković, Amrabat?
Poza tym mundial się jeszcze nie skończył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! Ok marian.