HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Argentyna - Maroko też nuda. Jak już Argentyna ma wygrać to MŚ, to niech już wygrają z tymi mistrzami świata.
0
@MarioVeB! Francja i Chorwacja, to jest nikt? :p
1
No i elegancko, Francja w półfinale, a Angole standardowo do domu :D
0
@takisobiektos Boją się Francji?
0
@MarioVeB! Pilnuj lepiej swoich klękaczy ^^
1
Komentarz usunięty
1
Co tam mówiliście o Antuanie :]?
0
@DaPidejpi Piękna próba depajku ;)
0
@Kgorecki2500 I tak przegrają ^^
0
@arasz1819 No i jak dla mnie Real zrobił dobrą inwestycję, sam chciałem go w Barcy za Busquetsa ;]
0
@Barca1992 Byku, faul był przed polem karnym, więc jaka drukarnia?
0
@Kgorecki2500 Krystek, spokojnie ;)
1
@arasz1819 Francja nie musiała go kupywać araszu ;]
2
@Kgorecki2500 Nie bluźnij.
3
Gdzie są bóldupce co twierdzili, że Tchou przehajpowany xD?
0
Allez, France, détruisez-les!
1
@Barca1992 Nie wydaję mi się, nie widziałem jakiegoś rażącego błędu
2
@Kgorecki2500 Masz rację, wrócą dzisiaj do domu ;)
0
@arasz1819 Ja tam myślałem, że on bekę ciśnie xD
1
@Pawel13sz Francja*
0
I jeszcze cieszynka Pedriego :)
1
O kurrrła, brawo Maroko!
0
Bono swój chłop
On i Modrić zdecydowanie najsympatyczniejsi na Mundialu jak dla mnie
0
Niech wygra lepszy!
0
@MarioVeB! I tak nie bardziej niż Tobie gdy Sir Max Verstappen zdobywał swoje pierwsze MŚ ^^
3
@norbi77 Nie pasuje do narracji ;)
5
Komentarz usunięty
5
@FCB24 Collina w prime, by ich tam szybko poustawiał :D
1
@IronSanHybrid Może i dobrze, ale brak czerwonej dla paredesa to jest skandal
0
@Comfortable_ Z tym, że ja nikogo nie udaję.
Od początku pisałem, że nie kibicuję Argentynie, miałem z nim spinę, gdzie pisał, że mnie zablokuje i nie będzie odpowiadał, a teraz co?
Sam prowokuje. Gdzie ja go tutaj zaczepiłem, że gość zbulwersował się do tego stopnia, że szuka jakiejś ustawki?
Sprawa jest jasna, niech dalej mnie blokuje i mnie nie oznacza a nie sam zaczyna gównoburzę i jeszcze narzeka.