0

@karci0 "po prostu ma Cię w..."
To po co w takim razie mimo wszystko dalej pisze i nie daje do zrozumienia, że nic z tego nie będzie?

I to nie pisze zbywczo, tylko tak jak na początku znajomości xD

0

@Transu96 to chyba kolka

1

@Miracle_aligner Nie boomeruje ;)

To była przenośnia, chodzi mi o to, że piszesz załóżmy tydzień - kulturalnie zapraszasz na kawę - słyszysz "nie mam czasu", piszesz dalej, znów proponujesz i znowu wymówka :(

Generalnie, swoją byłą i dziewczynę z którą byłem najdłużej poznałem w realu, dlatego i teraz zagaduję w 4 oczy, bo tutaj masz szybką odpowiedź. Tak albo nie

4

@RomanHoffer Żadna, tylko zagadywanie w realu, żadne g*wno apki. Piszesz przez miesiąc a potem i tak nic z tego nie ma...

1

@The_Man Messi, Mbappé, Amrabat, Bono, Livaković, Modrić

0

@kynio302 Kompleks Messiego, bo nie jestem zapatrzony w niego jak w obrazek jak co niektórzy jego psychofani?

I żebyś mi zaraz nie wyleciał z Ronaldo, bo do niego i gości typu @masq czy ten drugi mam takie samo podejście.

Dla mnie jest to nic innego jak niezdrowy fanatyzm, i tyle.

0

@Bogan Uderz w stół a nożyce się odezwą, pierwszy komentarz to tylko potwierdza ;)

3

Komentarz usunięty

0

@Mixtape Całym sercem za Modriciem i spółką!

4

@tristan87 Ale będzie młyn :o

1

@Aragorn33 Takim jak w zeszłym roku? Jak dla mnie nie będzie żadnego blackoutu.

19

@marcin62 Tzw, selekcja naturalna

0

@bartekvisca Zależy czy Haaland dalej będzie tyle strzelał i czy wygra LM, w takim wypadku jak dla mnie 50/50

3

@PatrychoO Prawda jest taka, że z obu stron iskrzyło, ale tutaj się chyba zgodzisz, że zaczął to ten dzban Paredes, wykopując piłkę w ławkę rezerwowych Holendrów?

0

@Tridente2015 Aż mi się to przypomniało xD
https://youtube.com/clip/Ugkx7X6TVnUZvXMX7qOrZ04FcA84rFX-X6QO

0

@Vebrol Uniwersum, bo co? Bo lubi Ronaldo xD?

Chłopy na Rambli dodają tweety ze stronek typu ''MessiFC'', ''MessiKing'', ale to pewnie nie jest uniwersum ;D

7

@Cotutajsiedzieje Protest to powinien być z powodu dymania nas na cenach paliw, gazu, prądu i przede wszystkim z powodu drożyzny, ale na co ja liczę xD

0

@Prorokk Ty pierwszy

0

@Michael24 Geiger pogratulował Żyle skoku dającego 1 miejsce, a komentator stwierdził, że tutaj rywale mają do siebie szacunek w przeciwieństwie do innego sportu (w podtekście piłka nożna)

0

@msmsms Mistrz - Francja
Vice-mistrz - Argentyna
3 miejsce - Chorwacja
4 miejsce - Maroko

0

@PatrychoO Dlatego ja bym się nie nastawiał na szybki restock i wziąłbym sobie jakąś replikę, bo możesz się nie doczekać

0

@PatrychoO Ciężko będziesz miał dorwać oryginał. Z Adidasem jest ten sam problem co z Nike - rzadkie restocki, a jak nawet będzie to schodzą jak świeże bułki.

0

@Encore Bo @arasz1819 ma wtyki w Romie ;)

1

I co? Teraz Maliczek Fontana już nie pomoże :D

0

@arasz1819 Znam dużo lepsze sposoby na ulżenie, więc nie ma mowy o żadnych coming outach araszu ;]

"HD też tutaj żyją i nikt ich specjalnie nie zabija"
No i niech sobie żyją, niespecjalnie mnie to interesuje.

0

@arasz1819 Wolałbym go w Barcy, wkońcu mielibyśmy jakościowego skrzydłowego do pary z Dembele, a Real niech se bierze Fodena czy innego Sterlinga ;]

1

@arasz1819 araszu już nie przesadzaj z tym mbambeppe

0

@Barca1992 Livaković, Amrabat?

Poza tym mundial się jeszcze nie skończył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Ok marian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?